krakówek w akcji: DOGONIMY ALPY! PROMOCJA JAK NIEPODLEGŁOŚĆ!

   Nie można było konsultować czegoś, czego nie ma. - wiceprezydent Magdalena Sroka uzasadniająca, dlaczego konsultacje społeczne w sprawie igrzysk rozpoczyna się dopiero po złożeniu wniosku w Lozannie oraz po rozpoczęciu kosztownej wielomilionowej kampanii.

   Marszałek Piłsudski powiedział, że niepodległość nie jest dawana raz na zawsze, tak i promocja jest potrzebna stale. - prezydent Jacek Majchrowski prezentuje głębokie myśli na temat promocji igrzysk.

   Owszem, będziemy mówić o samych plusach, by zachęcić mieszkańców do głosowania na "tak". To jest jeden z elementów kampanii, mającej pokazać, że krakowianie chcą igrzysk. - prezydent Jacek Majchrowski w sposób nie pozostawiający wątpliwości wyjaśnia, na czym polega dialog społeczny w Krakowie.

   Biedne Karpaty mogą dzięki temu dogonić Alpy, które po igrzyskach stały się jednymi z najbogatszych regionów Europy. - to z kolei genialna myśl marszałka województwa małopolskiego Marka Sowy.

na podstawie:
http://www.stopmanipulacji.inf...
http://www.gazetakrakowska.pl/...
http://www.gazetakrakowska.pl/...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika emilian58

19-05-2014 [01:06] - emilian58 | Link:

Nie tylko te góry będą bogate ale i POdrosną!