POWAŻNY PROFESOR, POWAŻNA PARTIA (Monty Python wymięka)

Oto i Robert Biedroń jest najprzystojniejszym facetem, jakiego znam, a Anna Grodzka jedną z najbardziej kobiecych kobiet, której uśmiech zaprasza, by szarmancko całować jej dłoń. - napisał Pan Profesor 5.08.2012.
"Ideologia gender", z którą od trzech miesięcy walczy Kościół, to wymysł samego Kościoła. - przeczytał Pan Profesor 28.12.2013.

Ja jestem na tyle poważnym człowiekiem, profesorem, intelektualistą, że ja generalnie nie muszę społeczeństwa przekonywać, że ja jestem poważny, bo to wiadomo. I że nasza partia ma poważny program. O tym też wiadomo. - obwieścił Pan Profesor przed paroma dniami.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-04-2014 [13:16] - NASZ_HENRY | Link:

Ale, że jest POważną Pomyłką POdobnie jak Biedroń ewolucji to już Hartman nie POwiedział ;-)