Gestapo i GW informują

   "Karol Wojtyła brał udział w zabójstwie dwóch Niemców w sierpniu 1944 r. Potem uciekł do pałacu abp. Sapiehy. Tak pisze w książce włoski dziennikarz Marco Dolcetta, powołując się na dokument gestapo." - tyle GW.
   Tekst o którym już pisano na Naszych Blogach (we wpisie ant.an: GW: Zapamiętajcie sobie, my nie jesteśmy Polakami!), wisi w sieci nadal tutaj (nie polecam, zrzut z ekranu poniżej). Państwo wybaczą, ale nie chce mi się sprawy komentować, tak jak nie chce mi się rozwodzić nad wiarygodnością Gestapo i GW.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika alchymista

27-04-2014 [16:16] - alchymista | Link:

Komentować? Przecież to są jajca. Gazeta Trefna już sama nie wie co wymyślić.
Ja bym powiedział tak. W historii chrześcijaństwa jest całkiem sporo świętych postaci, które dobywały miecza. Chociażby Święty Piotr. No a o Świętym Michale Archaniele - patronie Ukrainy - nie wspomnę.

Ale to Twoja działka, więc mógłbyś zarzucić sieć w historię i wydobyć sporo  świętych chrześcijan-wojowników.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

27-04-2014 [17:37] - Chatar Leon | Link:

Jajca? Nie wiedzą co wymyślić?
Toż to profesjonaliści.
W brew pozorom ani pajacostwo z czerstwej ani Putin nie stracili kontaktu z rzeczywistością.

Obrazek użytkownika macho

27-04-2014 [17:44] - macho | Link:

Komentarza szkoda, ale napiętnować trzeba. Przekroczyli kolejną, wydawać by się mogło - nieprzekraczalną granicę - i spadli poniżej "poziomu" Palikota...
Kiedyś - ufam iż niedługo - przyjdzie im zdać z tego rachunek...