POLSKA ZA BIAŁORUSIĄ. Na marginesie klipu Tuska o 10 l. w UE


Dworzec Mińsk Pasażerski (ma już kilkanaście lat)


Dworzec Centralny w Warszawie

   Polska za Białorusią? Jeżeli nie poziom życia obywateli, a migawki z centrów dużych miast mają być wizytówką dobrobytu i postępu, można na prawdę się zastanawiać... Jeżeli dokonamy porównania stanu dróg albo infrastruktury kolejowej, jesteśmy w tyle ewidentnie. (zdjęcia dworców z Wikipedii)
Dwa filmiki z sieci:
1. Dworzec Centralny w Mińsku.
2. Białoruskie drogi.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika emilian58

22-04-2014 [21:47] - emilian58 | Link:

A bo to Białoruś tylko?Ale tam właśnie POkurczy nie ma!A POkurcz to jak żyletka,POtrafi wiele zła wyrządzić aż do zajścia śmiertelnego włącznie!

Obrazek użytkownika sąsiad

22-04-2014 [23:58] - sąsiad | Link:

bo ryży ma inną specjalnośc a jest nią seryjny samobójca wiec nie można oczekiwać od zbója innych osiagniec jak plucia na PiS, Jarosława Kaczyńskiego, śp. Prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego i całej tragedii smoleńskiej.