O rzekomej agresji rzekomo skoncentrowanych rzekomych Rosjan

   Jak można dowiedzieć się z онет.пл, Donaldowi Tuskowi przykro jest komentować sprawę rzekomego zdjęcia z Putinem, na którym - jak obrzydliwie insynuowano - rzekomo miał się śmiać.
   Inne, równie wiarygodne medium, Radio Głos Rosji, dementuje niepotwierdzone, rozpowszechniane przez siły antyrosyjskie, informacje o rosyjskich wojskach, rzekomo skoncentrowanych przy granicy z Ukrainą: W ostatnich dniach NATO opublikowało w mediach zdjęcia satelitarne, które rzekomo świadczą o tym, że Rosja skoncentrowała w pobliżu granicy z Ukrainą dodatkowo 35-40 tysięcy żołnierzy.
   Z kolei z serwisów Russia 24 oraz TVN 24 można dowiedzieć się o rzekomych agentach rosyjskich, których miano rzekomo aresztować na Ukrainie: Jako bezpodstawne określił w sobotę minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow formułowane przez Kijów zarzuty, jakoby na południu i południowym wschodzie Ukrainy operowali rosyjscy agenci.Ławrow powiedział to w rozmowie telefonicznej z szefem ukraińskiej dyplomacji Andrijem Deszczycą. Rozmowę na swojej stronie internetowej zrelacjonowało MSZ Federacji Rosyjskiej. Według rosyjskiego MSZ "Deszczyca próbował obarczać Rosję odpowiedzialnością za powstanie trudnej sytuacji na południu i południowym wschodzie Ukrainy". "Utrzymywał on, że w regionach tych operują jacyś rosyjscy agenci i że rzekomo kilku z nich już aresztowano" - przekazało MSZ FR.
   Od jakiegoś czasu wiadomo także o oskarżeniach pod adresem Rosji, która miałaby rzekomo wykorzystywać problem afrykańskiego pomoru świń do celów politycznych: "W chwili obecnej kontynuowane są kontakty rosyjskich i unijnych specjalistów w związku z rozprzestrzenianiem się afrykańskiego pomoru świń na Litwie i w Polsce. Przy czym ze strony UE wysuwane są sztuczne pretensje, że Rosja rzekomo wykorzystuje ten problem do celów politycznych. Jest to absolutnie niezgodne z rzeczywistością" - oświadczył resort spraw zagranicznych Rosji.

                                                                                        * * *
   Poniżej trzy utwory (rzekomo zawierające wulgaryzmy), wyrażające uczucia wobec znanych, lubianych polityków i innych popularnych autorytetów moralnych, w tym zasłużonych dla polsko-rosyjskiej przyjaźni, niekiedy niesłusznie oskarżanych o rzekome nadużycia.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika alchymista

13-04-2014 [23:49] - alchymista | Link:

No ale ten pierwszy filmik mogli troszkę lepiej zrobić i ukryć te skrzydła i te biało-czerwone flagi... ;-)