POLECAM: Film z egzekucji Jana Hartmana

Polecam film z egzekucji dokonanej przez wojujących ateistów podczas marszu ateistów na niejakim Janie Hartmanie, absolwencie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego a zarazem krewnym wybitnego rabina i polskiego patrioty w jednej osobie, Izaaka Kramsztyka.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika macho

01-04-2014 [14:30] - macho | Link:

obrzydliwość - tyle i tylko tyle

Obrazek użytkownika Chatar Leon

01-04-2014 [16:45] - Chatar Leon | Link:

Po prostu: jaki profesor taka egzekucja.

Obrazek użytkownika tadeusz.K

01-04-2014 [18:36] - tadeusz.K | Link:

-stwór obleśny moralnie i etycznie.
Jak on może nauczać młodych Polaków?
-Czego on ich naucza?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

01-04-2014 [20:38] - Chatar Leon | Link:

No jak to, czego naucza, uczelnia katolicka plus rodzinne tradycje rabinackie... Pewnie pan profesor objaśnia Biblię.....
Zapewne to w ramach zemsty ateiści z Ruchu Palikota upalili go marihuaną i nakłonili do publicznego gęgania na rynku warszawskim. Trudno mi w tej chwili znaleźć jakieś inne wytłumaczenie.