Onetowe perełki - kolejny odcinek cyklu "Co zrobi Kaczyński"

Co zrobi Jarosław Kaczyński, tym razem w kontekście zbitki pojęciowej Polska, Ukraina, Rosja, bezpieczeństwo?
a) "podpali Polskę",
b) "podzieli społeczeństwo",
c) nic nie zrobi bo jest tak "chory z nienawiści".

Od metod, technik, niuansów i meandrów rosyjskiej propagandy są tu lepsi fachowcy, dlatego nie wgłębiając się w studium owego fenomenu ograniczam się do zamieszczenia fragmentu print screena z dzisiejszego porannego onetu. A jest to chyba jedna z lepszych perełek.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

27-03-2014 [12:09] - Janko Walski | Link:

Ten system zaczyna i kończy się na oszustwie, cały jest z oszustwa. Nie ma ani jednego przekazu, zdania, wyboru tematów wolnego od manipulacji w mediach głównego ściegu.

Korupcja, bezprawie (czyli systemowe łamanie prawa charakterystyczne dla systemów totalitarnych), wyprzedaż spółek ważnych dla bezpieczeństwa kraju, likwidacja wojska i służb, niszczenie szkoły, kultury i więzi narodowych, deprecjacja i szkalowanie Narodu i osiągnięć budujących poczucie dumy Narodowej, rezygnacja z prowadzenia własnej polityki zagranicznej, z bronienia polskich interesów na forum międzynarodowym z polityki regionalnej jednoczącej kraje postkomunistyczne traktowane przez Zachód jak kopciuszek (to nie zarzut tylko horyzont myślenia  beneficjentów krajów obozu socjalistycznego rządzących tych krajach). Wreszcie mord smoleński, uwikłanie władz w jego przygotowanie i tuszowanie, uczynienie Polski przeźroczystej dla służb Putina (powrót ludzi skompromitowanych, wciąganie kolejnych grup  obsadzanie newralgicznych dla bezpieczeństwa stanowisk ludźmi uwikłanymi w mord smoleński, otwarcie granicy).

To wszystko stało się możliwe dzięki permanentnemu tumanieniu i truciu mediów, o których kształcie decydują dzisiaj ludzie starannie wyselekcjonowani po czystkach w stanie wojennym i ich nie mniej starannie wyselekcjonowani następcy. 

Media "zaprzyjaźnione" to potężny wróg Polaków i Polski i jak do tej pory zadziwiająco skuteczny zważywszy skalę absurdów jakie udało mu się wcisnąć. Dlatego demaskowanie manipulacji powinno stać się imperatywem aktywności środowiskowej i publicznej każdego świadomego obywatela, a blogerów w szczególności.

Obrazek użytkownika takijeden

27-03-2014 [12:30] - takijeden | Link:

"Z Krakowskiego życia wzięte"

http://tnij.org/wgdjcd0

Ps: prosze sie poczatkiem nie przejmowac ... najwazniejsza jest puenta..

Obrazek użytkownika onion13

27-03-2014 [22:17] - onion13 | Link:

onet-sronet,mam tam bana na 100lat,tak mnie poinformowano

Obrazek użytkownika sąsiad

28-03-2014 [00:18] - sąsiad | Link:

ten system POlszewicki stworzył zamiast armii honorową kompanię wojska,a politykę zagraniczną sprowadził do roli słuchania i lizania tyłków agentce Stasi podopiecznej KGb-y Putina.Dlatego walą w Jarosława Kaczyńskiego bo On i jego śp brat Prezydent Lech Kaczyńskie doskonale rozumili i rozumie Jarosław Kaczyński bandycką Rosję pod wodzą światowego terrorysty jakim jest ten bandyta z Kremla.