Pierdu pierdu pierdu czyli misja O Be Wu E

Zebrane z mediów z ostatnich paru dni

Merkel ostro potępiła Rosję za jednostronną zmianę granic, czyli może będą sankcje, jeżeli Rosja na jednostronnej zmianie granic nie poprzestanie
W czwartek Merkel ostro potępiła działania Rosji wobec Krymu, określając je jako "jednostronną zmianę granic". Przestrzegła też Moskwę przed wejściem na wschodnią Ukrainę, oświadczając, że będzie to powodem do wprowadzenia unijnych sankcji gospodarczych wobec Rosji.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,13...

Znaleziono konsensus z Rosją w sprawie wysłania misji OBWE na Krym czyli... nie wysłano misji na Krym
Moskwa sprzeciwiała się obecności obserwatorów na Półwyspie Krymskim. W piątek znaleziono konsensus. Ustalono, że państwa, wschodzące w skład Organizacji, wyślą półroczną misję obserwacyjną na Ukrainę, z pominięciem Krymu.
http://wiadomosci.dziennik.pl/...

Polski dyplomata stworzy w miarę obraz i wypośrodkuje...
"Ta misja powołana została po to, by stworzyć w miarę obiektywny obraz wydarzeń, bo w tej chwili wiemy tyle, ile wyczytamy w gazetach i internecie. Dziś co innego wynika z mediów rosyjskich, a co innego z informacji, które czytamy po angielsku czy po polsku. Musimy to wypośrodkować" - powiedział PAP Adam Kobieracki, polski dyplomata pełniący obowiązki szefa misji.
http://www.deon.pl/wiadomosci/...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-03-2014 [09:36] - NASZ_HENRY | Link:

rzepkę skrobie ;-)