Rosyjscy agenci wpływu robią nagonkę w Polsce

Zawsze istniało pytanie kto? a nie czy? Ruska agresja na Ukrainę jest dobrą okazją, by poznać "psy" Putina spuszczone ze smyczy. Należy jednakże bardzo ostrożnie formułować oskarżenia, bo nie każdy z tej sfory robi to świadomie. Tak to jest z tzw. agentami wpływu. Często czytam artykuły, których celem jest zdyskredytowanie wydobycia gazu z łupków. Oczywiście, ci agenci wpływu wymiękają przy pytaniu, dlaczego opłaca się USA, a dziwnym trafem Polakom ma się nie opłacać?

Nie liczmy na Niemcy, bo ci na ukraińskiej tragedii zbiją pokaźny kapitał. Możemy liczyć na Amerykanów, ale nie na Obamę, który 17 września 2009r. zawarł pakt z Putinem, a kilka miesięcy później ś.p. Prezydent Kaczyński już nie żył, bo przeszkadzał w realizacji tego paktu. Ze strony Obamy będą, a jakże, teatralne gesty, ze niby coś, ale nie miejmy złudzeń. Słowa ś.p. Prezydenta Kaczyńskiego wypowiedziane w Gruzji: "Dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze kraje Bałtyckie, a potem Polska..." jakże są aktualne. A obecny tzw. Prezydent ze słowami o ślepym snajperze ....

Jakiś czas temu napisałem tekst o Ukrainie: (przeczytaj artykuł), który nic nie stracił ze swej aktualności. Kiedy Polska będzie miała mądrych polityków, bo tym obecnie rządzącym z mądrością nie po drodze.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Henryk

03-03-2014 [20:23] - Henryk | Link:

Panie Piotrze ... no wła

Obrazek użytkownika łucyna

04-03-2014 [02:44] - łucyna | Link:

po Henryku

Obrazek użytkownika xena2012

03-03-2014 [21:10] - xena2012 | Link:

o tych agentach wpływów w Polsce.Czas wreszcie poznać te nazwiska!

Obrazek użytkownika dag.

03-03-2014 [21:32] - dag. | Link:

Piotr Szumlewicz ("Bez dogmatu" "Superstacja") wczoraj dal popis, az milo ...

Obrazek użytkownika Henryk

03-03-2014 [23:08] - Henryk | Link:

to rozgladnij sie kapke.