To będzie bardzo wstydliwa sprawa...

Mam takie przeczucie...Juz niedlugo przyjdzie taki czas, kiedy fakt przynaleznosci do Platformy Obywatelskiej bedzie conajmniej tak wstydliwy jak niegdys przynaleznosc do PZPR-u. To juz niedlugo, takie mam przeczucie.
Doprowadzenie do ostatecznego rozgrabienia majatku narodowego, doprowadzenie do katastrofy finansowej, gospodarczej i spolecznej, a co najgorsze odebranie milionom ludzi poczucia nadziei na lepsza przyszlosc to bedzie platformerski spadek.
Niedlugo o przynaleznosci mamusi czy tatusia do PO bedzie mowilo sie w domach tylko szeptem, a dzieci beda mialy przykazywane by nie rozpowiadac o tych tematach.
To z czym bedzie sie kojarzyc PO to afery, oszustwa, klamstwa, uklady...Nie bedzie sie czym chwalic. Wstyd i smrod pociagnie sie jeszcze na nastepne dwa pokolenia. Dokladnie tak jak to jest z bylymi PZPR-owcami.
Mam takie przeczucie, ze bedzie to bardzo wstydliwa sprawa...

narodowaemigracja@hotmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

23-07-2013 [19:23] - Marcin Gugulski | Link:

Byłoby nieźle, gdyby się Pańskie proroctwo spełniło, ale obawiam się, że jest Pan nadmiernym optymistą.
Otóż 22 lata temu rządził Polską premier z partii, która nazywała się Kongres Liberalno-Demokratyczny, a której szefem był Donald Tusk.
Rządy tej partii doprowadziły do pierwszej po 1989 roku wielkiej fali grabienia majątku narodowego oraz do katastrofy finansowej i gospodarczej, odebrały też milionom Polaków nadzieję na lepszą przyszłość.
Rządzili tylko 11 miesięcy, ale tak się dali wszystkim we znaki, że w wyborach parlamentarnych ich partia zajęła VII (siódme) miejsce.
Niektórzy posłowie tej partii byli później znani jedynie z imion i inicjałów nazwisk (jak to po wyrokach bywa), a Polakom słowo "liberałowie" przez długie lata rymowało się ze słowem "aferałowie".
I co?
I wrócili...

Polsko! lecz ciebie błyskotkami łudzą!
     Pawiem narodów byłaś i papugą;
A teraz jesteś służebnicą cudzą —
     Choć wiem, że słowa te nie zadrżą długo
W sercu — gdzie nie trwa myśl nawet godziny:
Mówię — bom smutny — i sam pełen winy!

Obrazek użytkownika Magdalena

23-07-2013 [19:36] - Magdalena | Link:

naród był jakoś mniej głodny ...

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

23-07-2013 [19:47] - Marcin Gugulski | Link:

...nie wiem jak Pani, ale ja wtedy ważyłem mniej niż teraz...
Ale faktycznie, po komunistycznej bidzie z nędzą, akurat to się mniej rzucało w oczy niż obecnie.

Obrazek użytkownika Daf

23-07-2013 [22:14] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

jest tez powierzanie przez Polakow losu kraju,sprawowania rzadow i reprezentowania polskich interesow za granica Bolkowi i innym.
Bylam kiedys zaproszona na konferencje z udzialem Bolka w Wiedniu. W moim najblizszym otoczeniu siedzieli najznakomitsi austriaccy politycy i przedstawiciele swiata kultury.
Nie zapomne nigdy wyrazu twarzy tych osobistosci, w czasie jak Bolek opowiadal o obalaniu komuny.
Serdecznie Pana pozdrawiam