PILNE! Przeciek z konferencji premiera?!

Dziennikarze tygodnika "Na Wprost" dotarli do tekstu wstrząsającego oświadczenia premiera Donalda Tuska, które najprawdopodobniej zostanie wygłoszone już dziś, o godz. 15.00

"W poczuciu odpowiedzialności za los naszego kraju - Polski, podjąłem decyzję o natychmiastowym zamknięciu restauracji 'Sowa i Przyjaciele'".
Donald Tusk
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-06-2014 [14:43] - NASZ_HENRY | Link:

Sowa do lasu! Przyjaciele do aresztu wydobywczego ;-)

Obrazek użytkownika wiskla61

16-06-2014 [16:46] - wiskla61 | Link:

Taki skutek przewidziałam, zanim pan premier zaczął przestąpienie. Aliści cenzor w sieci i w polityce "treść usunął". Szczęście w nieszczęściu, że obywatele myśli i przeczucia stroją na podobną nutę. Pozdrawiam Autora.

Obrazek użytkownika emilian58

16-06-2014 [21:02] - emilian58 | Link:

Bo ci wszyscy niezależni są na tyle niezależni na ile pozwolą zależni od tych już naprawdę niezależnych.

Obrazek użytkownika Thomaschek75

16-06-2014 [17:28] - Thomaschek75 | Link:

Ciekawe czy seryjny samobójca kończy wakacje...