Bugaj Szykuje się rewolucja Nie trzeba jej hamować

Komorowski „(Rz)Może Polakom żyje się gorzej? „...”Komorowski „Nie świadczą o tym żadne obiektywne kryteria. To raczej efekt niepopularnych decyzji, które rząd musi podejmować, także błędów.(Rz) Dla największej partii opozycyjnej 4 czerwca zaczyna proces układania się z komunistami, który rozpoczyna historię krytykowanej III RP. Nie za późno po ćwierć wieku budować mit założycielski III RP na dacie 4 czerwca? „....”Komorowski „ Ale przecież mamy taką datę jak 4 czerwca, która wiąże się z rozpoczęciem procesu odzyskiwania niepodległości Polski „....”że ta wielka zmiana, która odmieniła Europę, nie zaczęła się od muru berlińskiego, tylko od polskiego zwycięstwa 
4 czerwca przy użyciu oręża, „.....(źródło)

Bugaj „Patrząc nieco analogicznie, być może teraz też szykuje nam się rewolucja?
Chyba tak i ja myślę, że nie należy jej hamować.”.....Ale czy jest w ogóle szansa na jakąkolwiek zmianę, bo zaistniały układ wydaje się być nienaruszalny, „...”Jeszcze w 1988 roku wydawało mi się, że do końca życia będę dysydentem, a jednak stało się inaczej. Jest oczywiście sztywność tego układu, ale taka sztywność nigdy nie jest nieograniczona. Ona zawsze pod pewnymi warunkami pęka „....”Wydawało się, że to kryzys gospodarki jest tym czymś, co wymusi zmianę w istniejącym układzie, ale tak się nie stało. Po wyrokach uniewinniających choćby w sprawie Grudnia '70 i posłanki PO Beaty Sawickiej nie ma wątpliwości, że jest kryzys sądownictwa „....(źródło )
-----
Mój komentarz
W sferze symbolicznej II Komuna i jej oligarchia polityczna poniosła całkowitą klęskę . Tusk próbował ustanowić ohydny kult polityczny Bolka , aby zdemoralizować system wartości politycznych Polaków . Po zawalanie się z hukiem budowy piramidy Bolka następną próbę podjął Komorowski ze swoim rachitycznym marszem 11 listopada . Nawet wsparcie Giertycha ( więcej ) i Korwin Mikke ( więcej ) nie przesłoniło faktu ,że i ta próba skończyła się żałośnie . Teraz Komorowski podejmuje następną próbę. Usiłuje wmówić Polakom ,że data powstania okupacyjnej II Komuny , czyli 4 czerwca to święto Polaków . Cel jest jeden legitymizacja rządów Ii komuny w oczach dyszących po ciężarem podatków , wymierających Polaków.

Tymczasem Ofiara Smoleńska nie poszła na marne . Kult polityczny Lecha Kaczyńskiego rozkwita . Postać Lecha Kaczyńskiego personifikuje dążenia niepodległościowe Polaków i ich pragnienia wyzwolenia się spod ucisku ekonomicznego , kulturowego II Komuny . Obóz Patriotyczny nie dopuścił do upodlenia Polaków ideologia religii politycznej , jaką jest polityczna poprawność.

Rozkwitł również Ruch Narodowy , dzięki któremu lewacy i pedofile przestali z patrzeć na Polaków z pogardą . Narodowcy nie dopuścili , aby francuski pedofil był fetowany przez polskie lewactwo we Wrocławiu .

Narodowcy.net „Najbardziej kontestowanym elementem było zaproszenie przez UWr Daniela Cohn-Bendita. Polityk ten, będący liderem francuskich Zielonych „....”Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”. „....”W reakcji na ten fakt, w przeddzień debaty, wrocławska MW oraz ONR, w ramach „Narodowego Wrocławia”, utworzyły facebookowe wydarzenie „STOP PEDOFILOM NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM”, w którym swój udział zapowiedziało blisko 800 osób. Jednocześnie władze MW-ONR wydały specjalne oświadczenie. Wszystko to odbiło się szerokim echem w mediach internetowych i lokalnych. Jeszcze tego samego dnia z udziału w debacie zrezygnował polityk PiS – Jarosław Sellin. Dnia następnego, na kilka godzin przed wydarzeniem, uczestnicy dowiedzieli się od organizatorów że Daniel Cohn-Bendit będzie nieobecny. Polityk-pedofil „pochorował się” „...(źródło)

Bugaj mówi o rewolucji , ale liczy raczej na jakąś wersję spontanicznego buntu socjalnego . Symbolem sprowadzenia buntu , zrywu Polaków do walki tylko o żłób ,czyli gwarancję pracy i praw do wegetacji ekonomicznej symbolizuje Duda z którego Tusk zrobił „pożytecznego idiotę” na usługach swojego reżimu.
„Duda „ "Poparcie dla PiS rośnie w sondażach, ale niech ta partia nie zapomina, że to także zasługa Solidarności. Bez Solidarności nie byłoby nic" „....”"W tym dniu, w sobotę, my nie byliśmy na marszu w sprawie poparcia Prawa i Sprawiedliwości. „...(więcej )

Duda twardo zwalcza PiS z jednej strony, a z drugiej blokuje dołączenie Solidarności do Obozu Patriotycznego .
Czym się skończy polityka Dudy , która nie dopuszcza do patriotycznego upolitycznienia i zideologizowania związku i wejścia Solidarności w sojusz polityczny z Kaczyńskim , dla ludzi Solidarności najlepiej pokazuje los Greków i Hiszpanów . Pomimo dużo większych i bardziej brutalnych protestów społecznych zostali jako społeczeństwa politycznie spacyfikowani i poddani drakońskiemu procesowi pauperyzacji i wywłaszczania. Procesowi, który dopiero nabiera rozpędu .
Grzegorz Kostrzewa-ZorbasGrecy zostający w ojczyźnie czują się ekonomicznie zmuszeni do rezygnacji z posiadania dzieci. Ostry spadek przyrostu naturalnego wskutek ubóstwa i pesymizmu”....”eden z głównych wskaźników innowacyjności i konkurencyjności w dzisiejszym świecie – procent PKB przeznaczany na badania i wdrożenia – od 2008 roku nie jest publicznie podawany w Grecji, prawdopodobnie dlatego, że dramatycznie spadł z już bardzo niskiego poziomu 0,6 procent w roku 2007, niższego nawet niż w Polsce. „....”O ponad 25 procent spadnie PKB Grecji w latach 2008-2013 „...(więcej )

„Jeszcze nigdy w dziejach Hiszpanii nie było tak wysokiej stopy bezrobocia. Obecnie wynosi ona 27,16 % co oznacza, że ponad sześć milionów obywateli tego kraju jest bez pracy.”.....”Władze hiszpańskie zapowiadają , że nie będzie podwyższenia podatków natomiast możliwe jest wydłużenie wieku emerytalnego „....”Innym problemem z jakim borykają się Hiszpanie jest niemożność spłacenia kredytów hipotecznych, które zaciągnęli na kupno mieszkania. „...(źródło )

Socjalistyczni euro bandyci mają plan wykorzystania nędzy ludzi i całkowitego wywłaszczenia narodów z ich ziemi , domów , nieruchomości .
Instytut Wolności „Niemcy są jednym z najbiedniejszych narodów w Europie - majątek przeciętnego obywatela jest mniejszy niż jest to w przypadku np. Greków czy Cypryjczyków. „....”średnia wysokość majątku posiadanego przez gospodarstwa niemieckie była równa połowie majątku domostw greckich czy jednej piątej cypryjskich „......”Włosi, mimo niskich dochodów, są bogaci jeśli brać pod uwagę wartość ziemi, którą posiadają. Raport Banku Centralnego może w związku z tym być narzędziem nacisku na Włochy, by podnieść podatek od nieruchomości, „.....”kraje strefy euro, które są mocno zadłużone, powinny wprowadzić tzw. podatek majątkowy. "Przez okres dziesięciu lat, bogaci musieliby np. oddawać część swojego bogactwa. „....(więcej )

Polacy dzięki Kaczyńskiemu ,który zbudował Obóz Patriotyczny o partu na silnych i jednoznacznych fundamentach politycznych, ideologicznych i religijnych jest realnym zagrożeniem dla II Komuny , bo tylko wtedy kiedy taka siłą stoi za wybuchem , buntem społecznym , przyszłą rewolucja antysocjalistyczna może się powieść .

Optymizmem napawają wspomnienia Bugaja . „”Jeszcze w 1988 roku wydawało mi się, że do końca życia będę dysydentem, a jednak stało się inaczej.”....

Kiedy padła I Komuna Polacy otrzymali pewne koncesje polityczne i ekonomiczne . Niestety 4 czerwca jest datą w której I Komuna przeistoczyła się w II Komunę, która po chwilowej odwilży coraz bardziej zaciska swoje łapska na gardłach Polaków.

Tym razem mam nadzieję upadek i koniec reżimu Drugiej Komuny nie stanie się jednocześnie początkiem nowego reżimu . Jakiejś nowej Trzeciej Komuny
Aby lepiej zrozumieć proces , które napędzają zmiany w socjalistycznej Europie polecam wysłuchanie rozmowy Brauna z Maciejewskim , w której ten ostatni przedstawia swoją wizję przyczyn i powodów zmian politycznych i gospodarczych . Historiozofia Gabriela Maciejewskiego .
Grzegorz Braun i Gabriel Maciejewski ( Coryllus ) O książkach z cyklu „Baśń jak Niedźwiedź „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Homoseksualna dziennikarka zaangażowana w promocję „małżeństw jednopłciowych” w USA, Masha Gessen przyznała, że „tęczowym” aktywistom wcale nie chodzi o uzyskanie dostępu do takiej instytucji. Pederaści i lesbijki chcą po prostu radykalnej redefinicji i ostatecznego zniesienia małżeństwa!”......”est czymś oczywistym, że homoseksualiści powinni mieć prawo do zawarcia małżeństwa, ale dla mnie równie oczywiste jest to, że instytucja ta powinna być wyeliminowana. (...) Z walką o małżeństwa homoseksualne zazwyczaj związane jest kłamstwo dotyczące tego, co zamierzamy zrobić z małżeństwem, gdy już uda się nam je wywalczyć. Kłamiemy, że instytucja małżeństwa nie ulegnie zmianie.”.....”Dodała, że „instytucja małżeństwa nie tylko się zmieni, ale powinna w ogóle przestać istnieć”. Gessen jest zwolenniczką stworzenia takiego systemu prawnego, który odzwierciedlał będzie rzeczywistość, w jakiej żyją niektóre osoby. Mówiła, że nie może znieść „fikcji, w jakiej żyje”. - Mam trójkę dzieci, które mają teoretycznie pięciu rodziców. Nie rozumiem, dlaczego nie powinny one mieć pięciu rodziców prawnie (...) Poznałam moją nową partnerkę, a ona właśnie urodziła dziecko. Jego biologicznym ojcem jest mój brat. Biologicznym ojcem mojej córki jest człowiek, który mieszka w Rosji. Mój adoptowany syn uważa go również za swojego ojca – tłumaczyła.”...(źródło )

Dziennik Gajowego Maruchy „W 2001 r. Europejski Trybunał Sprawiedliwości wydał skandaliczne orzeczenie, stwierdzając, że UE ma prawo do tłumienia krytyki politycznej dotyczącej jej instytucji i czołowych postaci. Sąd uznał, że UE ma prawo legalnie karać tych, którzy „szkodzą wizerunkowi i reputacji instytucji unijnych”. „.....”dr Crauford Smith napisał w specjalnym raporcie, że „mimo liberalnych koncepcji wolności mediów, państwa powinny móc podejmować pozytywne działania w celu ograniczenia wpływu potężnych grup ekonomicznych oraz politycznych. (…) To oznacza, że ani media, ani osoby, które posiadają lub pracują dla mediów, nie powinny cieszyć się bezwzględnym prawem do wolności wypowiedzi”. „....”Organizacja postuluje, by w przypadku pomówień polityków przez gazety wprowadzić surowe kary. Poza przeprosinami i sprostowaniami, media musiałyby płacić bardzo wysokie odszkodowania. Mediadem chce także, aby zawód dziennikarza nie był zawodem wolnym. Surowe regulacje w tym zakresie miałaby być wprowadzone na poziomie europejskim. „.....”Rzecznik generalny Trybunału, Damaso Ruiz-Jarabo Colomer, stwierdził, że nie jest dopuszczalna krytyka polityki finansowej UE. Porównał ją do bluźnierstwa. Jego zdaniem winna ona podlegać takim samym ograniczeniom (sic!). „.....”Ubiegłoroczny raport lorda Levesona, który badał tzw. aferę podsłuchową w Wielkiej Brytanii i zajmował się kontaktami biznesmenów z politykami, wzywał UE do ściślejszej regulacji mediów. Stwierdzono w nim, że UE powinna mieć nowe uprawnienia do egzekwowania kar i pozbawiania zatrudnienia dziennikarzy. „.....”Unijni eksperci chętnie kierują reklamę do dzieci i młodzieży, ponieważ – jak napisano w wewnętrznym raporcie – „dzieci mogą pełnić funkcję posłańca w przekazywaniu pewnych wartości w środowisku domowym. Młodzi ludzie często w praktyce pełnią funkcję pośredników, pomagając starszym pokoleniom zaakceptować integrację”. „....”Chcą jednak regulacji zawartości sieci. W 2012 r. UE zaproponowała „harmonizację” ustaw we wszystkich 27 państwach członkowskich, która zmusza poszczególne kraje do usuwania i blokowania treści, których blokady mogą zażądać konsumenci. Oprócz tego przedstawiciele komisji unijnych wydają znaczne środki na tropienie i blokowanie „treści groźnych dla bezpieczeństwa”. „.....(źródło )

„Rozwój potencjału kosmicznego jest priorytetem naszego państwa – powiedział prezydent Putin „......”Rosja zamierza zostać liderem nowego wyścigu kosmicznego. Cele: Księżyc i Mars. „....”– Będziemy rozwijać technologię rakietową dla załogowych lotów na Księżyc i Marsa – „....”Na 2014 rok planowany jest start sondy Łuna-Resurs, która zbada powierzchnię Srebrnego Globu w okolicy bieguna południowego. Rok później w stronę Księżyca wyruszy Łuna-Glob-1 (Łuna 25), która będzie obserwować naturalnego satelitę Ziemi z orbity, a powierzchnię zbada w okolicach bieguna północnego. Głównym celem poszukiwań obu sond będzie woda. „.....”Rosyjski program kosmiczny obejmować będzie też opracowanie robotów do badań Księżyca, jak również zbudowanie stałej bazy na Srebrnym Globie.”......”Po roku 2020 wyruszą na Srebrny Glob dwa łaziki Łunochod 3 i Łunochod 4, które będą zbierały próbki księżycowego gruntu. W 2023 r. wysłana zostanie kolejna sonda – Łuna-Grunt, która zabierze z powrotem na Ziemię urobek zebrany przez łunochody. „....”Od 2022 roku rosyjscy specjaliści będą wybierali obszar, na którym powstanie przyszła baza załogowa. Wybór dokonany zostanie na podstawie badań łunochodów i wyników poprzednich misji. Lokalizacja bazy na Srebrnym Globie ma być ostatecznie zatwierdzona w roku 2026.– Budowanie bazy na Księżycu do lotów na Marsa może się rozpocząć w roku 2030 „.....”Następnym przystankiem dla załogowych lotów kosmicznych będzie Mars „....(źródło)

Grzegorz Braun i Gabriel Maciejewski ( Coryllus ) O książkach z cyklu „Baśń jak Niedźwiedź „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: