Korwin Mikke organizuje manifestację poparcia Komorowskiego

Ziemkiewicz „nie chcę 11 listopada świętować z ludźmi, który w mojej ocenie hańbią swoją osobą najwyższe urzędy w państwie”.....”To próba pacyfikowania opozycji, likwidowania oburzenia społeczeństwa. Ci, którzy 11 listopada przychodzą nie na oficjalne obchody z udziałem Prezydenta RP i premiera, tylko na Marsz Niepodległości, który jest potępiany przez czynniki oficjalne, na który prorządowe media szczują dziarskich chłopców z Antify i sprowadzają na jego uczestników bandytów z Niemiec, dokonują pewnego wyboru. Oni przychodzą na Marsz właśnie dlatego, że tam nie ma pana Tuska i pana Komorowskiego. Jeśli oni przyjdą na Marsz Niepodległości, to ja z tymi ludźmi idziemy gdzie indziej. „....(źródło)

A dziarski staruszek z Kongresu Nowej Prawicy dalej wiernie świadczy swoje usługi II Komunie. Establishment zawsze może w sytuacjach krytycznych liczyć na Korwina Mikke . W sytuacji politycznej wojny domowej rozpętanej przeciwko Polakom przez oligarchię III RP , wartości , symbole są dla politycznego ruchu oporu , dla Obozu Patriotycznego fundamentalnym orężem. Są bronią masowego rażenia .

Dlatego nomenklatura II Komuny wkłada tyle wysiłku aby zawłaszczyć , a potem zohydzić najważniejsze dla Polaków symbole . Przykładem pamięć Solidarności , która między innymi Tusk i Komorowski chcieli zohydzić kultem „Bolka „ .czy Święto Niepodległości

Propaganda politycznej poprawności , media reżimowe dążyły do wyrzucenia na śmietnik pamięci wszystkich symboli budujących tożsamość społeczeństwa , narodową, kulturową . Kiedy okazało się ,że symboli nie udało się pogrzebać Komorowski postanowił rozbić Marsz Niepodległości .

Komorowski robi to dlatego ,że marsz Niepodległości stał się symbolem sprzeciwu wobec systemu II Komuny. Służy Polakom do „policzenia się „

Korwin Mikke w tej sytuacji znowu powrócił do wysługiwania się feudałom politycznym III RP . Aby odciągnąć wolnorynkowców od wsparcia Marszu Niepodległości wymyślił sobie własny Marsz w dniu 7 października . Jest to faktycznie marsz poparcia dla Komorowskiego.

11 listopada prawdopodobnie będą szły dwa marsze: Marsz Jedności organizowany przez środowiska kombatanckie pod patronatem prezydenta Komorowskiego, a drugi Marsz Niepodległości przez środowiska narodowe. W którym pan będzie brał udział?
JKM- Jako Nowa Prawica, będziemy organizowali swój Marsz Niepodległości w dniu 7 października w związku z ogłoszeniem tego dnia przez Radę Regencyjną niepodległości Polski.”....(źródło )

Korwin Mikke deprawuje politycznie młodych , bardzo wartościowych i ideowych Polaków o poglądach wolnościowych , wolnorynkowych , czego przykładem jest jego chocholi taniec nad pamięcią Powstania Warszawskiego . Dzięki polityce historyczne Lecha Kaczyńskiego Polacy podnieśli się z kolan na jakie rzucił ich terror propagandowy reżimowych mediów .
Przypomnę tutaj Łysiaka przytaczającego słowo Lecha Kaczyńskiego pokazujące właściwe proporcje dokonań Polaków
Łysiak „ Rafał Ziemkiewicz przypomniał w styczniu 2012 (na łamach „Rzeczypospolitej") o pewnym międzynarodowym spotkaniu prezydenta Kaczyńskiego. Przywódcy europejscy, chcąc tam wyrazić życzliwość wobec Polski, uznali, że najlepiej to zrobią deklarując współczucie wobec polskich dziejów, pełnych tragedii i klęsk.Kaczor" wysłuchał tego spokojnie, po czym zrobił lekko zdziwioną minę i odparł : „ — Ależ, proszę państwa, nasza historia jest taka, że wpierw zatrzymaliśmy na kilkaset lat ekspansję Niemców ku Wschodowi, później parcie islamu ku Zachodowi, a wreszcie marsz rewolucji bolszewickiej. W międzyczasie stworzyliśmy pierwszą europejską republikę z obieralnym, odpowiedzialnym przed prawem władcą, i z zasadą równouprawnienia religii, a kiedy przyszedł XX wiek, pierwsi stawiliśmy opór Hitlerowi, zmuszając Zachód, by rozprawił się z hitlerowską Rzeszą. Rozprawienie się z Sowietami zostało wszczęte przez polską Solidarność". Jasno widać, że kraj, który stworzył silne fundamenty upadku dwóch największych totalitarnych sys temów XX stulecia — może wszystko, żadne wyzwania mu niestraszne „....( więcej )

Podnieśli się do tego stopnia , że rozpoczęła się panika ,że Polacy są zbyt dumni tych , którzy walczyli ,że sam fakt powstania ,walki jest dla nich zwycięskim aktem .
Najlepiej lęki i dążenia nomenklatury II Komuny ilustrują słowa Daviesa „ Prof. Norman Davies "triumfalizm" w czasie obchodów rocznicy razi brytyjskiego historyka.”.... „Polacy "zbliżają się do momentu, kiedy obchody rocznicy powstania warszawskiego powinny mieć swój kres. „....(więcej )

Korwin Mikke ochoczo wspiera aparat propagandy II Komuny . Idą ramie w ramię razem z Palikotem
„Korwin Mikke „Dla tych co podjęli decyzje o wybuchu Powstania nie ma okoliczności łagodzących!”.....”Pod sąd nie da się już ich postawić, ale – pod sąd Historii, moralny osąd Historii – postawić należy… Tymczasem widzimy próby robienia z nich bohaterów! Nie z żołnierzy, ale z tych co wywołali Powstanie! Ba, nawet się uzasadnia Powstanie, znajduje się dla niego “jakieś rozsądne powody”! ...(więcej ) 
Palikot „Wstydzę się Powstania Warszawskiego!”....(źródło )

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika A330

15-08-2012 [14:13] - A330 | Link:

Korwin Mikke...wstyd się przyznać, ale kiedyś byłem jego sympatykiem. Rozumiem tych wszystkich młodych, którzy jedzą mu teraz z ręki. Też taki byłem. Korwin używa sofizmatów - pozornie logicznych konstrukcji. To działa na ludzi, lubiących o sobie myśleć, że są w awangardzie inteligencji. Dużo czasu mi zajęło, aby samemu przed sobą przyznać, iż myliłem się wierząc JKM.

O tym człowieku mógłbym pisać godzinami - nie chcę jednak nikogo urazić, bo wielu wspaniałych i młodych ludzi nadal mu wierzy. Ci którzy jednak pogrzebią w sieci z samych jego wypowiedzi odczytają, kim JKM jest.. Rzucę kilka "paradoksów":

- Popiera Jaruzelskiego, twierdząc, że był prawicowcem.
- Był przeciw odbieraniu emerytur SBkom - w przypadku podwyższania wieku emerytalnego nie stanął w obronie zwykłych ludzi("nie SBeków")
- W przypadku Smoleńska od początku stoi po stronie Rosji
- Twierdzi, że prawica zawsze popierała Rosję - lewica była jej wrogiem
- Chorobliwie atakuje Piłsudskiego(wroga Rosji)

Na koniec - polecam słowa Dmowskiego, na temat "protoplasty" UPRu(i wszelkich partii jakie się z niej wywodzą). Przedwojenne Stronnictwo Polityki Realnej uważane było przez Dmowskiego(!) za agenturę Rosji....Widocznie rosjanie postanowili nie marnować doświadczeń i podobną [partię  wpływu ustanowili "w wolnej Polsce". Przypomnę, iż UPR powstało w 1987 - na dwa lata przed "upadkiem" komuny.

Niestety facet jest cybernetykiem - bawi się swoimi sympatykami jak stadem lemingów. Ci natomiast siedzą godzinami przed komputerami i realizują "politykę Korwina" w internecie...jątrząc na PiS, Piłsudskiego i każdego, kto jest za wolną i niepodległą Polską. Podobnie p.Wielomski - ta sama "stajnia".

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-08-2012 [14:51] - NASZ_HENRY | Link:

- Nigdy nie szczeka na Palikota choć na niego najbardziej POwinien ale
widocznie mają tego samego pana ;-)

Obrazek użytkownika A330

15-08-2012 [23:42] - A330 | Link:

Na Palikota to on mówi "uczciwa lewica". Jak będę miał czas, to wysmaruję artykuł na ten temat - bo numer z przekazaniem poparcia Palikotowi i udupieniem zbierania podpisów był mistrzowski.

Obrazek użytkownika fritz

15-08-2012 [16:32] - fritz | Link:

nie chcę jednak nikogo urazić, bo wielu wspaniałych i młodych ludzi nadal mu wierzy. Ci którzy jednak pogrzebią w sieci z samych jego wypowiedzi odczytają, kim JKM jest.."

*** Twoim obywatelskim OBOWIAZKIEM jest ich "urazenie". Poniewaz byles jednym z nich, przeczytaja Ciebie uwaznie.
Poniewaz byles jednym z nich, wiesz dokladnie w jaki sposob zostales "uwiedziony" i dzieki czemu zaczeles myslec.

Poinformuj ich, wyswiadczysz im olbrzymia przysluge.
Wyswiadczysz rowniez Polsce olbrzymia przysluge, poniewaz wartosciowi ludzie zaczna normalnie funkcjonowac.

PS. Korwin dziala jak agentura, jak antypolski agent wplywow.

Obrazek użytkownika A330

15-08-2012 [23:53] - A330 | Link:

PS. Korwin dziala jak agentura, jak antypolski agent wplywow.

Istnieje podejrzenie, że wiele partii i stowarzyszeń z przełomu "transformacji" tworzonych było przez komunę, w celu kanalizacji i "zabezpieczenia granic" ideologicznych. Ustawia się swoich agentów na różnych pozycjach politycznych i oni "kierują ruchem". Osobiście nie mam zaufania do żadnej partii.stowarzyszenia, założonego przed 1989r.

Obrazek użytkownika polak

15-08-2012 [19:23] - polak | Link:

Różne poszlaki były wcześniej. Al e wszystko stało się jasne, jak uwierzył w rosyjskie kłamstwa o Smoleńsku i je propaguje. Poza tym to mason rytu szkockiego - sam się przyznał chyba masońskiemu pismu/portalowi Ars Regia.

Kanalizuje patriotycznie nastawioną młodzież, miłującą wolność, którą im pokrętnie przedstawia w postaci wolnorynkowości.

Obrazek użytkownika A330

15-08-2012 [23:56] - A330 | Link:

Otóż przypominam, że w Polsce Prawica była zawsze pro-rosyjska. To Lewica spod znaku tow."Ziuka" (i nie tylko) nienawidziła „Ruskich” jak zarazy.
-JKM

żródło