Wywiad z dr. inż. Wacławem Berczyńskim

Polecam rozmowę TVNIEZALEZNAPOLONIA.org z dr. inż. Wacławem Berczyńskim - konstruktorem lotniczym firmy Boeing - czyli - jak oba oficjalne raporty zaprzeczyły same sobie.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika hubert

06-04-2013 [12:11] - hubert | Link:

Skromne pytanie. Gdzie obecnie można umiejscowić wybuchy? Dążenie do prawdy jest u mnie wszechmocne i rozumiem, że u Pana również, a podczas wszelakich dyskusji mam troszkę zamknięte usta.

Obrazek użytkownika Franek_Kimono

08-04-2013 [10:24] - Franek_Kimono | Link:

O zdjęciu samolotu, który uderzył WWC w roku, gdzie widać jak całą długością! obu skrzydeł zrobił wrąb w ścianie budynku? CZyli skrzydła to chyba dość mocna konstrukcja jak na jakąś brzozę nawet wirtualną. link: http://www.yaplakal.com/forum1...
http://www.yaplakal.com/forum1...