Van der Laan chce obozów reedukacyjnych dla homofobów

Memches „Oświecony Rasizm „Niewykluczone więc, że teraz muzułmanie w Holandii mają szansę uzyskać status „szumowin". „....” Wilders zgłosił postulat izolowania recydywistów w „wioskach dla szumowin". Polityk ten jest znany głównie z tego, że najistotniejsze zagrożenie dla Zachodu upatruje w islamie (szczególnie w kontekście imigracji z krajów muzułmańskich) jako religii , której zasady moralne są sprzeczne z laicko-liberalnymi wartościami. Chodzi tu również o piętnowanie przez islam homoseksualizmu. „......”Niedawno media donosiły o inicjatywie władz miejskich Amsterdamu mającej na celu resocjalizację osób, które są uciążliwe dla otoczenia. „....”Do kontenerów w przemysłowych rewirach holenderskiej stolicy mają być eksmitowani ludzie, którym zostanie dowiedzione, iż są szczególnie agresywni albo że prześladują homoseksualistów. „....” „Poseł Godson nie głosował za związkami partnerskimi, bo boi się, że wystąpi efekt lawiny liberalnych zmian, a to nie będzie dobre. Gdyby nie lawina liberalnych zmian, to poseł Godson zbierałby bawełnę na garnitury innych posłów". …..Macieja Roszaka. „...”Do Pana, który mimo wszystko jest (chyba?) trochę inteligentniejszy od swoich kolegów, chciałbym (...) napisać jeszcze jedno słowo: CZARNUCH. Niech Pan to sobie przemyśli, Panie Pośle". „....”Wysoki rangą urzędnik samorządowy z Łodzi, odpowiedzialny niegdyś za współpracę międzynarodową i kontakt ze społecznością żydowską, napisał na swoim profilu na Facebooku: „John Godson, wracaj do Afryki!". „.....(źródło )

Wolniewicz „Dzisiaj, mnie polityczna poprawność jawi się jako ideologia nowego państwa policyjnego, wręcz Orwellowskiego. „....”. Nowy zestaw zasad moralności, zastępujący ten dany na Górze Synaj. Bo laicki humanizm to jest mutacja komunizmu. „....”Takimi mutantami komunizmu są właśnie orędownicy owej politycznej poprawności, czy też jak piszemy w książce, „polit-poprawności”. Dwieście lat temu komunizm startował jako nowe chrześcijaństwo. Ostatnia książka hrabiego de Saint-Simon, jednego z głównych ideologów komunizmu, taki właśnie nosiła tytuł: „Nowe chrześcijaństwo”. Komunizm się zawalił, głównie ze względu na swą niesłychaną niewydolność ekonomiczną, ale aspiracje, by wyprzeć stare chrześcijaństwo i zastąpić je nowym pozostały '...(więcej )

Terror ideologiczny i propagandowy , socjalistyczny system edukacyjny ,przebudowany na wzór szkół dla janczarów , pranie w nich dzieciom mózgu już nie wystarczy . Socjaliści spod znaku politycznej dążą do fizycznych rozstrzygnięć . Apartheid, obozy reedukacyjne , Obozy resocjalizacyjne, przesiedlania do gett zbudowanych z kontenerów za chwilę staną się rzeczywistością Europy , Polski.

Zachodnia cywilizacja chrześcijańska upadła ,przegrała z nową religią Zachodu ,z polityczną poprawnością . Najtrafniejsze analizy tego stanu rzeczy napisał Winnicki .

„Winnicki „:Polskie społeczeństwo ma cały czas szanse obronić się przed degeneracją, z którą Zachód już przegrał. Goście  z Francji, Włosi i Hiszpanii, którzy przyjechali na Marsz Niepodległości, powiedzieli nam: „macie w społeczeństwie jeszcze dobrą, zdrową tkankę.  To pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. U nas pozostały tylko pojedyncze ogniska oporu „...”„Republika Okrągłego Stołu” to pewien paradygmat  ideowo-mentalno-kulturowy, który należy przewalczy „....(więcej )

Winnicki „Dla polskiej prawicy jest zaś dobrym przypomnieniem, co stanowi główne zagrożenie dla kultury i cywilizacji, dla Polski i Polaków: nie jest nim Moskwa, a demoliberalizm, laicyzm i konsumpcjonizm" ...(więcej )

Uważam ,że następuje w tej chwili pękniecie cywilizacyjne Europy na linii Odry , Sudetów czeskich , granic Austrii i Słowenii . Na zachód od Odry znajduje się już obszar socjalizmu , politycznej poprawności , ideologi podniesionej do rangi „religii państwowej „ .Ponieważ muzułmanie mają strategiczna przewagę populacyjną i za dwadzieścia lat będą stanowili większość ludności Europy Zachodniej nie dziwią plany rządzących lewaków do zepchnięcia ich do gett , slumsów , uczynienia z nich kasty europejskich pariasów .Jak widzimy socjaliści spod znaku politycznej poprawności nie maja zbyt dużo czasu , aby zlikwidować resztki fasadowej demokracji. Jeśli im się to nie uda to na obszarze na zachód od Odry powstanie jakiś model cywilizacji muzułmańskiej. Jednej wielkiej niewidomej ,ani co ustroju politycznego czy modelu społecznego.

Istnieje w takim razie ryzyko ,że na wschód od Odry dominację kulturową, religijną zdobędzie prawosławna Rosja . Już teraz bardzo złowieszcze jest przekonanie narodowców ,że Rosja ,jej azjatycka , totalitarna kultura polityczna nie jest takim zagrożeniem jak eurosocjalizm, jak polityczna poprawność.

Lisicki „Lider Ruchu Narodowego: Moskwa nie jest głównym zagrożeniem”....”Roberta Winnickiego po podpisaniuporozumienia pomiędzy abp. Michalikiem i patriarchą Cyrylem, przy entuzjastycznym poparciu Tuska i Komorowskiego. Winnicki stwierdza:Podpisanie dokumentu ocenić należy pozytywnie". I wykłada swoje poglądy na Rosję: „Dla polskiej prawicy jest zaś dobrym przypomnieniem, co stanowi główne zagrożenie dla kultury i cywilizacji, dla Polski i Polaków: nie jest nim Moskwa, a demoliberalizm, laicyzm i konsumpcjonizm" „...(więcej)

Warto sobie zadać pytanie , czy budowa przez Zachodnią Europę ustroju socjalistycznego wzorowanego na niemieckiej III Rzeszy ma jakieś społeczne uwarunkowania. To że system ekonomiczny eurosocjalizmu zbankrutował i gospodarka jest w fazie cywilizacyjnego regresu stało się oczywiste dal elit Zachodu.

Westerwelle „, Jeśli gospodarka Chin nadal będzie rosła w siłę w takim tempie, że
( tutaj chodzi o skalę przyrostu PKB ) że w 12 tygodni będzie wytwarzać tyle, ile gospodarka Grecji, a w 12 miesięcy tyle, ile gospodarka Hiszpanii, to dla całej Europy powinien być to sygnał wzywający do obrania lepszej strategii.  „ „....(więcej )

Robert D. Kaplan „Ekonomiczny upadek tego modelu – czyli właśnie europejskiego państwa opiekuńczego – w ostatnich kilku latach zagraża dziś miękkiej sile Europy, a co za tym idzie – jej moralnej wizji samej siebie „....(więcej )

Dlaczego w takim razie elity europejskie nie przerwą chorego zabójczego dal Europy socjalistycznego elementu. Uważam ,że odpowiedzią na to jest bardzo korzystny dla oligarchii i socjalistycznej nomenklatury z ekonomicznego i społecznego punktu widzenia proces .

„W Grecji, według Eurostatu, 31 proc. ludności popadło w 2011 roku w ubóstwo „....”Grecja, Hiszpania i Portugalia znalazły się w 2012 r. na drodze do przekształcenia się w "społeczeństwa dwuklasowe", tj. takie, w których ludzie coraz bardziej dzielą się na bogatych i biednych, a zanika klasa średnia - biją na alarm europejscy socjologowie. „....”Średnio dochody tych drugich będą 15-krotnie przekraczały zarobki pierwszych. „....(więcej )

„Obama ujawnił że jeden procent Amerykanów posiada 86 procent Ameryki „....(więcej )

Nie ważne jak biedna będzie Europa , jak zacofana technologicznie. Przekształceni 500 milionów Europejczyków w eksploatowane ekonomicznie nowe chłopstwo pańszczyźniane zapewni elicie bajońskie bogactwa i życie na poziomie nie notowanym w historii .

Nastąpiło sprzężenie zwrotne pomiędzy agresją ideologiczna politycznej poprawności i budową nowego systemu ekonomicznego opartego na neo spartańskim modelu niewolnictwa państwowego.

Video „ Zmierzch państwa „ jest pewną refleksją ułatwiającą zrozumienie przemian społecznych zachodzących w Europie .

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Kaczyński „ Czy nadal powinno się wymuszać poprawność polityczną, która de facto znosi dotychczasowe systemy wartości i niszczy tożsamości, zmienia społeczeństwo w manipulowaną bez trudu masę?  „.....”odrzucić hedonistyczną koncepcję życia człowieka sprowadzającą go do roli konsumenta „.....(więcej )

„ Prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił, że największym zagrożeniem dla wolności jest poprawność polityczna. Dodał też, że bez wolnych mediów i pluralizmu nie ma demokracji. Aby bronić naszej wolności należy mówić stanowcze nie tym, którzy zamykają usta ludziom o odmiennych poglądach, dodaje „....(więcej )

Kukizten wszechogarniający blichtr, bolszewicką mentalność i POPRAWNOŚĆ polityczną szlag trafi. „....”Identyczny klimat panował pod koniec poprzedniej Komuny „....(więcej )

Profesor Roberto de Mattei „Wszystko zaczęło się w czasie rewolucji '68 i potem, po upadku muru berlińskiego, gdy idee komunistyczne się rozprzestrzeniły w Europie. Porównuję tę ideologię do marksizmu nie przypadkiem. Jesteśmy dziś bowiem świadkami tego, jak zachodnie grupy ideologiczne próbują zaprowadzić nam w Europie porządek postkomunistyczny z jego materializmem dialektycznym. „....”Dziś w Europie mamy do czynienia z pewnym projektem ideologicznym, którego celem jest zniszczenie tradycyjnej rodziny. „....”Unia Europejska, która poniosła klęskę ekonomiczną (bo euro jest dziś w poważnym kryzysie) oraz polityczną (bo ma problem z przywództwem), sama przekształca się w coś w rodzaju lobby ideologicznego, które chce narzucać różnym krajom swoje zasady „....(więcej )

Terlecki „Pozwalamy się zastraszyć, zakrzyczeć, otumanić przez politycznych spryciarzy, którzy w imię rzekomej apolityczności usiłują zaprowadzić dominację jednej ideologii i jednej partii. „....”W rzeczywistości brak sporu ma oznaczać przyjęcie jednego punktu widzenia, a rezygnacja z "kłótni" - podporządkowanie się dyktaturze politycznej propagandy. „....(więcej )

ideo „ Zmierzch państwa „ jest pewną refleksją ułatwiającą zrozumienie przemian społecznych zachodzących w Europie .

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: