Otrzymane komantarze

Do wpisu: Gieroje Sojuza
Data Autor
spike
To że Niemcy wiedzieli o zamachu pisał ten zmarły dziennikarz, który twierdził, że widział notatkę służb, która o tym informowała, a oni nic nie zrobili, by zapobiec. Ktoś powiedział, że w ten zamach są zamieszane trzy kraje, Rosja, Niemcy i ktoś z Polski. Pzdr.
Pers
@sake //Dla pana wzorem polityka jest wrzeszczący w amoku Miedwiediew// Skąd taki wniosek? Osobiście uważam Pana Prezydenta Miedwiediwea za bardzo kompetentnego polityka. I nieśmiało chciałbym przypomnieć, że to był jedyny prezydent ważnego państwa, który pofatygował się na pogrzeb śp. Lecha Kaczyńskiego. Reszta "sojuszników" albo grała w golfa albo wulkan na Islandii im przeszkadzał. I co ty na to @sake? //Nawet swoi nie tkną tego słupa do sączenia propagandy i samogonu choc bardzo swoimi wigibasami rosyjską władzę ośmiesza.// Mylisz się, ma teraz ten luksus, że może mówić to czego Panu Prezydentowi Putinowi nie wypada powiedzieć. Poza tym nie jest żadnym słupem i cieszy się uznaniem i szacunkiem w Rosji i na świecie.
Niezalogowany
Nie manipuluj, ruski trollu: "Po cichu, jak Andrzej Lepper?" - leppera zlikwidowali jego kontrolerzy z WSI.
krzysztofjaw
spieke Niestety masz całkowitą rację.  Pzdr
spike
PS. patrząc na tą fotkę Radka, wyszło mi, że bardzo do twarzy by mu pasował czarny garniturek Hugo Bosa. Tajemnica Radka jest umiejscowiona w jego życiorysie, prawdopodobnie z tego powodu potwierdzonego jego działaniami, został zdymisjonowany z rządu PiSu. Niewykluczone, że przeszłość za nim dalej się ciągnie, nicią do jego mrocznego kłębka są pieniądze.
spike
"Minister spraw zagranicznych rozkazał ukryć list Prezydenta RP, działając wprost w interesie Rosji i Niemiec, którym zależało, by wsparcie dla akcesu Ukrainy i Gruzji do NATO było niezauważalne!" Czy widzicie całkowite podobieństwo do zamachu na gen.Sikorskiego (ale szatańska zbieżność nazwisk), na którego zorganizowano i przeprowadzono zamach, by do "wielkiej Trójki" nie dotarły dokumenty stalinowskiej zbrodni w Katyniu. Historia zatoczyła koło, jeden Sikorski patriota, polski bohater, drugi kanalia i zdrajca, (jak u Sienkiewiczów). W tamtym zamachu jak i w tym, też są zamieszani nasi sojusznicy, wtedy Brytole, ponownie utajnili na 50 lat dokumenty, w ten smoleński zamieszany jest Berlin, a całość spina Katyń.
Siberian Dog Husky
Jabe ​Ani Tuskowi ani Sikorskiemu nie grozi póki co bankructwo
Jabe
Po cichu, jak Andrzej Lepper?
Jabe
Żółtej karteczki?
Siberian Dog Husky
Jabe Zdrajcy naradu polskiego powinni być eliminowani przez tajne służby i to czym prędzej
Siberian Dog Husky
Teraz albo nigdy! Jeżeli to co zobaczyliśmy nie wystarcza, żeby zamknąć teraz tych bandytów, to znaczy, że mozemy spodziewac się jeszcze np koncesji dla Komsomolskiej Prawdy czy innego Sputnika. Nie do wiary, że ci ludzie jeszcze nie siedzą w pudle!
Siberian Dog Husky
Sikorski to butny rzeźnik. Powinien być izolowany od społeczeństwa, bo stanowi dla niego zagrożenie. On świetnie rozumie się z kremlowskimi zbrodniarzami, bo jest kreaturą tego samego formatu. Absolutnie nie nadaje się do resocjalizacji. To chwast, którego wyrywa się z korzeniami
Siberian Dog Husky
Tusk i Sikorski świadomie wystawili Lecha Kaczyńskiego Putinowi. Śmierć Prezydenta Polski była im na rękę. Stąd żółwiki jakie Tusk przybił sobie z Putinem 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku nad zwłokami zamordowanych członków polskiej delegacji lecącej do Katynia. To był gest uznania zbirów Putina i Merkel dla dobrze wykonanej ,,roboty"
krzysztofjaw
 Ryan Wiesz... tak się zastanawiałem, kto zasługuje na największego kanalię III RP. Jest wielu kandydatów, ale D. Tusk przewyższa ich o głowę. Taki Wałęsa, Jaruzelski, Kiszczak, Michnik, Mazowiecki, Geremek, Frasyniuk, Kwaśniewski, Komorowski i wielu innych też można uznać za kanalie, ale oni przynajmniej nieraz wierzyli w to, co robią... nawet dla nas najgorszego. A D. Tusk jest cynikiem, mitomanem i nihilistą nie wartym nawet splunięcia. Zawsze podaję w takim przypadku jego ślub kościelny po 27 latach świeckiego małżeństwa i te obłudne sesje zdjęciowe z Krzyżem Św. i Maryją. To jest dno człowieka. Już niżej nie można upaść.  Pzdr Pzdr
Ryan
Rosyjski scenariusz zniszczenia Ukrainy był na stole polskiego MSZ w 2008 r. Szokujące fakty! - W momencie, gdy MSZ przygotowuje fundamentalny dokument, że Rosja nie jest agresywna, że nie zaryzykuje konfliktu terytorialnego, a Ukraina jest państwem podupadającym, w tym momencie Witold Jurasz i jego przełożony Jerzy Bahr, 21 marca 2008 r. z Moskwy wysyła szyfrogram, spisany w dniu, kiedy Jurasz pozyskał ważną informację z rozmowy z wysokim przedstawicielem MSZ Rosji, o tym, że Putin w odpowiedzi na polityczne spory wokół Gruzji i Ukrainy, zamierza zniszczyć Ukrainę, jest nawet precyzyjna informacja Jurasza, że zacznie się od Krymu, a potem Ukraina zostanie przepołowiona. To niesamowite, że w 2008 r. w marcu ten scenariusz był na stole polskiego MSZ - mówił w programie #Jedziemy dr hab. Sławomir Cenckiewicz, współautor serialu "Reset". niezalezna.pl
Ryan
krzysztofjaw  Najbardziej niebywałe jest to, ze każdy się domyślał, każdy wiedział - dziś są na to dowody… a Tusk jezdzi po Polsce i szykuje się do wyborów, mając na koncie setki afer, układy z Moskwą/Berlinem… a tym jaką zieloną wyspę zgotował milionom ludzi- nawet nie wspominam. Nieprawdopodobna kanalia
Niezalogowany
Nie udawaj idioty, Ябе, ruski trollu. Na podstawie żółtej karteczki "oksfordzkiego" szczocha, która jest dowodem tego, że agent wpływu i współmorderca smoleński Radosław Sikorski wypowiedział lojalność Polsce.
Jabe
Na jakiej podstawie?
krzysztofjaw
 Ryan i wszyscy... Scenariusz Resetu jeszcze nie objął wyjazdu śp. Lecha Kaczyńskiego do Gruzji i jego słynnego przemówienia do narodu gruzińskiego. To przemówienie musiało wściec W. Putina i to wtedy zapadła decyzja o jego likwidacji, czyli zamachu dokonanego nad Smoleńskiem przez tandem Rosja-rząd D. Tuska z błogosławieństwem Niemiec i Francji a może nawet administracji pokręconego komunistycznego Żyda B.H. Obamy (jego matka była białą Żydówką z koneksjami a on sam był wychowywany przez żydowską babkę, też z syjonistycznymi koneksjami).  Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek i sądzę, że taki D. Tusk z R. Sikorskim mają - mówiąc po Tuskowemu - pełne gacie. Już teraz jednak powinno się postawić R. Sikorskiemu zarzut zdrady stanu.... Pzdr
Ryan
Grali sk.. syny na 2 fronty Jest już niemal pewien, że gnoje uknuli z Putinem Smoleńsk. Na słynnym molo były uzgodnione szczegóły operacji. Niech mi ktoś powie, że na największego Rudego zdrajcę, łgarza, agenta i donosiciela zagłosuje człowiek zdrowy psychicznie, mądry i inteligentny? Tylko komuchy, slams, osadzeni, upośledzeni i bandziory! Jednym słowem PATOLOGIA!
Ryan
Obszczymur z Chobielina okazuje się jeszcze większą kanalią niż dotychczas wszyscy myśleliśmy.
Ryan
ŚP. Prezydent Lech Kaczyński był osamotniony w walce nie tylko o Gruzję i Ukrainę ale przede wszystkim o własną Ojczyznę
Jabe
Pan myli narrację z dowodami. Rosja oczywiście po­traktowała za­powiedź w­łączenia Gruzji i Ukrainy do NATO jako wy­powiedzenie wojny. To było z góry do prze­widzenia. Czy zatem pre­zydent Ka­czyński chciał s­pro­wokować wojnę? Nie sądzę. To by wy­magało w szcze­gól­ności za­łożenia, że pro­wadził własną, nie­zależną od rządu politykę zagraniczną, czego nie wolno mu było robić.
Tezeusz
@ Ryan Odpowiedż wyżej !
Tezeusz
@Siberian Husky Dog "Jak widzisz na rusko-kałmuckich debili jednak nie ma sposobu" Jak to nie ma jest ! Oni w NEon24.org blokują nas na maxa a sami srają na NB czy to uczciwe NIE !!!! Ale jest to jest sposób komentowania ich wypocin rusofilowych - JEST !,. jaki ? prosty ! Komentarz z linkiem wstawiasz na :form.abw.gov.pl I obywatelski obowiązek patriotyczny spełniony i jest uczciwie jest ! Jest komentarz - jest ! a niech przy okazji specjaliści ocenią treść ich scierwoneonowych agitek...I tyle po krzyku...Bez nerwów luzik.. Pozdrawiam.