Otrzymane komantarze

Do wpisu: Gieroje Sojuza
Data Autor
Ryan
Teze Z ruskimi wszami sie nie dyskutuje, tylko utylizuje
sake2020
@Pers.....Dla pana wzorem polityka jest wrzeszczący w amoku Miedwiediew,Jego jakoś nikt nie chce zabić choć bardzo się o to prosi.Nawet swoi nie tkną tego słupa do sączenia propagandy i samogonu choc bardzo swoimi wigibasami rosyjską władzę ośmiesza. Powinien jeszcze robić fikołki. 
sake2020
To nie Sikorski jest autorem stwierdzenia,,dyplpmatołki'' tylko Wladysław Bartoszewski. Był zresztą bardzo dumny ze swojego powiedzenia wymierzonego w PiS.Tyle,że jako człowiek PO reprezentował już nie matołków,ale matołów. 
Siberian Dog Husky
Tezeuszu Żydosowieckie i chazarskie ścierwa też mają  wstęp wzbroniony na NB Jak widzisz na rusko-kałmuckich debili jednak nie ma sposobu. No ale pedały i pedofile już tak mają, co wcale mnie nie dziwi Pozdrawiam 8-))))
Tezeusz
@Rus.. Zawisza napisał kim jesteś i ja się z nim zgadzam. "Widzisz Jarku, jeśli ktoś się myli, to można napisać w czym się myli, ale ty niczego takiego nie znalazłeś, stąd wypisujesz "stek bzdur", opowiadasz o twoim klubie żydobanderowskich ścierwoiszy, których z rozpalonymi policzkami czytasz, a potem informacje o nich na Neon przynosisz? Ja im życzę zdrowia, bo tak postępuje każdy człowiek, któremu nienawiść rozumu nie wypaliła i niech sobie idą swoją drogą. A ty ślęczysz tam, ekscytujesz się, robisz im reklamę. Pomyśl, kogo to interesuje, jeśli rosyjska propaganda nie wyprała ci mózgu ze sterylizacją?" A jak twój blog z literką "Z" .....Różnimy się tym iż ja poruszam sprawy Polskie a ty roSSyjskie, każdy pisze o swoich.. A twoje scierwoneonowe teksty z uwielbieniem komentuję z linkami...cieszysz się ? Ostatni poszedł teraz...."Żydobanderowskim ścierwom wstęp wzbroniony".- tak piszesz o sobie ? w punkt. Brawo za samoocenę.
Pers
Kto by chciał zamordować takiego milego, nic nie znaczącego polityka?...
Do wpisu: Rosyjskie zbrodnie
Data Autor
Maverick
Sprawdzamy rzeczywistość. youtube.com
Tezeusz
Ukraińcom zostało tylko " oko za oko, ząb za ząb" i utylizacja kacapskiego ścierwa a bandyta putler na szafot...
Do wpisu: Pięknie wygląda ta praworządna Europa
Data Autor
Tomaszek
To może tych Francuzów wciągnąć do planu relokacji , w końcu to też uchodźcy. Szwedzi już to robią tylko po cichu i relokują się Trójmiasto i Kołobrzeg wybierają . Angole też coraz mocniej rozglądają się po Europie środkowej bo na Kanadzie się przejechali . może jakaś depatriacja czy jak to nazwać ?
Ryan
To zawieziemy im kredki Kolorowe kredki
paparazzi
A kule? Dozwolone?
sake2020
No ale wtedy w Europie nie było lewactwa,więc była szansa na obronę.A poza tym czy dzisiejsza Europa tej obrony nawet chce? Woli głosić szczytne hasła o demokracji i prawach człowieka.Tyle że hasła brzmią pięknie ale bez pokrycia w czynach pozostają tylko hasłami.
Ryan
sake3 Dwukrotnie w nowożytnej historii Polska uratowała Europę przed islamem. Mamy tam jechać i to naprawić?
Ryan
ruski smieciu kretynie ilu dziennie w tym Irane publicznie wieszaja ludzi mozesz sie pomylic o sto
sake2020
Ktoś w tej skorumpowanej na wskroś Unii zarabia na tym procederze.Przecież scenariusz jest do znudzenia ten sam.łódź dziwnym trafem ,,psuje się'' tuż przy brzegach Europy,natychmiast ratuje się rozbitków.Politycy w krajach UE chcąc wygrać wybory liczą własnie na głosy imigrantów,państwo daje socjal buduje meczety,udaje że nie widzi przestępstw i gwałtów..Zadnej refleksji nawet teraz gdy rozboje ,gwałty i zamieszki są na porządku dziennym.Oglądała pani filmik jak emigrant wtargnął do domu jakiejś Francuzki,wyrzucił brutalnie kobietę i jej wnuczkę na zewnątrz pobił i okradł w biały dzień? Takich scen jest więcej i są niemal codziennie.A co mają obywatele na swoją obronę ? Chyba tylko kredki do mazania serduszek na asfalcie po kolejnym ataku.Pani Ochojska wypnie dumnie pierś pod order.Nalęzy jej się przecież za pionierskie plany otwarcia na oścież polskich granic.
smieciu
Zanim się coś napisze, warto trochę poczytać na temat. Dla tych, którym się nie chce: 1. Do Francji nie trafiają (nielegalni) imigranci na łódkach. 2. Francja była bardzo długo na lewackiej ścieżce. W istocie Macron reprezentuje najbardziej prawicową opcję. Jak tu na NB wspominał sam poseł Czarnecki. Od początku antyrosyjską oraz pragnącą ograniczenia imigracji. Tylko żeby wygrywać wybory, bez lewicowego programu się nie obejdzie. Przedsięwzięcia Macrona mają to do siebie że dla prawicowców są za słabe a z lewa podlegają masowej krytyce. Np. nowe prawo z 2018r. W skrócie Macron postawił na konkretną walkę z nielegalsami wraz jednoczesnym stworzeniem większej przejrzystości co do legalnych imigrantów. Oczywiście Francja prowadzi systematyczne deportacje. W tym wszystkim pouczający jest przykładowy obrazek ( migrationpolicy.org) pokazujący imigrację z poza Europy. Okazuje się że rocznie jest ona dość stała od wielu lat w okolicy 200tys rocznie. Warto zauważyć że rząd PiS wydaje obecnie dużo więcej zezwoleń na pracę dla takich osób w Polsce!  Co coraz lepiej widać. Rząd PiS, głośno krzycząc Nie, nadgania zaległości. W światowej lewiźnie. 3. Pani Alina chciałaby żeby Macron próbował porzucić lewacką politykę. Tylko nie zauważa co się wtedy dzieje. Niewielka podwyżka wielu emerytalnego? Lewacy wyprowadzają ludzi na ulice. Francja płonie. Ostrzejsza polityka przeciw ciapatym? Miasta płoną. Skoro to jest takie łatwe to czemu PiS dokłada wprowadza kolejne lewackie rozwiązania? Kolejny socjal. Dlaczego nie blokuje imigracji do Polski? 4. Najciekawsze jest to że Macron, który wykonuje wyraźne zwroty w prawo jest tak krytykowany przez nasz rząd. Który dla odmiany robi to co lewacy. W czwarty dzień protestów głos w ich sprawie zabrały władze w Teheranie. Zdaniem tamtejszego MSZ, Francja powinna powstrzymać się o "brutalnego traktowania swojej ludności" i "poszanowania zasad godności ludzkiej". "Zalecamy francuskiemu rządowi i policji, by uwzględnił żądania protestujących, wykazując powściągliwość i unikając wszelkiej przemocy" - napisał rzecznik irańskiego MSZ Nasser Kanani. Taka właśnie rzeczywistość. Iran i Polska po tej samej stronie. No ale skoro pisowskie dziecie przyszłości mówi Macron jest zły, to Pisowiec powtarza.
Alina@Warszawa
Mnie wciąż zastanawia, dlaczego poszczególne państwa unijne nie odsyłają nielegalnych imigrantów natychmiast do kraju pochodzenia, albo, jeśli nie wiadomo skąd delikwent pochodzi - do miejsca skąd wypłynęła łódź? To przecież monitorują satelity! I to jest najprostsze rozwiązanie.  Dlaczego Francuzi nie odbierają obywatelstwa imigrantom i ich potomkom, i nie wydalają poza Francję? Na to mam tylko jedną logiczna odpowiedź: Macron bierze dolę od Putina za to, by nie wyrzucał migrantów. Takich łatwo podpuścić i uruchomić rozruchy, a te z kolei angażują wszystkie państwowe służby mundurowe, które w związku z tym nie mogą brać udziału w akcjach NATO, ani np. do obrony Ukrainy, lub POLSKI, gdyby własnie mordercy Prigożina dostali rozkaz pokonania wysokiego płotu na białorusko-polskiej granicy ...
sake2020
Są i u nas w Polsce twardziele co żadnych rozruchów ,wojen domowych,ani paryskich potyczek się nie boją.Pozujący na Lenina Żakowski podobno dziennikarz,morderca uniewinniony przez kastę Najsztub,Lis z zerowym IQ ale wysokim poziomem chamstwa są gorącymi zwolennikami przyjmowania migrantów jak leci.Właściwie postulują otworzyć granicę na oścież,będziemy pierwszym krajem otwartym dla każdego,postępowym i na ustach całej Europy.Będą nas podziwiać a ambasadorek Brzeziński będzie osobiście zapraszał ich na parady równości w towarzystwie pani Ochojskiej i Kurdej Szatan. W paryskiej demolce nie podano prawdziwej przyczyny oddania strzału przez policjanta.Dlaczego media zataiły fakt,że zatrzymany Nahel,recydywista usiłował przejechać policjanta? Jakie będą wskutek tego konsekwencje dla policji? Dać się zabić,bo jest się się białym człowiekiem a więc śmieciem?I czy to uwolni Francję od dalszych rozruchów z każdego powodu? Widzę jednak wyjście dla Francji.Niech Francuzi wyemigrują zostawiając wolną przestrzeń dla muzułmanów.To chyba sprawiedliwe,no nie? Tylko kto ich będzie utrzymywał?
r102
A jak tam pieski i kotki w Francji  -  nie stresują się? - w naszej niepraworządnej Polsce wolno używać petard ogni sztucznych tylko w jeden dzień w roku - a tam tak  co dzień?
Do wpisu: Cyjanek
Data Autor
Ryan
I znów zarobił ten żydochazraski śmieć w Kindżał
Ryan
Egzekucja Prigozyna!! youtu.be
Tezeusz
@Ruszkiewicz plaskacza dostał a jakże i to jakiego od @ Zawiszy : "No ale@ Rusz.. ale dostałeś ogromnego plaskacza od kumpla.... "Widzisz Jarku, jeśli ktoś się myli, to można napisać w czym się myli, ale ty niczego takiego nie znalazłeś, stąd wypisujesz "stek bzdur", opowiadasz o twoim klubie żydobanderowskich ścierwoiszy, których z rozpalonymi policzkami czytasz, a potem informacje o nich na Neon przynosisz? Ja im życzę zdrowia, bo tak postępuje każdy człowiek, któremu nienawiść rozumu nie wypaliła i niech sobie idą swoją drogą. A ty ślęczysz tam, ekscytujesz się, robisz im reklamę. Pomyśl, kogo to interesuje, jeśli rosyjska propaganda nie wyprała ci mózgu ze sterylizacją?" W punkt..  
NASZ_HENRY
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼    🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼          🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼              🌼🌼🌼🌼🌼                  🌼🌼🌼                      🌼  
sake2020
@NASZ-HENRY.........a dlaczego nie cały bukiet?Jestem tego chyba warta?
sake2020
@Siberian husky.....Lukaszenka nie ma takich pieniędzy żeby tę grupę opłacić za pomoc w utrzymaniu rządów To nie są tanie usługi,a oni to profesjonaliści.Wspólnie albo lepiej na rozkaz Putina ustalą jak ich zagospodarować.Z pewnością jednak Putin będzie się starał tę grupę dla bezpieczeństwa własnego podzielić na mniejsze grupy i kierowac do potrzebnych zadań.