|
|
Ryan Teze
Z ruskimi wszami sie nie dyskutuje, tylko utylizuje |
|
|
sake2020 @Pers.....Dla pana wzorem polityka jest wrzeszczący w amoku Miedwiediew,Jego jakoś nikt nie chce zabić choć bardzo się o to prosi.Nawet swoi nie tkną tego słupa do sączenia propagandy i samogonu choc bardzo swoimi wigibasami rosyjską władzę ośmiesza. Powinien jeszcze robić fikołki. |
|
|
sake2020 To nie Sikorski jest autorem stwierdzenia,,dyplpmatołki'' tylko Wladysław Bartoszewski. Był zresztą bardzo dumny ze swojego powiedzenia wymierzonego w PiS.Tyle,że jako człowiek PO reprezentował już nie matołków,ale matołów. |
|
|
Siberian Dog Husky Tezeuszu
Żydosowieckie i chazarskie ścierwa też mają wstęp wzbroniony na NB
Jak widzisz na rusko-kałmuckich debili jednak nie ma sposobu.
No ale pedały i pedofile już tak mają, co wcale mnie nie dziwi
Pozdrawiam
8-)))) |
|
|
Tezeusz @Rus..
Zawisza napisał kim jesteś i ja się z nim zgadzam.
"Widzisz Jarku, jeśli ktoś się myli, to można napisać w czym się myli, ale ty niczego takiego nie znalazłeś, stąd wypisujesz "stek bzdur", opowiadasz o twoim klubie żydobanderowskich ścierwoiszy, których z rozpalonymi policzkami czytasz, a potem informacje o nich na Neon przynosisz? Ja im życzę zdrowia, bo tak postępuje każdy człowiek, któremu nienawiść rozumu nie wypaliła i niech sobie idą swoją drogą. A ty ślęczysz tam, ekscytujesz się, robisz im reklamę. Pomyśl, kogo to interesuje, jeśli rosyjska propaganda nie wyprała ci mózgu ze sterylizacją?"
A jak twój blog z literką "Z" .....Różnimy się tym iż ja poruszam sprawy Polskie a ty roSSyjskie, każdy pisze o swoich.. A twoje scierwoneonowe teksty z uwielbieniem komentuję z linkami...cieszysz się ?
Ostatni poszedł teraz...."Żydobanderowskim ścierwom wstęp wzbroniony".- tak piszesz o sobie ? w punkt. Brawo za samoocenę. |
|
|
Pers Kto by chciał zamordować takiego milego, nic nie znaczącego polityka?... |