Otrzymane komantarze

Do wpisu: Cyjanek
Data Autor
Siberian Dog Husky
@ r102  Oczywiście grupa „Wagner” - najemnicy, terroryści, zbrodniarze wojenni itp. Teraz część z nich przenosi się na tereny okupowanej przez Kreml Białorusi.Tym samym wąsaty karaluch Łukaszenka jeszcze przez chwilę stara się zapewnić sobie nielegalne rządy... W obecnej sytuacji ja radziłbym MON Ukrainy, aby zaproponowało sojusznikom i partnerom „zakup przeciwpancernego systemu rakietowego Wagnera” w celu wyeliminowania reżimu kretyna Łukaszenki i dalszego marszu na Moskwę. . W końcu ci najemnicy nie mają innego wyboru: albo wziąć pieniądze z Zachodu, służyć słusznej sprawie i uratować swoje bezwartościowe życie, albo zostać zniszczeni przez służby specjalne I w ten sposób przybliżyliby zwycięstwo Ukrainy a wielu ich zołnierzy pozostałoby przy życiu... Oczywiście ta opcja jest „taka sobie”, ale „na wojnie jak na wojnie”…
Siberian Dog Husky
Putin rozpoczął niezwykłą promocyjną kampanię mającą na celu pokazanie jak to on bez jednego wystrzału pokonanł i zlikwidował w zarodku pucz Prigożyna. Na fejk filmikach można zobaczyć  linie tylnych wojsk rosyjskich, przemówienia i podziękowania dla tych, którzy „stłumili” ten pucz, a nawet odważne osobiste spacery sobowtóra  Putina  w tłumie ludzi. Jeszcze trochę, a skala świętowania „zwycięstwa nad Wagnerem” sięgnie obchodów „Dnia Zwycięstwa” i przemarszów „nieśmiertelnego pułku”. Kremlowski karzeł nie odnosi żadnych sukcesów, ani w polityce światowej, ani na froncie, dlatego propaganda kremlowska próbuje teraz zrobić „zwycięstwo” z całkowitej porażki  porażki służb specjalnych, armii, wywiadu. Ta marionetka bardzo chce pokazać światu, że „kontrolował” całą sytuację od samego początku i że nadal dysponuje wszechmocnymi służbami specjalnymi. Zombie rodacy prawdopodobnie mogą w to uwierzyć. Ale kto teraz w to uwierzy w Pekinie, Waszyngtonie, a tym bardziej w Kijowie? Najdziwniejsze w tej historii jest to, że wszyscy rebelianci wciąż są na wolności, a Prigożyn swobodnie komunikuje się z dziennikarzami. Jeszcze kilka dni i ci, którzy zabili rosyjskich pilotów, też zostaną nagrodzeni z podziękowaniami ........także za "stłumienie puczu".
juur
„Stary kgb-bista”  sprawdza odpowiedź układu na pobudzenie jednostkowe.  Teraz już wie kto, z kim….. Juz wie jak daleko może się posunąć.
Adam66
@sake3 "Darowanie im przez Putina prób buntu..." to jest jedna z opcji, spryt i dalekowzoroczność Putina.  Inna opcja to jest taka, że żadnego buntu nie było tylko ustawka dzięki której Putin ma teraz swojego buldoga na Białorusi żeby trzymać za krocze baćkę, który ciągle siedzi na płocie i raz puszcza oko do putlera a raz na zachód.  Dodatkowo, z Białorusi jest bliżej do Polski i Litwy i wagnerowcy mogą robić zadymę na granicy zarówno polskiej jak i litewskiej a nawet wleźć do tych krajów i tam rozrabiać.  Formalnie, to są buntownicy "skłóceni" z prezydentem czy też carem rosji i mogą robić co chcą, rosja nie ma nad nimi kontroli.  Taka opcja wpisuje się w jedną z teorii spiskowych, że różne siły chcą za wszelką cenę wciągnąć Polskę w tą rozróbę, niestety ten "bunt" przybliża taką możliwość...  Dziwnym zbiegiem okoliczności, podobno większość wypłat dla wagnerowców wylądowała w kaliningradzkich bankach, czyżby rozróba w przesmyku suwalskim się szykowała?
NASZ_HENRY
@sake3 Generalska głowa u Ciebie. W dowód uznania kwiatek 🌼  
NASZ_HENRY
Za Rasputina to robi Dugin, nawet podobny jest ;-)  
r102
Prigożyn owszem ma plecy - przecie on jest gangsterem - i żeby współpracować z państwem reszta gangsterów rosyjskich musiała mu na to dać zgodę i tak jakby są pod jedną kryszą...
Siberian Dog Husky
Ta cała sprawa jest bardzo dziwna, na tyle dziwna, że Putin nie zrobił tego, co potrafi najlepiej...likwidacja niewygodnych ludzi.Putin pare tygodni musi poczekać. Teraz by tylko zrobili bohatera na miarę Rasputina.  Owszem Prigożyn dużo wie i na pewno się zabezpieczył ale musi mieć jakieś plecy i wsparcie jakiejś kremlowskiej frakcji. Na pewno nie działa sam.  Cóż. My pożyjemy, to zobaczymy.
Pers
@sake //Darowanie im przez Putina prób buntu to nie oznaka słabości rosyjskiego prezydenta tylko jego sprytu i dalekowzroczności.// No w końcu ktoś tutaj to zrozumiał... Brawo @sake, moja ulubiona maglareczko :))
sake2020
Wielkie zastanawianie się nad losami dalszymi grupy Wagnera i Prigozyna. Przecież to potężna grupa zahartowanych w bojach,prowokacjach,napadach i świetnie wyszkolonych najemników ,,do wszystkiego''.Tacy jak ta grupa są dla każdego satrapy cenna jak złoto własnie ze względu na swoją ciemną przeszłość,uczestnictwo w róznych światowych konfliktach.Tu nie ma mowy o kierującej nimi ideologii ,liczą się tylko pieniądze które im trzeba zapłacić ,,za usługi''.To nie mięso armatnie które Putin rzuca do boju.to mordercy.Na Białorusi będą czekac na kolejne zlecenia.Darowanie im przez Putina prób buntu to nie oznaka słabości rosyjskiego prezydenta tylko jego sprytu i dalekowzroczności.
NASZ_HENRY
Klincz  GRU -FSB jest systemowym zabezpieczeniem tak jak w Niemczech był klincz SS -SA  ;-) Na centymetrze rezerwisty liczba dni do końca Putina -  111 Inżynier pola walki 😉 ***Henry***  
Do wpisu: Oni jedzą dzieci
Data Autor
Maverick
Ucz się:  rumble.com
Maverick
Czyli lubisz być lucyferianką i sprzedałaś duszę.
Siberian Dog Husky
Twoja sie nadaje
Maverick
Lucyferianie tego świata nie tylko piją krew dzieci, ale i produkują andrenochrome z ich krwi. youtube.com
Siberian Dog Husky
W najbliższych tygodniach  nie należy spodziewać się radykalnej zmiany sytuacji wewnętrznej. Putin trzyma wszystko w swoich rękach i nie ma mowy o żadnych zmianach za jego życia. Wraz ze śmiercią putina może dojść do wewnętrznej walki między jego zwolennikami, która może przybrać różne formy i doprowadzić do wewnętrznego osłabieniaRosji.
Tezeusz
Jak kacapia użyje BMR pozostanie po niej tylko łajno i smród.
u2
„Grozicie bronią nuklearną. My, Chiny, tego nie popieramy” Dokładnie. Wtedy wojna światowa nieunikniona. W sumie po laniu jakie kacapy dostały od ukrów uważam, że i tak jest nieunikniona, niezależnie, czy kacapia użyje jadziernych bomb czy nie użyje.
Do wpisu: Stepan Bandera i era technologii informatycznych
Data Autor
Tomaszek
Aha  Bo pominęłm temat zasadniczy przykrywany przez ciebie i tobie podobnnych na NB jakimiś tekstami o dobrych UPowcah . Pytam gdzie jest pamięć o ofiarach , kto się o nich upomni ? Gówno mnie mogą obchodzić postaci waszych dobrych chłopców z UPA , OUN czy SS Galizien .  Jeszcze raz  Gdzie jest pamięć  Godny pochówek  Ot i cała wasza UPAdlina . Aha I poczytaj sobie moje wcześniejsze posty adresowane do ciebie . W razie kłopotów ze zrozumieniem pytaj .  "Kto pyta ten nie wie " jak mówi przysłowie
Tomaszek
Jakie frustracje ? Co ty pieprzysz ? Odpowiedź konkretna . Trzeba tylko przeczytać ze zrozumieniem .  Błędne wnioski i tyle . Co argumentów ci brak , to sio ? Coś mi to przypomina .A co? Może Bach Zelewski to Polak ? A może o strefie wolnego słowa słyszałeś ? Chcesz kogoś blokować to sam idź na inne blogi . Zdaje się że skądś tu przbyyłeś . To przestrzegaj reguł . Nie twój cyrk to i małpami niw rządź . 
chatar Leon
O ludobójstwie dokonanym przez UPA nic tutaj nie pisałem. Pisałem natomiast o politycznej głupocie ludzi pokroju Bandery, o paranoi tego towarzystwa oraz wspomniałem o totalitarnym charakterze ideologii OUN, która była analogiczna do komunizmu i hitleryzmu.
Siberian Dog Husky
@Ryan Ciszej nad tą trumną 8-)))))
Siberian Dog Husky
@Tomaszek  Sa inne blogi w sieci gdzie mozna wylewac swoja frustracje
Siberian Dog Husky
@Ryan Dzieki Pozdrawiam
Siberian Dog Husky
@Chatar Leon  Czy w tym wpisie jest coś o gloryfikowaniu Bandery.Czy ktoś kwestionuje ludobójstwo na Wołyniu?