|
|
Ryan ruszkiewicz
a takie ruskie scierwa sie tylko utylizuje |
|
|
Tomaszek Aha
I nie będę już pisał gówno komusze , gówno putlera , obesrany putlerek i nawet ruska onuca i co tam mnie na NB elita nauczyła . |
|
|
Tomaszek W końcu szczerze , bo ostatnio z pół roku temu albo więcej to był sezon urlopowy i czynniki niezależne . Wolne słowo mrożone , dobre co ? Do TSUE przecież nie pójdę . . Taki wiesz ... komentator niezłomny .Lubisz mnie tak bardzo , że i tak nie odpuszczę . |
|
|
Admin Naszeblogi.pl @Tomaszek
Lodówkę sam sobie zawdzięczasz. Przytemperuj trochę język, to nie będę mroził. |
|
|
Tomaszek Admin
Cały czas mnie mrozisz . Jaka opcja tu rządzi ? Strefa wolnego czy "powolnego " słowa ? |
|
|
Pers @u-beczek
Z banderowcami się nie dyskutuje, do banderowców się strzela. |
|
|
Tomaszek "Jeśli coś udało się Rosji w ostatnich latach, to właśnie zatrucie Ukraińców ideologią banderowską, która będzie przeszkodą w stworzeniu jakiegokolwiek poważnego sojuszu polsko ukraińskiego" . Oni i bez Bandery byli zatruci jak nie Banderyzmem to bolszewizmem . Krótko mówiąc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . |
|
|
Tomaszek Już ci pisałem złamasie , nie jestem ku...wa Londyńczykiem . Dotarło jełopie po raz kolejny ? Von dem Bach był Zalewski ot i sympatyczny był ?, co ? Z Rudnyckim to pewnie by nową PO założyli . Tacy to Polacy . |
|
|
u2 dobry wykręt
A co masz londyńczyku przeciwko temu niezłemu tekstowi p. Rudnickiego ? Rudnicki to typowe polskie nazwisko. więc trudno go posądzać o antypolonizm. |
|
|
u2 Za taki wpis byłby ban.
Dożywotni.
Przesadzasz per-sik. Co w tym tekście p. Rudnickiego jest antyrosyjskiego ? :-) |
|
|
Tomaszek Już ci pisałem że nigdy nie był w żadnym oflagu bo był koniosrajem a nie oficerem . Offizierenlager to Oflag czyli obóz oficerów , Koniosrajenlagerów nie było . Nie mieszaj w to Grota Roweckiego łachu , bo to inna klasa człowieka . Dyskusja jest o zbrodniarzu Banderze i żaden Polak nie dopuści żeby takie nazwiska jak Piłsudski czy Grot Rowecki były używane w takim towarzystwie i jescze porównywane , i jeszcze że razem siedzieli . Odwal się upadliński śmieciu od polskiej historii . To się nadaje do obicia mordy . I jeszcze jakieś podszepty na temat agentury Piłsudskiego . Bandera za to bezsprzecznie był prominentnym agentem Gestapo ( wiele źródeł to potwierdza ) i we łbie mu się pokićkało i pozwolił se za dużo z tą proklamacją . Grot Rowecki był więźniem obozu na zaostrzonym rygorze o głodzie i chłodzie , w całkowitej izolacji i obozu nie przeżył , Bandera był internowany w Sachsenhausen koło Berlina . Bez żadnych szykan . A w nagrodę i dla osłody Gestapo opłaciło jego żonie mieszkanko w Berlinie i dało parę marek na utrzymanie . Taki to był wojownik prześladowany . |
|
|
Tezeusz @Rus
"Za taki wpis byłby ban.
Dożywotni."
Piszesz o swoich " występach " w ścierwoneonku i Służbach Ochrony Państwa...już...! po zajeb..twego bloga ! |
|
|
Tezeusz Ruszkiewicz
Twój wstyd poszedł z twoim blogiem z literką " Z" wyjeb... |
|
|
Tomaszek " Przypomnę nieśmiało że ten esej jest dziełem ukraińskiego dziennikarza i publicysty" dobry wykręt . Może Zdzichu z Tricolourem "Mein kampf " nieśmiało zacytują i zwala na Hitlera . |
|
|
Ryan ruszkiewicz
Kiedy stawiasz pępkowe?
Ponoć syn to twoja kopia.
Zwłaszcza aryjski kindżał |
|
|
Ryan Brawo,brawo,brawo
Więcej takich tekstów bo w historii nic nie jest zero-jedynkowe
A po komentarzach widać że trafiłeś w czuły punkt sowieckich onuc bo im się narracja nie zgadza
Ave
Salute |
|
|
Kaczysta Tezeusz
Nie przesadzaj
Dwanascie pożegnalnych z Toy-Toyem notek sam napisał |
|
|
Kaczysta dchowiec
sam siebie zbanujesz?
za plagiaty? |
|
|
Tezeusz Dachowiec potrafi tylko "wytnij wklej " zero wlasnej inwencji taka domena rusofili..ścierwoneonkowych walą teksty idiotów liżących osrane dupsko bandyty putlerka.. |
|
|
Pers @qvak
Za taki wpis byłby ban.
Dożywotni. |
|
|
Kaczysta A ja mam nadzieję że jak dachowiec skopiuje ten wpis i zamieści go na Toy-Toyu to poda link do autora wpisu a nie będzie plagiatował jak zawsze |
|
|
Pers @huski
Wstydu nie masz za grosz. |