Otrzymane komantarze

Do wpisu: Stepan Bandera i era technologii informatycznych
Data Autor
Ryan
ruszkiewicz a takie ruskie scierwa sie tylko utylizuje
Tomaszek
Aha  I nie będę już pisał gówno komusze , gówno putlera , obesrany putlerek i nawet ruska onuca i co tam mnie na NB elita nauczyła .
Tomaszek
W końcu szczerze , bo ostatnio z pół roku temu albo więcej to był sezon urlopowy i czynniki niezależne . Wolne słowo mrożone , dobre  co ? Do TSUE przecież nie pójdę .  . Taki wiesz ... komentator niezłomny .Lubisz mnie tak bardzo , że i tak nie odpuszczę .
Admin Naszeblogi.pl
@Tomaszek Lodówkę sam sobie zawdzięczasz. Przytemperuj trochę język, to nie będę mroził. 
Tomaszek
Admin Cały czas mnie mrozisz  . Jaka opcja tu rządzi ? Strefa  wolnego czy "powolnego " słowa ?
Pers
@u-beczek Z banderowcami się nie dyskutuje, do banderowców się strzela.
Tomaszek
"Jeśli coś udało się Rosji w ostatnich latach, to właśnie zatrucie Ukraińców ideologią banderowską, która będzie przeszkodą w stworzeniu jakiegokolwiek poważnego sojuszu polsko ukraińskiego" . Oni i bez Bandery byli zatruci jak nie Banderyzmem to bolszewizmem .  Krótko mówiąc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło .
Tomaszek
Już ci pisałem złamasie , nie jestem ku...wa Londyńczykiem . Dotarło jełopie po raz kolejny ? Von dem Bach był Zalewski ot i sympatyczny był ?, co ? Z Rudnyckim to pewnie by nową PO założyli . Tacy to Polacy . 
u2
dobry wykręt A co masz londyńczyku przeciwko temu niezłemu tekstowi p. Rudnickiego ? Rudnicki to typowe polskie nazwisko. więc trudno go posądzać o antypolonizm.
u2
Za taki wpis byłby ban. Dożywotni. Przesadzasz per-sik. Co w tym tekście p. Rudnickiego jest antyrosyjskiego ? :-)
Tomaszek
Już ci pisałem że nigdy nie był w żadnym oflagu bo był koniosrajem a nie oficerem . Offizierenlager to Oflag czyli obóz oficerów , Koniosrajenlagerów nie było . Nie mieszaj w to Grota Roweckiego łachu , bo to inna klasa człowieka . Dyskusja jest o zbrodniarzu Banderze i żaden Polak nie dopuści żeby takie nazwiska jak Piłsudski czy Grot Rowecki były używane w takim towarzystwie i jescze porównywane , i jeszcze że razem siedzieli . Odwal się upadliński śmieciu od polskiej historii . To się nadaje do obicia mordy  .  I jeszcze jakieś podszepty na temat agentury Piłsudskiego . Bandera za to bezsprzecznie był prominentnym agentem Gestapo ( wiele źródeł to potwierdza )  i we łbie mu się pokićkało i pozwolił se za dużo z tą proklamacją . Grot Rowecki był więźniem obozu na zaostrzonym rygorze o głodzie i chłodzie , w całkowitej izolacji  i obozu nie przeżył ,  Bandera  był internowany w Sachsenhausen koło Berlina . Bez żadnych szykan . A w nagrodę i dla osłody Gestapo opłaciło jego żonie mieszkanko w Berlinie i dało parę marek na utrzymanie .  Taki to był wojownik prześladowany .
Tezeusz
@Rus "Za taki wpis byłby ban. Dożywotni." Piszesz o swoich " występach " w ścierwoneonku i Służbach Ochrony Państwa...już...! po zajeb..twego bloga !
Tezeusz
Ruszkiewicz Twój wstyd poszedł z twoim blogiem z literką " Z" wyjeb...
Tomaszek
" Przypomnę nieśmiało że ten esej jest dziełem ukraińskiego dziennikarza i publicysty" dobry wykręt . Może Zdzichu z Tricolourem "Mein kampf " nieśmiało zacytują i zwala na Hitlera .
Ryan
ruszkiewicz Kiedy stawiasz pępkowe? Ponoć syn to twoja kopia. ​Zwłaszcza aryjski kindżał
Ryan
Brawo,brawo,brawo Więcej takich tekstów bo w historii nic nie jest zero-jedynkowe ​A po komentarzach widać że trafiłeś w czuły punkt sowieckich onuc bo im się narracja nie zgadza Ave Salute
Kaczysta
Tezeusz Nie przesadzaj ​Dwanascie pożegnalnych z Toy-Toyem notek sam napisał
Kaczysta
dchowiec sam siebie zbanujesz? za plagiaty?
Tezeusz
Dachowiec potrafi tylko "wytnij wklej " zero wlasnej inwencji taka domena rusofili..ścierwoneonkowych walą teksty idiotów liżących osrane dupsko bandyty putlerka..
Pers
@qvak Za taki wpis byłby ban. Dożywotni.
Kaczysta
A ja mam nadzieję że jak dachowiec skopiuje ten wpis i zamieści go na Toy-Toyu to poda link do autora wpisu a nie będzie plagiatował jak zawsze
Pers
@huski Wstydu nie masz za grosz.
Do wpisu: Imperium musi upaść
Data Autor
Ryan
Grupa państw (Hiszpania,Belgia,Holandia,Wielką Brytania) złożyły wniosek o zawieszenie udziału Węgier w plenarnych obradach NATO podczas szczytu w Wilnie i odebrania certyfikatu bezpieczeństwa węgierskiemu oficerowi łącznikowemu przy NATO Zwracają się też o wszczęcie procedury ich całkowitego wykluczenia ze struktur NATO.
u2
28-letnią Kristina Baikowa, zmarła po wypadnięciu z okna Ładna dziewczyna. Widać że mafia Putina nikomu nie przebacza :-)
Ryan
Wiceprezes Loko-Banku, 28-letnią Kristina Baikowa, zmarła po wypadnięciu z okna swojego moskiewskiego mieszkania. Największymi udziałowcami banku był premier Rosji Miszustin i sam Szojgu oraz jego syn pbs.twimg.com