Otrzymane komantarze

Do wpisu: Co jest nie tak z Wołyniem-43?
Data Autor
Jabe
Rosyjska propaganda, polska pro­paganda, ino Wia­trowicz prawdę ci powie. Tfu!
smieciu
Niedawno mieliśmy pastwo monoetniczne ale dzięki działaniom obecnej władzy staje się coraz bardziej wieloetniczne. W szczególności Ukraińcy siedzą w Polsce przede wszystkim ze względu na ogromne obliczone na dłuższy czas wsparcie finansowe jakiego udzielił im rząd. To wsparcie ma niewiele wspólnego z nagłą potrzebą. Tymczasowym rozwiązaniem dla wojennych uchodźców. Większość z nich bowiem mieszka na terenach nie objętych wojną. Która już od wielu miesięcy toczy się na tylko korzystnie dla Ukrainy że jej obywatele mogliby wrócić. Ale po co? Skoro tutaj polski rząd wspiera zatrzymuje, kasa sama do nich płynie. Zwykli chłopi ukraińscy, do niedawna dalecy od jakichkolwiek procesów politycznych, stanowili w ogóle podstawę narodu ukraińskiego, a w szczególności podstawę ukraińskiego ruchu wyzwoleńczego OUN i UPA. Byli zwykli ale kiedy zrobiło się źle, stali się niezwykli. Zobaczymy co zrobią zwykli Ukraińcy (i inni imigranci), kiedy z jakiegoś powodu zostaną w Polsce odcięci od obecnego strumienia pieniędzy. A wrócić do siebie nie będą mogli (bo np. będą mówić o skażeniu radiacyjnym).
chatar Leon
Tekst cholernie nierzetelny, rozmywający problem, napisany na zasadzie "a u was Murzynów bili". Nie da się wytłumaczyć okrutnego ludobójstwa dokonanego przez UPA na cywilach, ani faktem przegrania przez Ukraińców Hałyczan wojny z Polską 1918-19 (wojny generalnie dość cywilizowanej) ani głupią polityką polską lat międzywojennych. To tak, jakby tłumaczyć niemieckie ludobójstwo na Żydach jakimiś przekrętami żydowskich sklepikarzy w XIX wieku.
Do wpisu: Ukraińska matka w żałobie
Data Autor
Tomaszek
Czyżby kogoś porypało do reszty?. Co to za blogi ? Ilu ludzi ta zbrodnia ideologiczna zabiła ? Bez rzezi to się nie liczy ? I ten mentor , ja pie...dolę .
Tezeusz
Tak się namęczyłem Jaruś  by przypomnieć twoje korzenie. A dziękuję to gdzie ? naszeblogi.pl
Pers
Sie wzruszyłem...
Do wpisu: 500
Data Autor
Siberian Dog Husky
Terrorysta Girkin-Strelkow: „Gdybym był Władimirem Władimirowiczem Putinem, nie ryzykowałbym zaakceptowania propozycji Erdogana spotkania się z nim w Turcji. Ponieważ prawdopodobieństwo jest coraz większe, że zapomną poinformować naszego prezydenta o jego zbliżającej się podróży do Hagi… "
NASZ_HENRY
Kwiatkiem 🌼 czy kasetą? W Polsce nie ma takiego dylematu. Polska nadal ma w swoich arsenałach bomby i amunicję kasetową bo jako kraj nie jesteśmy stroną porozumienia Dublińskiego z 2008 r. o zakazie jej stosowania 🌼
r102
Raz - że to nie jest jakaś "broń kasetowa" tylko amunicja kasetowa.  Dwa - ani USA, ani Rosja, ani Ukraina nigdy nie zobowiązywały się do jej nieużywania. Trzy - z tymi 3 dniami to się Ukrainie powiedzmy udało -  wojska napastnicze przekoczowały pół roku zimą w lesie czekając na zakończenie Olimpiady w Chinach -  tracąc jakąkolwiek zdolność bojową o ile ja kiedykolwiek miały. Cztery - wojska rosyjskie już przecie były w Kijowie - powstrzymało je pospolite ruszenie Ukraińców  które się na nich rzuciło i wybiło -  Ukraińcy jakoś w końcu zrozumieli od 2014 roku  że lepiej sobie być w wolnym kraju niż w rosyjskiej guberni...
Alina@Warszawa
Ostatnio słyszałam, że Rosjanie używają broni kasetowej na Ukrainie, bo ciała poległych ukraińskich żołnierzy, oddawane rodzinom, są bardzo porozrywane. Niestety nasze media o tym nie  mówią.  Wobec takich wieści trzeba nasze polskie i katolickie poczucie przyzwoitości chwilowo odłożyć na lepsze czasy i realnie oceniać to co się dzieje. Jak stwierdził mój rozmówca z portalu KONT - Rosja jest w stanie wojny z Polską, o czym my nawet nie wiemy, ale oni to wiedzą i stosują wobec nas - swoje wojenne prawa (czyli bezprawie).  Nie da się wygrać z uzbrojonym po zęby bandytą-troglodytą ani ładnymi słówkami, pięknymi ideami, ani nożem kuchennym, procą, łukiem z leszczyny, czy wiatrówką. Bo prawdę powiedziawszy większość Polaków tylko takie "oręże" ma do dyspozycji. Wciąż bowiem broń palna jest dobrem rzadkim, dostępnym dla służb mundurowych założonych przez rosyjskich "humanistycznych wyzwolicieli" z 1945 roku. I nawet "patriotyczny rząd" tego nie zmienił.   To co dzieje się na Ukrainie może się dziać w każdej chwili w Polsce. A dzieje się, bo Rosjanie ci siedzący, bezpiecznie przed telewizorami wpatrzeni w Putina, nie czują na własnej skórze, czy to w Moskwie, czy to w Kaliningradzie, czy to w Sanktpeterburgu, skąd codziennie wypływają pełne tankowce, że toczy się wojna, że w każdej chwili mogą zginąć od bomb kasetowych, oni i ich rodziny. Dopóki nie poczują - wojna będzie się toczyć, a troglodyci z Kremla będą planować następne "specjalne operacje wojskowe" tam gdzie zechcą. Dlatego z ciężkim sercem, ale bez wielkiego oburzenia, przyjmuję wiadomość o dostawach broni kasetowej na Ukrainę. Kto wie, czy i my nie musimy mieć takiej broni. Zawsze w takich razach zastanawiam się jakie decyzję sama podjęłabym, gdybym musiała decydować o życiu swoich rodaków zaatakowanych przez wroga. Nie tylko trzeba podjąć właściwą decyzję, to jeszcze bardzo szybko...
Kaczysta
Dostał nową wize czy mu przedłużyli
sake2020
Chce pan aby bombka spadła na Polskę tylko z powodu dachowca? Przeciez dachowiec tu własnie jest..
Kaczysta
Chwila,chwila ​Dachowiec był w wojsku i z dumą na armię czerwoną przysięgę składał Sam to pisał
NASZ_HENRY
105😉 Ciekawe, że najwięcej mają do powiedzeni cI, co w wojsku nie byli i prochu nie wąchali😉 Na centymetrze rezerwisty liczba dni do końca Putina -  105 Inżynier pola walki 😉 ***Henry***
Kaczysta
Szczekałkow wysyła wyrazy głębokiego niezadowolenia Prokopenko, Palamar,Wołyński, Chomenko,  Szlega wrócili a Erdogan właśnie pokazał środkowy palec Putinowi. Słychac wycie, znakomicie
Kaczysta
Po takiej bombce kasetowej to z dachowca nawet siersc nie zostanie
Maverick
A takie programy o Polakach lecą w prime time spotach w USA. Widocznie nas kochają i to bardzo. youtube.com
Do wpisu: Nie tylko zbrodniami Putina internet "żyje"
Data Autor
spike
Kiedyś czytałem, że w USA słoneczna burza magnetyczna wywołała awarię sieci energetycznej dla kilku mln odbiorców.
spike
Bardziej prawdopodobne jest, że ludzie sami wyłączą sobie prąd, wystarczy nad Ziemią odpalić bombkę A, zniszczeń nie będzie, ale impuls elektromagnetyczny zniszczy sieci energetyczne i elektronikę, kto wie czy nad nami już nie krążą satelity z taką bronią. Putin straszy przed użyciem bomby, może to miał na myśli ?
chatar Leon
Cykle słoneczne to przecież rzecz wiadoma i normalna. Tak jak cykliczne zmiany klimatu czy wirusy układu oddechowego.  Problem w tym, że przy rządach lubiących zamordyzm, zidiociałym społeczeństwie i intelektualnych prostytutkach z tytułami profesorów na wszystkim można zrobić biznes i wszystkiego użyć jako pretekstu do wprowadzania w życie obłędnych ideologii. Pewnie oszust weterynarz z Fajzera z oszustką van der Cośtam gdyby mogli, już by kupili nam za naszą kasę od samych siebie odpowiedni cudowny eliksir.
NASZ_HENRY
Ciekawe kto będzie płacił odszkodowania za błędy Sztucznej Inteligencji ;-)  
Do wpisu: Gieroje Sojuza
Data Autor
Tezeusz
@Rus Swoje uwielbienie bandytami putlerem, miedwiedewem idiotą i alkocholikiem i innymi mordercami sciganymi za ludobójstwo prezentowałeś w swoim blogu z literka " Z" i gdzie on jest ? Scierwo NEon podzieli jego los ?  Ostatnia twoja wklejka skomentowana jak zwykle   na bieżąco...z linkiem jak prosiłeś.. Przypomnę jak ciebie publicznie ocenił twój kumpel @ Zawisza: "Widzisz Jarku, jeśli ktoś się myli, to można napisać w czym się myli, ale ty niczego takiego nie znalazłeś, stąd wypisujesz "stek bzdur", opowiadasz o twoim klubie żydobanderowskich ścierwoiszy, których z rozpalonymi policzkami czytasz, a potem informacje o nich na Neon przynosisz? Ja im życzę zdrowia, bo tak postępuje każdy człowiek, któremu nienawiść rozumu nie wypaliła i niech sobie idą swoją drogą. A ty ślęczysz tam, ekscytujesz się, robisz im reklamę. Pomyśl, kogo to interesuje, jeśli rosyjska propaganda nie wyprała ci mózgu ze sterylizacją?" W punkt ! brawo!!!!
Alina@Warszawa
... nicią do jego mrocznego kłębka są pieniądze - i żona ....
Alina@Warszawa
Rządzili nami mordercy i zbrodniarze na usługach Putina i Merkel. I teraz chcą odzyskać władzę.  Rządzą nami też zbrodniarze - na pewno z ministerstwa "zdrowia" ...
Siberian Dog Husky
Czy Niemcy aktywnie uczestniczyli w Zamachu Smoleńskim? naszeblogi.pl