Otrzymane komantarze

Do wpisu: Najdroższa Sławojka świata
Data Autor
NASZ_HENRY
@Sake3 🌼 Kacapów nie należy lekceważyć, są podstępni i zdradzieccy.  Jak potrafili plany bomby atomowej przemycić z USA to przemycenie skunksów jest dla nich fraszką igraszką. Pozdrawiam serdecznie 🌼  
NASZ_HENRY
Widzę, że w wojsku nie byłeś, bo platfus jesteś, czołgać się nie umiesz. Lizanie Putinowi, tego i owego, oraz podlizywanie się na NB blogach ci zostało ;-)  
tricolour
Pers, napisz uczciwie (???) jak to jest, że drony rozpierdzielają wasze s300 i s400, które mają służyć do zestrzeliwania dronów? Na xuj to? Niet analogów w mirie, kurna.
Siberian Dog Husky
 Siergiej Szojgu nie jest już pewny zwycięstwa . Do mediów społecznościowych trafiło nagranie, na którym zapytano rosyjskiego ministra obrony, czy Rosja wygra wojnę w Ukrainie. Jego pierwszą reakcją było bezradne rozłożenie rąk. W dalszej jego części zwrócono uwagę, jak bardzo w ciągu półtora roku trwania wojny zmieniła się jego retoryka. "W krótkim wywiadzie dla telewizji Rossija-1 Minister Obrony Narodowej Szojgu wyglądał na zdezorientowanego i przygnębionego, a zapytany, czy Rosja wygra, najpierw bezradnie rozłożył ręce, a odpowiedział dopiero po chwilowej pauzie" - przekazano we wpisie na rosyjskim Telegramie.  W rozmowie z dziennikarzem minister oznajmił, że zakończono kampanię wiosenną, letnią, a teraz nadeszła kampania jesienna. Zwrócił też uwagę, że oddziały są w defensywie i "bronią tego, czego musimy bronić".Gdy zostało mu zadane krótkie pytanie: "czy wygramy?", Szojgu najpierw zrobił pauzę i rozłożył bezradnie ramiona. Chwilę później odrzekł: "nie mamy innego wyjścia". Wywiad został szybko usunięty z oficjalnej strony państwowej telewizji Rossija 1. Wypowiedź Szojgu z początku inwazji wyglądała zupełnie inaczej Wypowiedź rosyjskiego ministra obrony porównano też z jego przemówieniem podczas posiedzenia MON miesiąc po rozpoczęciu inwazji. 29 marca 2022 r. Siergiej Szojgu chwalił się m.in. tym, że zakończone zostały główne zadania pierwszego etapu operacji. Oprócz tego twierdził, że potencjał bojowy ukraińskich sił zbrojnych został znacząco zmniejszony. Tłumaczył też, że "Siły Powietrzne Ukrainy i system obrony powietrznej zostały praktycznie zniszczone". Według niego przestały istnieć także siły morskie, a "wszystkie jednostki sił lądowych poniosły znaczne straty".
sake2020
@NASZ_HENRY.........To skunksy występują w Rosji? Myslałam,że tylko w Ameryce Północnej i Środkowej.
Pers
@heniuś //ersik skunksie Ty kocim persem nie jesteś tylko kacapskim śmierdzącym skunksem. Won za Don czołganiem przez pełzanie ;-)// Twoja wścieklizna świadczy o tym, że trafiłem w 10' Kat. D na głowę? Bywa... :))))))))))))  
NASZ_HENRY
@persik skunksie Ty kocim persem nie jesteś tylko kacapskim śmierdzącym skunksem. Won za Don czołganiem przez pełzanie ;-)  
Siberian Dog Husky
@NASZ_HENRY Never aged... pbs.twimg.com
Pers
@heniuś //Na centymetrze rezerwisty liczba dni do końca Putina -  58// Potem kup sobie od razu zapas centymetrów krawieckich. Tak na 10 000 dni :))))))) Ty nawet kotem nie byłeś a co dopiero "rezewistą ".
NASZ_HENRY
Trzy eskadry Holenderskich F16 już lecą na Ukrainę Na centymetrze rezerwisty liczba dni do końca Putina -  58 😉 Inżynier pola walki 😉 ***Henry***  
Do wpisu: Najpierw „Moskwa”, teraz „Mińsk”
Data Autor
Siberian Dog Husky
Jeszcze w nawiązaniu do wczorajszego ataku na Krym: przeprowadziło go 5 ukraińskich bombowców taktycznych Su-24, operujących z bazy w Starokonstantynowie. Warto dodać że rosjanie zniszczyli już 480 samolotów ukraińskich tj.250% z tego co Ukraina kiedykolwiek w tej wojnie posiadała
tricolour
Dwa okręty raptem, więc jakoś idzie. Ale zubożony uran jedzie - poprawimy się.
Ula Ujejska
Rozpalili im powitalnego grila. Hamburger z moskla był głównym dniem .😜
Pers
@spajk Jak tam wasza kontrofensywa? Znowu zdobyliście jakąś sławojkę?
tricolour
Jeśli nawet, to skutecznie: wczoraj dwa okręty zjarane, dziś jednostka wojskowa, też na Krymie, a wcześniej radary bez których można sobie latać i atakować wedle upodobania. Jakby na to nie patrzeć, to niet analogów w mirie.
Pers
@spajk Jak na razie to żebrze tylko klaun.
spike
Tobie @pampersie nie wstyd? Ze twój Putin żebrze o pomoc taki gówniany kraj jak Korea Pł. o pomoc militarną ? to może tylko jedno oznaczać, skończy się twoje źródełko rubelków, będziesz się musiał wypinać komuś innemu, Łukaszenka? ale z ciebie pacan :))))))))))))))
Siberian Dog Husky
Ukraińcy są niegrzeczni. Zepsuli śniadanie Putinowi i Kim Dzong Unowi
Tezeusz
@Rus gówno A może tobie wydrukuje..rozum...
Pers
@huski Ukraina może już tylko znaczki drukować :)))))) Czołgów nie wydrukuje.
Do wpisu: Pszykro
Data Autor
Siberian Dog Husky
Faktem jest że to zutylizowane ścierwo nikomu już więcej krzywdy nie zrobi. Mam nadzieję że i kiedyś w naszym kraju zrobi się porządek z polskojęzycznymi ruskimi ścierwami
Ula Ujejska
 Siberian Husky Dog  Co się odwlecze to nie uciecze - resztę dorżną Ukraińcy. Akcja "Dzień Sądu" trwa.
Silentium Universi
To constans. Kaczmarski ładnie to podsumował w piosence o Katarzynie: Gdyby się tylko kochanek taki znalazł, wiem, sama wiem, kazałbym go ściąć 
Siberian Dog Husky
No to znowu sytuacja że o zmarłych mówimy dobrze albo wcale. Dobrze, że zdechł. Mogli by się wszyscy powybijać, byłby święty spokój.  
Tezeusz
@ Rus... Jak tam NDP już pogrążył scierwoneonek w bagnie rusofobicznym..