Niezłomny przez całe życie

Można lubić, lub nie, ale Facet nigdy się nie sprzedał. Od zawsze walczył o wolną Polskę.
Niemożliwe jest go kupić, przestraszyć, namówić do zmiany poglądów.
Szanuję Pana Antoniego

"Przyjmuję tę wściekłość z radością,bo oznacza ona potwierdzenie słuszności moich działań."(A.Macierewicz)

Niezłomny.
Niesprzedajny.
Wierny Ojczyźnie.
Przyjaciel PJK.
Twórca WOT-u.

Mama zawsze mi mówiła: Jak nie wiesz jak się zachować to zachowaj się jak człowiek
Tu wszystko pasuje

Pan A.Macierewicz posiada wiedzę na temat transformacji, jakiej nie ma nikt w tym kraju. Próbowano zrobić z niego przestępcę i wariata. Po części się to udało, ale patrioci znają prawdę
Ja Go szanuję również za to że co prawda nie można go zmusić do tego żeby powiedział coś niezgodnego ze swoim sumieniem i poglądami, ale nauczył się że dla większego dobra czasami lepiej nic nie mówić
Dopiero co, czytałem wspomnienia Premiera Olszewskiego, który powtarzał, że do Pana Macierewicza miał zawsze pełne zaufanie...do końca.Uwielbiam scenę z Nocnej Zmiany gdy Wałęsa próbuje Pana Macierewicza wyczuć w nadziei, że dostanie swoją teczkę. Pan Antoni nabijając fajeczkę ze spokojem, po mistrzowsku gasi te wysiłki.Podjął sie najgorszego 1. Lustracja 2. Rozwiązanie WSI 3. Próba wyjaśnienia zbrodni Smoleńskiej, największy wróg komuny.
Dlatego tak jest atakowany !


Na tym polega polski patriotyzm -uczciwość i praca dla Polski ...A Pan Macierewicz jest cały patriotyzmem polskim przesiąknięty w przeciwieństwie do tej zbydlęconej opozycyjnej sitwy ....
Jeden z niewielu dla których Ojczyzna jest najwyższą wartością

Tych ludzi (nawet po śmierci) nienawidzą PO/Tusk vel Niemcy, UE i Rosja.
Ich wspólny mianownik to miłość do Polski i nieprzekupność!

 śp. Prezydent Lech Kaczyński, 
 śp. Premier Jan Olszewski
 śp. Anna Walentynowicz, 
 śp. Andrzej Rozpłochowski, 
 PJK,
 Antoni Macierewicz_
 Andrzej Gwiazda, 
 Krzysztof  Wyszkowski

ps.
Każdemu, kto nie czytał bardzo polecam książkę Br. Wildsteina "Dolina nicości"-tam jest jak na dłoni rozpisany sposób niszczenia przez postkomunę takich ludzi jak Pan Antoni. A przy okazji czyta się jednym tchem.
Szczególnie warto młodym podsuwać, bo nie pamiętają tych czasów

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-09-2023 [19:22] - Ula Ujejska | Link:

Antoni to mój ziomal. W moich stronach jeśli tylko startował, to nigdy nie przegrał żadnych wyborów. Szanowany przez wszystkich, od lewa do prawa. Bohater walki o wolną Polskę. Zawsze go wspierałam - łączy nas wspólna historia walki z komuną.

Obrazek użytkownika paparazzi

16-09-2023 [23:56] - paparazzi | Link:

Nic dodać, nic ująć, dziękuje.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

17-09-2023 [22:15] - Siberian Husky Dog | Link:

I ja dziekuje

Obrazek użytkownika Bogdan Jan Lipowicz

17-09-2023 [01:20] - Bogdan Jan Lipowicz | Link:

Nic dodać, nic ująć. Można by się pod tym podpisać obiema rękami. Tak, dla czerwonej sotni, po Kaczyńskim, wróg publiczny numer jeden. Ta ich nienawiść wobec niego ...... Rozwiązanie WSI i organizacja WOT to pełen sukces. Supersukcsy. Podjęcie się lustracji i wyjaśnienia zbrodni Smoleńskiej ściągnęło na niego nie mniejsze gromy postkomunistycznego UKŁADU, który przecież trwa nawet nie w przyczajeniu ale w ciągłej akcji. Podjął się najbardziej trudnych  misji. Niebywały człowiek, przeciętny Polak nie orientuje się, ile  Polska mu zawdzięcza. Czy coś możemy zrobić, by to zmienić?  / Przyszło mi na myśl "Stowarzyszenie sympatyków Antoniego Macierewicza" :):)  Dało by młodym do myślenia :) Możesz być prezesem :) /. Ale nie wszystko zostało wymienione. Skromność, To też cecha która bardzo  go określa. Oprócz odporności na hejt czerwonej sotni, skromność. Fajnie , że ten tekst napisałeś. Należą mu się takie teksty.

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-09-2023 [08:26] - Ijontichy | Link:

Ula trafiła ze swoim tytułem "przeżuli i wypluli".
Jest rok 2017...grudzień...w sejmie następuje pucz Dudy ...Kaczyńskiego (?)
Powołują Morawieckiego...a ten odwołuje Macierewicza,Panią Szyło,p. Waszczykowskiego i wsadzają krakowską UD/UW pod patronatem Geremka i Hausnera (sic!)
Gowin,Gliński i Czaputowicz...wielu minstrów w odstawkę,a powołują PANÓW NIKT! 

Maciarewicz dowiaduje się "jestes pan odwolany"...dymisję wręcza mu portier w Pałacu ....
Potem organizuje sie szopkę...Błaszczak---Macierewicz.
Kaczyński to widzi...i nie grzmi?! Więc on też za tym stoi!

Wypluty i przeżuty...a może wyrzygany,że zacytuję Herr Tuska?
 

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [12:04] - spike | Link:

@Ijon
w swej złośliwości zapomniałeś o jednym, najważniejszym PiSowcu, jakim jest sam prezes Kaczyński, który chyba jako pierwszy z polityków, będący przewodniczącym partii, rezygnuje z należnego tradycyjnie stanowiska Premiera rządu, zrezygnował też ze startu na Prezydenta Polski, jak się to ma do tych odsuniętych posłów ?
Mówią na to "polityka".
Jedyne co można zarzucić Prezesowi, to że nie ma "ręki" do ludzi, wielu wprowadził, którzy okazali się 'Judaszami" polskiej racji stanu.

"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień".
Czy Polacy wybierając Wałęsę, Kwaśniewskiego, Komorowskiego, nie są bardziej winni od Prezesa?
Czy popieranie Patologii Obywatelskiej, lewizny amoralnej nie jest działaniem na szkodę Polski i Polaków, nie jest to zdradą Polski, skoro ci wspierani handlują Polską, chcą Ją sprzedać obcym, do tego wrogom?

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-09-2023 [15:27] - Ijontichy | Link:

Polacy nigdy nikogo nie wybierali,tylko głosowali na podsunięta listę i na posuniętego kandydata.
A Polska...już dawno jest sprzedana,to co zostało...to resztki,o ktore się wykłócają renegaci z tzw.partii.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

17-09-2023 [17:05] - Siberian Husky Dog | Link:

//  i na posuniętego kandydata.//

przez kogo?

Obrazek użytkownika Ijontichy

18-09-2023 [08:07] - Ijontichy | Link:

Aj,waj! Brakło mu jednej litery! Giewałt! 
No bo do czegoś trzeba się przyczepic...

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [19:10] - spike | Link:

@Ijon
zaprawdę powiadam ci, że nielogiczna jest twoja argumentacja, głosowanie na podsuniętą listę, nie jest wybieraniem, wybór musi być dobrowolny, bez przymusu, skoro wyborcy głosowali na te nazwiska, znaczy się, że się zgadzają na tych kandydatów, a np. Wałęsa był najbardziej znaną osobą w Polsce i tak jest nadal, z tą różnicą, że już wiadomo, jak zostali oszukani, przypomnę tylko, że Wałęsa w kolejnych wyborach uzyska ledwo 1% poparcia, w kolejnych kampaniach już nie był w stanie startować, wszędzie gdzie pojawił był wygwizdany, a z USA musiał uciekać przed Polonią.
Obalenie rządu Premiera Olszewskiego ma swoje konsekwencje do dziś, że jeden ze spiskowców, podstawiony przez Niemców "kundel trojański" Tusk, nawet został premierem, że PRLowskie szumowiny rządziły Polską, grabiąc ile wlezie, że są bezkarni itd.

Obrazek użytkownika Ijontichy

18-09-2023 [08:09] - Ijontichy | Link:

Za prawdę powiadam ci--"MYŚMY SIE Z WAMI DOGADALI!!! " Czarzasty....

Obrazek użytkownika spike

17-09-2023 [23:04] - spike | Link:

To jest tak:
" Jeżeli wróg cię chwali, sprawa jest problematyczna; jeśli ci ubliża, znaczy to, że jesteś na dobrej drodze."
 August Bebel.