Otrzymane komantarze

Do wpisu: Tatuś byłby dumny
Data Autor
Ula Ujejska
Es Co nie zmieni faktu, że teraz wszystkie czerwone świnie siedzą w kinie,  a inne finansowały ten paszkwil. Za ewentualne "komplementy" z góry dziękuję 🤣
Tomaszek
Sake Albo generał albo Jaruzelski . To że Dudzie gacie zafalowały nie znaczy że mu się upiekło .
Siberian Dog Husky
Każdy kto pluje na polski mundur, na żołnierzy Wojska Polskiego nie ma prawa nazywać się Polakiem. To tylko "wyroby polakopodobne".
Ptr
W porcie na Lampeduzie statek wynajęty przez Niemców staranował łódź włoskiej straży przybrzeżnej.  Choćby i desant na taki statek, przejęcie sterów i odprowadzenie z powrotem do punktu wyjścia.            Tylko świnie siedzą w kinie. 
Es
@ubot Musze przyznać, ze w roli dyzurnego kretyna sprawdzasz się wzorowo.
Siberian Dog Husky
Holland: Chciałam oficjalnie ogłosić, że cały dochód z mojego filmu "Zielona Granica" przeznaczę na zakup statku pasażerskiego by każdy uchodźca z Afryki mógł bezpiecznie i w ludzkich warunkach przybyć do wybrzeży Europy. pbs.twimg.com
Siberian Dog Husky
Sowieckie geny
sake2020
Zadziwiające jak ,,Paszkwilow'' na zdjęciu  jest łudząco podobny z twarzy do generała Jaruzelskiego.
u2
jaki sens mają tak ostre reakcje rządu, prezydenta i innych oficjalnych przedstawicieli państwa? Skoro do finansowania tego antypolskiego gniota przyznali się wasi politycy Trzaskowski i Struzik to chyba jasne, że Dobra Zmiana się odcina od waszych antypolskich polityków.
Es
Rozumiem oburzenie na poziomie szeregowego Polaka. Ale jaki sens mają tak ostre reakcje rządu, prezydenta i innych oficjalnych przedstawicieli państwa? Chyba tylko żeby ukryć własną nieudolnosć i zaniedbania w sferze kreowania opinii poprzez kulturę . A w tym wypadku film. Jakie to bedzie " dzielo" kazdy powinien byl sie spodziewac od pierwszych doniesien o planach jego powstania. Tak jak to zreszta z innymi poprzednimi autorstwa tej grupy "tworcow" . Czy ktos sie spodziewa, diametralnie innych przyszlych książek Grossa czy Grabowskiego?  Problem jest inny. Sprowadza sie do pytania: co partia i rzad s prawujący  władzę od ośmiu lat zrobili w dziedzinie kultury, co pozwalało by kształtować patriotyczna i propolską narracje w tej przestrzeni? Pole pozostawione odłogiem najszybciej przejmują chwasty. 
Do wpisu: Ta wojna opiera się na zasadzie, że nie istniejesz
Data Autor
JzL
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!       Chwała Ukrainie       Chwała gierojom z Azow       Wieczną im Chwała Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u
Silentium Universi
Niestety, niektóre odmiany ludobójstwa są obecnie najważniejszymi prawami człowieka: aborcja i eutanazja
u2
Rosja popełnia ludobójstwo Liczba ofiar nie musi iść w miliony jak było w przypadku Hołodomoru czy Holokaustu, ale wystarczy że ludobójcy zabijają grupę etniczą na danym terenie w celu jej całkowitej eksterminacji. PS. Oglądałem onegdaj wypowiedź Putlera  w TV Rossija, że jego celem jest deukrainizacja Ukrainy. Czyli de facto oznacza to ludobójstwo na Ukraińcach.
Do wpisu: Niezłomny przez całe życie
Data Autor
Ijontichy
Za prawdę powiadam ci--"MYŚMY SIE Z WAMI DOGADALI!!! " Czarzasty....
Ijontichy
Aj,waj! Brakło mu jednej litery! Giewałt!  No bo do czegoś trzeba się przyczepic...
spike
To jest tak: " Jeżeli wróg cię chwali, sprawa jest problematyczna; jeśli ci ubliża, znaczy to, że jesteś na dobrej drodze."  August Bebel.
Siberian Dog Husky
I ja dziekuje
spike
@Ijon zaprawdę powiadam ci, że nielogiczna jest twoja argumentacja, głosowanie na podsuniętą listę, nie jest wybieraniem, wybór musi być dobrowolny, bez przymusu, skoro wyborcy głosowali na te nazwiska, znaczy się, że się zgadzają na tych kandydatów, a np. Wałęsa był najbardziej znaną osobą w Polsce i tak jest nadal, z tą różnicą, że już wiadomo, jak zostali oszukani, przypomnę tylko, że Wałęsa w kolejnych wyborach uzyska ledwo 1% poparcia, w kolejnych kampaniach już nie był w stanie startować, wszędzie gdzie pojawił był wygwizdany, a z USA musiał uciekać przed Polonią. Obalenie rządu Premiera Olszewskiego ma swoje konsekwencje do dziś, że jeden ze spiskowców, podstawiony przez Niemców "kundel trojański" Tusk, nawet został premierem, że PRLowskie szumowiny rządziły Polską, grabiąc ile wlezie, że są bezkarni itd.
Siberian Dog Husky
//  i na posuniętego kandydata.// przez kogo?
Ijontichy
Polacy nigdy nikogo nie wybierali,tylko głosowali na podsunięta listę i na posuniętego kandydata. A Polska...już dawno jest sprzedana,to co zostało...to resztki,o ktore się wykłócają renegaci z tzw.partii.
spike
@Ijon w swej złośliwości zapomniałeś o jednym, najważniejszym PiSowcu, jakim jest sam prezes Kaczyński, który chyba jako pierwszy z polityków, będący przewodniczącym partii, rezygnuje z należnego tradycyjnie stanowiska Premiera rządu, zrezygnował też ze startu na Prezydenta Polski, jak się to ma do tych odsuniętych posłów ? Mówią na to "polityka". Jedyne co można zarzucić Prezesowi, to że nie ma "ręki" do ludzi, wielu wprowadził, którzy okazali się 'Judaszami" polskiej racji stanu. "Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień". Czy Polacy wybierając Wałęsę, Kwaśniewskiego, Komorowskiego, nie są bardziej winni od Prezesa? Czy popieranie Patologii Obywatelskiej, lewizny amoralnej nie jest działaniem na szkodę Polski i Polaków, nie jest to zdradą Polski, skoro ci wspierani handlują Polską, chcą Ją sprzedać obcym, do tego wrogom?
Ijontichy
Ula trafiła ze swoim tytułem "przeżuli i wypluli". Jest rok 2017...grudzień...w sejmie następuje pucz Dudy ...Kaczyńskiego (?) Powołują Morawieckiego...a ten odwołuje Macierewicza,Panią Szyło,p. Waszczykowskiego i wsadzają krakowską UD/UW pod patronatem Geremka i Hausnera (sic!) Gowin,Gliński i Czaputowicz...wielu minstrów w odstawkę,a powołują PANÓW NIKT!  Maciarewicz dowiaduje się "jestes pan odwolany"...dymisję wręcza mu portier w Pałacu .... Potem organizuje sie szopkę...Błaszczak---Macierewicz. Kaczyński to widzi...i nie grzmi?! Więc on też za tym stoi! Wypluty i przeżuty...a może wyrzygany,że zacytuję Herr Tuska?  
Bogdan Lipowicz - Gawęda
Nic dodać, nic ująć. Można by się pod tym podpisać obiema rękami. Tak, dla czerwonej sotni, po Kaczyńskim, wróg publiczny numer jeden. Ta ich nienawiść wobec niego ...... Rozwiązanie WSI i organizacja WOT to pełen sukces. Supersukcsy. Podjęcie się lustracji i wyjaśnienia zbrodni Smoleńskiej ściągnęło na niego nie mniejsze gromy postkomunistycznego UKŁADU, który przecież trwa nawet nie w przyczajeniu ale w ciągłej akcji. Podjął się najbardziej trudnych  misji. Niebywały człowiek, przeciętny Polak nie orientuje się, ile  Polska mu zawdzięcza. Czy coś możemy zrobić, by to zmienić?  / Przyszło mi na myśl "Stowarzyszenie sympatyków Antoniego Macierewicza" :):)  Dało by młodym do myślenia :) Możesz być prezesem :) /. Ale nie wszystko zostało wymienione. Skromność, To też cecha która bardzo  go określa. Oprócz odporności na hejt czerwonej sotni, skromność. Fajnie , że ten tekst napisałeś. Należą mu się takie teksty.
paparazzi
Nic dodać, nic ująć, dziękuje.
Ula Ujejska
Antoni to mój ziomal. W moich stronach jeśli tylko startował, to nigdy nie przegrał żadnych wyborów. Szanowany przez wszystkich, od lewa do prawa. Bohater walki o wolną Polskę. Zawsze go wspierałam - łączy nas wspólna historia walki z komuną.