|
|
Siberian Dog Husky Nie mam pojęcia jakie będą wyniki wyborów, ale coś złego się zaczyna dziać bo tak w tej chwili wygląda centrum Warszawy
pbs.twimg.com |
|
|
Czesław2 Uczelnie wyższe i Gliński Rejtanem, poza tym, już ktoś tu pisał , i to fachowcy, że narodu polskiego nie ma. Jest tylko zbiór skurwysynów. Każdy z nich liczy na to, że to on będzie spijał miód.
I jeszcze jedno. To nie Tusk zrobił inflację taką, że emerytom wzięła 40% dochodów realnych. To nie Tusk podniosł ceny energii tak, że większość małych Polskich zakładów padła. Być może że Tusk zrobiłby jeszcze gorzej, ale ludzi to nie interesuje. Marzli w domach za Morawieckiego. |
|
|
Siberian Dog Husky Wszyscy, którzy oddali głos na dotychczasową opozycję zafundowali nam najazd islamskich imigrantów, piłowanie katolików, seksualizację dzieci, bezrobocie, biedę, wyprzedaż majątku narodowego, brak rozwoju Polski, oraz Berlin, Moskwę i Brukselę.
Jesteście popierdoleni. |
|
|
u2 @krzysztofjaw
Zjednoczona Prawica wygrała zgodnie z przewidywaniami, pytaniem jest, z jakim wynikiem. Nie jest znana metodologia exit poll dla postronnych. To jest tajemnica sondażowni. Może się zgadzać, ale może odbiegać znacznie. Dużo zależy od mężów zaufania w każdej komisji.
Frekwencja na referendum może być dużo wyższa, bo jak mówią w TV Republika tylko 1/5 głosujących mówiła, że nie głosuje w referendum. Więc ważne nie jak kto głosuje, tylko kto liczy głosy, a finalnie kto ogłasza wyniki i stwierdza ważność wyborów :-)
PS. Prezydent powierza tradycyjnie misję tworzenia rządu dla zwycięzcy, a zwycięzcą jest ZP.
PS2 Jak widać, 7 województw zachodnich i północnych zagłosowały za pełomafią, reszta wyraźnie za Peace. Zgodnie z wizjami, które przytaczałem zagrożeniem dla Polski są w dłuższym okresie czasu Niemcy, a zachód kraju zagrożony wielkim niebezpieczeństwem ze strony Niemiec, więc zrozumiałe jest dążenie zachodu Polski do dogadania się z Niemcami. |
|
|
sake2020 @Anna....Tytanie intelektu idże w końcu spać zamiast gonić za mną i kompromitować sie prymitywizmem. |
|
|
Jan1797 I? Co w efekcie? |
|
|
Siberian Dog Husky 72% frekwencji, to jest coś, co wymyka się wszystkim analizom. Dlatego ostateczne wyniki wyborów mogą się różnić i to znacznie. |
|
|
Jabe @Hornblower
Zgoda. Lecz z tą ambasadą nie byłbym taki pewien. |
|
|
Jan1797 Proszę przeczytać co napisałem obok. Jak nazwać sytuację w której ktoś nie rozumie sytuacji? |
|
|
Czesław2 @SHD To jest nieistotne, istotne jest to, że w uni całą parą trwają prace nad likwidacją Polski. Raz tylko Czarnecki o tym napisał , to został tu zbanowany. Chyba nie uzgodnił przekazu dnia. Przecież konsorcjum rusko niemieckie na życzenie Polaków Polskę zlikwiduje. |
|
|
Pani Anna I nich ci to będzie pocieszeniem. |
|
|
Siberian Dog Husky Fakt jest taki: Platforma przegrała 8 wybory z rzędu. |
|
|
Pani Anna Sake3
Idiotka nie wyciąga wniosków, nie analizuje błędów, tylko myśli o Leszczynie. No idiotka. |
|
|
Tezeusz Panie lewaczki szczęśliwe ciapaty w chacie, ubogacenie codzienne, czarni na ulicach leją durnych po pyskach, skrobanki na telefon, szparagi u niemca i podcieranie dup SSmanom za friko...zero socjalu, rakiety putlerka walą w durnych....
Polak glupi jak zwykle....Penendzy nie ma i nie będzie....ameryka ! w kiblu !!! |
|
|
sake2020 A gdzie pani Leszczyna? A gdzie jakaś teka dla Konfederacji już niemalże po słowie z KO? |
|
|
Pani Anna Prosiłam, żeby nie walić ślepo w Konfederacje. Ale wy wszyscy tu tacy mądrzy, tacy patriotyczni, a polityka to gra, w którą trzeba umieć. Mieli wewnętrzne sondaże, mogli przyjąć inną strategię. Pycha kroczy przed upadkiem. |
|
|
Hornblower No cóż, zamienił stryjek siekierkę na kijek. Socjalistów pobożnych zastąpią socjaliści bezbożni. Ileż to zmian nas czeka, czyszczenie spółek skarbu państwa, zarządów i rad nadzorczych, czyszczenie agencji rządowych, zmiana kierunku przepływu państwowej kasy. Tysiące działaczy PO, PSL i Lewicy oraz ich krewni i znajomi czekają w blokach startowych, by zastąpić działaczy PiS oraz ich krewnych i znajomych. Ileż to powstanie nowych, szacownych rodzin, dzięki państwowej kasie. No i zmieni się ambasada od wydawania poleceń. |
|
|
Siberian Dog Husky Jeśli te wyniki exit poll potwierdzą się, będzie to oznaczać, że Polacy zmęczyli się już stabilnością, bezpieczeństwem i wzrostem gospodarczym - chcą więcej adrenaliny.
Będą ją mieli. |
|
|
krzysztofjaw u2
No tak, ale możemy mieć najwyżej około 39% a to może być za mało. Zobaczymy.
Pzdr |
|
|
u2 Panie i Panowie spokojnie, niech PKW podliczy głosy :-) |