Otrzymane komantarze

Do wpisu: Drużyna marzeń
Data Autor
Siberian Dog Husky
Nie mam pojęcia jakie będą wyniki wyborów, ale coś złego się zaczyna dziać bo tak w tej chwili wygląda centrum Warszawy pbs.twimg.com
Czesław2
Uczelnie wyższe i Gliński Rejtanem, poza tym, już ktoś tu pisał , i to fachowcy, że narodu polskiego nie ma. Jest tylko zbiór skurwysynów. Każdy z nich liczy na to, że to on będzie spijał miód. I jeszcze jedno. To nie  Tusk zrobił inflację taką, że emerytom wzięła 40% dochodów realnych. To nie Tusk podniosł ceny energii tak, że większość małych Polskich zakładów padła. Być może  że Tusk zrobiłby jeszcze gorzej, ale ludzi to nie interesuje. Marzli w domach za Morawieckiego.
Siberian Dog Husky
Wszyscy, którzy oddali głos na dotychczasową opozycję zafundowali nam najazd islamskich imigrantów, piłowanie katolików, seksualizację dzieci, bezrobocie, biedę, wyprzedaż majątku narodowego, brak rozwoju Polski, oraz Berlin, Moskwę i Brukselę. Jesteście popierdoleni.
u2
@krzysztofjaw Zjednoczona Prawica wygrała zgodnie z przewidywaniami, pytaniem jest, z jakim wynikiem. Nie jest znana metodologia exit poll dla postronnych. To jest tajemnica sondażowni. Może się zgadzać, ale może odbiegać znacznie. Dużo zależy od mężów zaufania w każdej komisji. Frekwencja na referendum może być dużo wyższa, bo jak mówią w TV Republika tylko 1/5 głosujących mówiła, że nie głosuje w referendum. Więc ważne nie jak kto głosuje, tylko kto liczy głosy, a finalnie kto ogłasza wyniki i stwierdza ważność wyborów :-) PS. Prezydent powierza tradycyjnie misję tworzenia rządu dla zwycięzcy, a zwycięzcą jest ZP. PS2 Jak widać, 7 województw zachodnich i północnych zagłosowały za pełomafią, reszta wyraźnie za Peace. Zgodnie z wizjami, które przytaczałem zagrożeniem dla Polski są w dłuższym okresie czasu Niemcy, a zachód kraju zagrożony wielkim niebezpieczeństwem ze strony Niemiec, więc zrozumiałe jest dążenie zachodu Polski do dogadania się z Niemcami.
sake2020
@Anna....Tytanie intelektu idże w końcu spać zamiast gonić za mną i kompromitować sie prymitywizmem.
Jan1797
I? Co w efekcie?
Siberian Dog Husky
72% frekwencji, to jest coś, co wymyka się wszystkim analizom. Dlatego ostateczne wyniki wyborów mogą się różnić i to znacznie.
Jabe
@Hornblower Zgoda. Lecz z tą ambasadą nie byłbym taki pewien.
Jan1797
Proszę przeczytać co napisałem obok. Jak nazwać sytuację w której ktoś nie rozumie sytuacji?
Czesław2
@SHD To jest nieistotne, istotne jest to, że w uni całą parą trwają prace nad likwidacją Polski. Raz tylko Czarnecki o tym napisał , to został tu zbanowany. Chyba nie uzgodnił przekazu dnia. Przecież konsorcjum rusko niemieckie na życzenie Polaków Polskę zlikwiduje.
Pani Anna
I nich ci to będzie pocieszeniem.
Siberian Dog Husky
Fakt jest taki: Platforma przegrała 8 wybory z rzędu.
Pani Anna
Sake3 Idiotka nie wyciąga wniosków,  nie analizuje błędów,  tylko myśli o Leszczynie. No idiotka.
Tezeusz
Panie lewaczki szczęśliwe ciapaty w chacie, ubogacenie codzienne, czarni na ulicach leją durnych po pyskach, skrobanki na telefon, szparagi u niemca i podcieranie dup SSmanom za friko...zero socjalu, rakiety putlerka walą w durnych.... Polak glupi jak zwykle....Penendzy nie ma i nie będzie....ameryka ! w kiblu !!!
sake2020
A gdzie pani Leszczyna? A gdzie jakaś teka dla Konfederacji już niemalże po słowie z KO?
Pani Anna
Prosiłam, żeby nie walić ślepo w Konfederacje. Ale wy wszyscy tu tacy mądrzy,  tacy patriotyczni, a polityka to gra, w którą trzeba umieć.  Mieli wewnętrzne sondaże, mogli przyjąć inną strategię.  Pycha kroczy przed upadkiem. 
Hornblower
No cóż, zamienił stryjek siekierkę na kijek. Socjalistów pobożnych zastąpią socjaliści bezbożni. Ileż to zmian nas czeka, czyszczenie spółek skarbu państwa, zarządów i rad nadzorczych, czyszczenie agencji rządowych, zmiana kierunku przepływu państwowej kasy. Tysiące działaczy PO, PSL i Lewicy oraz ich krewni i znajomi czekają w blokach startowych, by zastąpić działaczy PiS oraz ich krewnych i znajomych. Ileż to powstanie nowych, szacownych rodzin, dzięki państwowej kasie. No i zmieni się ambasada od wydawania poleceń.
Siberian Dog Husky
Jeśli te wyniki exit poll potwierdzą się, będzie to oznaczać, że Polacy zmęczyli się już stabilnością, bezpieczeństwem i wzrostem gospodarczym - chcą więcej adrenaliny. Będą ją mieli.
krzysztofjaw
 u2 No tak, ale możemy mieć najwyżej około 39% a to może być za mało. Zobaczymy. Pzdr
u2
Panie i Panowie spokojnie, niech PKW podliczy głosy :-)
Do wpisu: Po takim wyniesieniu nikt by nie przeżył
Data Autor
Maverick
Musisz zobaczyć aby lepiej zrozumieć co się dzieje. facebook.com
spike
"To całkiem jak z Michnikiem który przeżył holokaust mimo że urodził się po wojnie Wielu takich ludzi jest później "świadkami historii" na których się powołują naukowcy i artyści." podobnie jak wielu ocalałych świadków holokaustu, którzy jadąc do Birkenau, z "okien" wagonów widzieli bramę Auschwitz. Szyld znad bramy tak im się spodobał, że go "ukradli" do swojego muzeum, wisi w holu pod sufitem. Pisząc "ukradli", podejrzewam, że jak kiedyś został skradziony, potem odnaleziony i odzyskany, został podmieniony, teraz oglądamy kopię. Pewności nie mam, ale ci ludzie są zdolni do wszystkiego, ich "cywilizacja" na kłamstwie zbudowana.
Do wpisu: Tatuś byłby dumny
Data Autor
Kamil Olszówka
No cóż... youtube.com
Ula Ujejska
Es No to jeszcze raz jak nie umiesz "czytać" co komentuję: odpowiedziałam na twój post do U2 🤣 Dywagacji na temat Prezydenta etc. nie skomentuję, bo nie interesuje mnie "pudelkowanie". Do tego masz tu tyle pudelkowych wątków i kumpli /  kumpelek że pewnie się i tutaj zaraz zjawią. Pa misiu.
Es
@UU Oczywiscie zgadzam sie z tą opinią. Wydaje mi sie, ze wystarczajaco dobrze ją wyrazilem uprzednio, więc nie wiem skąd miałyby jakieś " komplementy" padać z mojej strony. Wystarczy tylko czytać ze zrozumieniem słowa, które się komentuje.  Toczy sie teraz ostra walka polityczna i ideologiczna, ale nie wydaje mi się to dostatecznym powodem do zniżania sie prezydenta czy premiera do dosyć pospolitych metafor i jezyka.  Wyobrazam sobie natomiast, ze wszyscy świeci w naszym kraju robia wszystko, aby powstał jeden pieć dwaziescia dobrze warsztatowo zrobionych filmow , na które chętnie pójdzie większość Polaków,  które z łatwością odwrócą wciskana nam antypolską narrację. Osiem lat tak czekam. I jedyne co mogę zobaczyć to doraźnie nabzdyczonego na okazjonalnych manifestacjach Dudę.  PS niemniej jednak nie sadzisz, ze dziwne jest trochę, gdy wszyscy krytykują film , który znają jedynie z opowieści o nim i krótkiego trailera?