Otrzymane komantarze

Do wpisu: Jak się będzie nazywać nowa partia Korwina-Mikke?
Data Autor
u2
@Jan1797 "Popatrz na lubuskie / wyniki opcji która zdecydowanie określiła zamknięcie Turowa. " Historia lubi się powtarzać, najpierw jako swoja karykatura, potem jako koszmar. Zagłosowali przeciwko samych sobie. My mamy niezły ubaw. A oni będą mieli niezły koszmar jak stracą pracę i miejsce do życia. Oczywiście nie piszę o mieszkańcach Turowa. Oni wiedzą co się święci. Przeważyli pozostali mieszkańcy lubuskiego.
Jan1797
Popatrz na lubuskie / wyniki opcji która zdecydowanie określiła zamknięcie Turowa.  Zastanów się. Jaką zbiórką są 3?Jak to zrobili, pianę niech bije Layon. Zapamiętaj jak Wilkowyjscy wybrnęli z głową/oczywiście oglądnij i polec Retiemu, a Czerepach klaszczący, niech go babka  :) Tyle win Prezydenta widzę. Ranczo s.IV -odc.49. vod.tvp.pl
u2
To Lechu znany jako Bolesław mówił, że stół powinien mieć dwie nogi, a pośrodku będzie on, Lechosław :-)
sake2020
Stolik jak wiadomo musi mieć cztery nogi.No więc stolik koalicyjny też będzie tyle miał. Wtedy już nic go nie wywróci. KO,Trzecia Droga,Lewica i Konfederacja. Stopień słuzbistości i podległości do ustalenia.Wprawdzie jakoś to się kojarzy z Bandą Czworga,ale nie bądźmy złosliwi.
u2
To samo robił np. JKM. Polityka to niezły biznes, nie tylko w Bolanda. No może w krajach anglosaskich politycy są biedakami w stosunku do reszty bogatego społeczeństwa, ale to bogate społeczeństwo steruje takimi politykami i żyją z nimi w symbiozie. Trump się wyłamał, nie sterował z tylnego siedzenia i ma teraz bigos :-)
sake2020
Pan Bosak miał wazniejsze zadanie,jak na listach wyborczych umieścic rodzinę..
u2
Jak już pisałem sojusz Mentzena z Tuskiem jest naturalny. Obaj mieli dziadków w Wehrmacht podczas II wojny światowej. Tyle, że Niemczech liczy się ordnung i hierarchia wśród firerków, Tusk jest takim ich firerkiem na Bolanda, ale musi się kłaniać w pas Weberowi i Szolcowi inaczej marny jego los. Więc Mentzen i spółka jest wykorzystywany jako taki straszak na Peace i mogą pozostać nadal w opozycji do ober-firerka, zapewne ober-firerek pozwoli im łaskawie straszyć. Niech się tym cieszą :-)
Siberian Dog Husky
Teraz zobaczymy kto z wybranych posłów Konfederacji pokornie zgłosi się na służbę do Tuska.
u2
Nie trzeba było brać na listy Siarkowskich, Wiplerów, Banasiów i tym podobnych. Wzięli, zaryzykowali, ale finalnie nie opłaciło się. Są jeszcze młodzi i mogą namieszać w kolejnych wyborach. Dostali nauczkę. Za młodych uważam również osoby w wieku 40-50 lat, którzy jeszcze mogą długo pracować bez uszczerbku na zdrowiu. Pan Bosak mi się podobał, ale w poprzednich wyborach. Teraz poszedł po bandzie jak całe jego ugrupowanie. No, mają nauczkę. Ale ta nauczka wyjdzie im na dobre :-)
Do wpisu: Drużyna marzeń
Data Autor
Tezeusz
@Rus..gówno Ty nasz stypę od dawna ..po mózgu...
u2
Late poll o drugiej w nocy, ale nie wiem czy wytrwam i nie zmorzy mnie Morfeusz z Matrixa braci, wróć, sióstr Wachowsky, skojarzenia z Mnietkiem Wachowskim nieprzypadkowe :-) PS. Jeśli dane z PKW to będą raczej wiarygodne, choć tam leśne dziadki rządzą i nigdy nie wiadomo co im odbije, jeśli z ipsusa to nie za bardzo. PS2 Coś za szybko Mentzen pogodził się z porażką. Widziałem w TiVi :-) PS3 Niesamowita jest frekwencja w województwach Gdańskim i Warszawskim. Wiadomo, że tam odchodzą największe machlojki. Ale pożyjemy i zobaczymy czy mafia Pershinga i Nikosia (obaj nie żyją) znowu wygra z nami Polakami, nawet ruskiego pochodzenia jak ja :-)
u2
Wstrzymałbym się z taką negatywną oceną Polaków i wyników wyborów. Wybory są rekordowe pod względem frekwencji i żadna sondażownia tego nie przewidziała. A ja skromny inżynier z Suwalszczyzny wiedziałem o tym sporo wcześniej i pisałem o tym fenomenie na NB :-)
EsaurGappa
Panie spójrz na horyzont!Kogo tam widzisz? Z kim chcesz się dogadywać?Z kim chcesz robić interesy?Ponad połowa obywateli Polski ma w dupie ostatnich 8 lat.Smutno mi  bardzo,bo choć Zjednaczona Prawica trzyma się mocno to reszta jeszcze mocniej chce dla siebie kłamstwa i słucha diabłów wcielonych.
u2
Spokojnie Syberyjski. Nie podliczono jeszcze głosów małych miasteczek i wsi. A tutaj mieszka najwięcej Polek i Polaków :-) No i ipsus, na którego wynikach wszyscy się opierają nie przewidział rekordowej frekwencji 72,9% co oznacza, że jego metodologia liczenia głosów ma obecnie duże błędy.  
EsaurGappa
Polacy chcą adrenaliny!?Raczej mają jej w nadmiarze! Elity potępjają proste życie,tak jak i skromność,uczciwość i wiarę.Ludzi czują oddech diabła na karku i to w dużej mierze odbiera im rozum,bo widzą siebie w lustrze grzechu,mają nadzieję że to tylko sztuczne odbicie,że to nie jest prawda o nich samych.Strach to poteżna broń,odbiera pokorę i wiarę w Boże miłosierdzie.Dla wielu,zbyt wielu liczy się tylko forsa,władza nad słabszymi i pogarda wobec Boga.Jeśli ktoś myśli że wojna o ludzkie dusze to zabawa w demokrację to się jeszcze bardzo zdziwi.Nie ma innej drogi jak ta wskazana przez Jezusa Chrystusa dwa tysiące lat temu,nie ma już złudzeń ten kto na codzień musi dusić w sobie gniew na widok ludzkiej pychy. Boli!?Musi boleć bo jak inaczej mamy stawić czoła własnym demonom,jak nie przez prawdziwe cierpienie,prawdziwą miłość na tym upadłym padole. Nie myślcie, że przyszedłem przynieść na ziemie pokój,nie przyszedłem przynieść pokoju,ale miecz.
u2
Notowania kuń-fy niewątpliwie nadwyrężyło przyjęcie młodego Banasia i afera z taśmami Banasia i Chmaja w przeddzień wyborów. Choć jeszcze nie ma ostatecznych wyników. Póki co byłbym ostrożny z wyrzucaniem kuń-fy z Wiejskiej :-)
Alina@Warszawa
JKM o wyniku wyborów - nie zauważa skutków swoich czynów?  wydarzenia.interia.pl;
Siberian Dog Husky
Co do Konfederacji, to sodówka uderzyła do głowy. Mentzen przerżnął z Petru, Konfederacja przegrała z Korwinem.  Ponadto onucyzm, i knucie z Tuskiem za pośrednictwem burdelarzy-Banasiów z kryminalnymi zarzutami.  I to w zasadzie wieszczy możliwy koniec i rozpad Konfederacji
Pers
Czyżbym trafił na stypę?... Hahahahahahahahahahahahaha :))))))))))) A co ja wam mówiłem? Słuchać Pana Persa!
Siberian Dog Husky
Poniedziałek (popołudnie), wtorek będą kluczowe moim zdaniem dla Polski. Ludziska, miejcie nadzieję, że przybędzie nam mandatów.  PKW poda dokładne wyniki i będziemy wiedzieć, czyją będzie Polska. A na razie...spokojnej nocy
Alina@Warszawa
Naród nie jest głupi - ale przy takim zalewie kłamstw wielu ludzi nie ma kiedy szukać prawdy.  Dziś podejrzałam jak glosuje chłopak ok. 20 letni. 4xnie, na senatora z PiS, nie wiem na kogo z sejmowej płachty. Na pewno nie na PO. Jest nadzieja, nie wszyscy młodzi dali się ogłupić.
krzysztofjaw
Siberian Husky Dog Bez nerwów, poczekajmy. Ale gdyby te wyniki się potwierdziły to faktycznie chyba zbyt mocno uwierzyłem w dzisiejszą mądrość polskiego narodu. PiS winien mieć około 42-43%  a nawet gdyby odsetek zwiększył się do 39-40% to może nie wystarczyć. Zobaczymy. Pozdrawiam
Alina@Warszawa
To nie wygląda jak polska ulica ...
tricolour
Gdzie jest stacja Esso w Warszawie?  
Czesław2
Ustawa 1066?