|
|
Tezeusz @Rus..gówno
Ty nasz stypę od dawna ..po mózgu... |
|
|
u2 Late poll o drugiej w nocy, ale nie wiem czy wytrwam i nie zmorzy mnie Morfeusz z Matrixa braci, wróć, sióstr Wachowsky, skojarzenia z Mnietkiem Wachowskim nieprzypadkowe :-)
PS. Jeśli dane z PKW to będą raczej wiarygodne, choć tam leśne dziadki rządzą i nigdy nie wiadomo co im odbije, jeśli z ipsusa to nie za bardzo.
PS2 Coś za szybko Mentzen pogodził się z porażką. Widziałem w TiVi :-)
PS3 Niesamowita jest frekwencja w województwach Gdańskim i Warszawskim. Wiadomo, że tam odchodzą największe machlojki. Ale pożyjemy i zobaczymy czy mafia Pershinga i Nikosia (obaj nie żyją) znowu wygra z nami Polakami, nawet ruskiego pochodzenia jak ja :-) |
|
|
u2 Wstrzymałbym się z taką negatywną oceną Polaków i wyników wyborów. Wybory są rekordowe pod względem frekwencji i żadna sondażownia tego nie przewidziała. A ja skromny inżynier z Suwalszczyzny wiedziałem o tym sporo wcześniej i pisałem o tym fenomenie na NB :-) |
|
|
EsaurGappa Panie spójrz na horyzont!Kogo tam widzisz?
Z kim chcesz się dogadywać?Z kim chcesz robić interesy?Ponad połowa obywateli Polski ma w dupie ostatnich 8 lat.Smutno mi bardzo,bo choć Zjednaczona Prawica trzyma się mocno to reszta jeszcze mocniej chce dla siebie kłamstwa i słucha diabłów wcielonych. |
|
|
u2 Spokojnie Syberyjski.
Nie podliczono jeszcze głosów małych miasteczek i wsi. A tutaj mieszka najwięcej Polek i Polaków :-)
No i ipsus, na którego wynikach wszyscy się opierają nie przewidział rekordowej frekwencji 72,9% co oznacza, że jego metodologia liczenia głosów ma obecnie duże błędy.
|
|
|
EsaurGappa Polacy chcą adrenaliny!?Raczej mają jej w nadmiarze!
Elity potępjają proste życie,tak jak i skromność,uczciwość i wiarę.Ludzi czują oddech diabła na karku i to w dużej mierze odbiera im rozum,bo widzą siebie w lustrze grzechu,mają nadzieję że to tylko sztuczne odbicie,że to nie jest prawda o nich samych.Strach to poteżna broń,odbiera pokorę i wiarę w Boże miłosierdzie.Dla wielu,zbyt wielu liczy się tylko forsa,władza nad słabszymi i pogarda wobec Boga.Jeśli ktoś myśli że wojna o ludzkie dusze to zabawa w demokrację to się jeszcze bardzo zdziwi.Nie ma innej drogi jak ta wskazana przez Jezusa Chrystusa dwa tysiące lat temu,nie ma już złudzeń ten kto na codzień musi dusić w sobie gniew na widok ludzkiej pychy.
Boli!?Musi boleć bo jak inaczej mamy stawić czoła własnym demonom,jak nie przez prawdziwe cierpienie,prawdziwą miłość na tym upadłym padole.
Nie myślcie, że przyszedłem przynieść na ziemie pokój,nie przyszedłem przynieść pokoju,ale miecz. |
|
|
u2 Notowania kuń-fy niewątpliwie nadwyrężyło przyjęcie młodego Banasia i afera z taśmami Banasia i Chmaja w przeddzień wyborów. Choć jeszcze nie ma ostatecznych wyników. Póki co byłbym ostrożny z wyrzucaniem kuń-fy z Wiejskiej :-) |
|
|
Alina@Warszawa JKM o wyniku wyborów - nie zauważa skutków swoich czynów?
wydarzenia.interia.pl; |
|
|
Siberian Dog Husky Co do Konfederacji, to sodówka uderzyła do głowy. Mentzen przerżnął z Petru, Konfederacja przegrała z Korwinem.
Ponadto onucyzm, i knucie z Tuskiem za pośrednictwem burdelarzy-Banasiów z kryminalnymi zarzutami.
I to w zasadzie wieszczy możliwy koniec i rozpad Konfederacji |
|
|
Pers Czyżbym trafił na stypę?...
Hahahahahahahahahahahahaha :)))))))))))
A co ja wam mówiłem? Słuchać Pana Persa! |
|
|
Siberian Dog Husky Poniedziałek (popołudnie), wtorek będą kluczowe moim zdaniem dla Polski. Ludziska, miejcie nadzieję, że przybędzie nam mandatów.
PKW poda dokładne wyniki i będziemy wiedzieć, czyją będzie Polska. A na razie...spokojnej nocy |
|
|
Alina@Warszawa Naród nie jest głupi - ale przy takim zalewie kłamstw wielu ludzi nie ma kiedy szukać prawdy.
Dziś podejrzałam jak glosuje chłopak ok. 20 letni. 4xnie, na senatora z PiS, nie wiem na kogo z sejmowej płachty. Na pewno nie na PO. Jest nadzieja, nie wszyscy młodzi dali się ogłupić. |
|
|
krzysztofjaw Siberian Husky Dog
Bez nerwów, poczekajmy. Ale gdyby te wyniki się potwierdziły to faktycznie chyba zbyt mocno uwierzyłem w dzisiejszą mądrość polskiego narodu. PiS winien mieć około 42-43% a nawet gdyby odsetek zwiększył się do 39-40% to może nie wystarczyć. Zobaczymy.
Pozdrawiam |
|
|
Alina@Warszawa To nie wygląda jak polska ulica ... |
|
|
tricolour Gdzie jest stacja Esso w Warszawie?
|
|
|
Czesław2 Ustawa 1066? |