Otrzymane komantarze

Do wpisu: Hitem nadchodzącej władzy będzie słowo "przenośnia"​
Data Autor
sake2020
@Es.....A po co ma uchwalać? Zrobią to w Berlinie.
sake2020
Tylko czy ktoś osmieli sie przypilnowac realizacji tych obietnic?.W końcu szykuje nam się dyktaturę całą gębą.Już Wałęsa rusza z ,,milionem'' na Warszawę bo się staremu idiocie ubrdało,że Kaczyński nie chce oddać władzy.Więc on wielki europejski mędrzec go ,,obaly''
Es
"Tusk nie uchwali budżetu" - skąd to przypuszczenie? Trybunał?  No bez jaj... 
wielkopolskizdzichu
niezalezna.pl Przeczytajcie pisiorzy co na temat układów jakie stworzyła kamaryla Prezesa, pisze inny pisior. Choćby dlatego cel jaki przyświecał ruchowi spod znaku 8* trzeba uznać za pożądany. Sama perspektywa oderwania waszej kasty od koryta jest dobra dla Polski.
u2
@Ula A to wielka szkoda, tyle naobiecywał. Dwa razy więcej niż PiS :-) :-) :-)
Ula Ujejska
Tusk nie uchwali Budżetu i tak się skończą szwabskie marzenia o niemieckim panowaniu w Polsce
u2
@sake3 Dla p. Lubnauer przydałaby się jakaś głodóweczka, lecznicza oczywiście. :-)
sake2020
Autorką pierwszej ,,przenosni'' jest paniuska Lubnauer..Juz dzień po wyborach stwierdziła usmiechając sie mile,że fundusze z KPO to metafora.
Do wpisu: 1 Września-17 Września-15 Października
Data Autor
sake2020
Raczej powinna wyjśc przed kamery Szczepkowska i na przydechu oznajmić-15-go października skończyła się w Polsce Polska.
Ula Ujejska
Dla mnie 15 października będzie się zawsze kojarzył z "Nocną Zmianą" i słowami Tuska: Panowie policzmy głosy.
NASZ_HENRY
Więcej luzu – To obciach głosować na PiS – powiedziała świnia. – W pełni się z tym zgadzam – przytaknął osioł.😉
Do wpisu: Jak się będzie nazywać nowa partia Korwina-Mikke?
Data Autor
Roz Sądek
Bosak nie ma aparycji, a to jest 50% sukcesu. Mówię o czymś takim co miał Gierek. E. Gierek.  
sake2020
@Es.......To pan jest klakierem PiS-u? No nie wiedziałam......
Pani Anna
Es Osobiście bardzo polecam wypowiedzi sake3 każdemu, kto zachodzi w głowę i nie może uwierzyć jak można spieprzyć coś,  co wydaje się nie do spieprzenia.
Es
@sake To klakierzy pisu stanowią najlepszy kabaret. Cały dramat,  że efekty jego między innymi ośmioletniej działalności są tak cierpkie.
Jan1797
Do U2, Gdy spojrzysz na listę w lubuskiem, będziesz zdumiony. Rodzinny teren Bosaka? Gdybym obstawiał wyniki to 7:1 było logiczne, a jednak. W jednym się mylisz, a chciałbym sam. 1934 tak powinienem zmienić nick (patrz 05.05) i efekty. 
sake2020
@es......Łapiemy prosze pana ,łapiemy. Proszę już tak sie nie wysilać z dowcipem,od tego są kabarety.
sake2020
@Es......Po pierwsze nie wyznawcy PiS bo to nie sekta tylko zwolennicy bądź elektorat. Po drugie tytuł bloga wskazuje temat do dyskusji.Po trzecie ilość komentarzy na blogu pana Krzysztofajaw przekraczająca siedemdziesiątkę świadczy że temat porazki PiS został poruszony.Więc nie wiem czego pan jeszcze oczekuje,że będziemy bić pokłony i rzucac kwiaty z kapelusza ? Na razie kończy sie podliczanie i nie znamy nazwisk przyszłych posłów i senatorów. 
Es
@Horn Widzisz oni tego nie łapią. I prawdę mówiąc nie wiem czy następne osiem lat wystarczy aby załapali. Winni zawsze będą ci inni.
Es
@sake Wśrod wyznawcow pis oczekiwać by najpierw nalezalo analizy wlasnej porażki i jej przyczyn, zamiast refleksje po bitwie zaczynać od  grzebania w cudzych śmieciach. Nie mam pojęcia co tam kto  z konfederacji i kiedy o koalicji mowił. Punktem wyjścia teraz jest to co o możliwych koalicjach mówi PIS . Jeśli dochodzą glosy, że dla pozostania u władzy możliwa jest awet miłość z czarzastym - nie mówiąc o Hołowni, to i nawet z Konfederacją chyba byłaby do przełknięcia. 
spike
Konfa miała Złoty Róg, został im się jeno sznur. Trzeba byś wyjątkowym durniem, by mieć mniemanie o wygraniu wyborów, twierdząc, że z nikim nie wejdzie w koalicję. Przekonał się kiedyś o tym Kaczyński, gdy z POlszewikami tworzył koalicję, zarzekał się, że z Lepperem nigdy nie wejdzie w koalicję. Co się okazało, POlszewicy w końcówce negocjacji, zerwali rozmowy, rząd został zgłoszony do rozwiązania, wtedy opozycja się nie zgodziła, warunkiem była koalicja z Lepperem i Giertychem, co się stało, by POlszewia z medialną V kolumną GW, TVN utopili Samoobronę w seksaferze, Kaczyński jeszcze chciał ich ratować, proponując im zastąpienie Leppera kimś innym, nie zgodzili się, rząd został rozwiązany, wygrała POlszewia dzięki "cudom nad urnami". Tusk by zapewnić sobie dożywotnią władzę, skorzystał z propozycji Putina, wystawił mu Kaczyńskich do "odstrzału", tylko plan się udał połowicznie, Jarosław nie poleciał do Smoleńska, to pokrzyżowało plany germanizacji i sowietyzacji Polski, widać nie na długo, Tusk i jego szajka wyłączą w Polsce światło. Konfa jakby myślała o Polsce, to by nie zaklinała rzeczywistości, robiliby wszystko by zachować wysokie notowania sondażowe, wejść w koalicję z PiSem, wtedy by coś ugrali, POlszewia i lewactwo poszli by się paść na drzewo, a tak nic nie zyskali, a Polska straciła razem z nimi, chyba że oni są tacy sami jak POlszewicy, to Polska przegrała, Kaczyński nie będzie miał zdrowia, by to ciągnąć dalej, a PiS bez niego, nie wiadomo czy da radę. "Polacy, tak wam teraz będzie dobrze, że dobrze wam tak"
Hornblower
No racja. Największym problemem PiS jest teraz niewątpliwie słaby wynik Konfederacji, którą PiS zaciekle, wspólnie z KO, Lewicą i PSL zwalczali do ostatniego dnia kampanii wyborczej. A teraz żal, bo wytrwała praca PiS et consortes przegoniła część potencjalnych wyborców Konfederacji do Trzeciej Drogi, co widać po ich wynikach. No ale co tam, to wina Konfederacji, mogła się przecież bardziej postarać i lepiej podziałać na rzecz PiS, który ją walił po łbie. To się nazywa rozdwojenie jaźni.
u2
Konfa to taka pałka na Peace. Pałką tą bili Peace niemiłosiernie, choć Bosak tańczył w TVN, a Mentzen miał dziadka w Wehrmacht jak Tusk. Kiedy przyszło co do czego to wypłynęły taśmy Banasia, a o mecenasie-sędziu Chmaju z nadania pełomafii wszyscy już zapomnieli :-)  
sake2020
@Es......Czyzby temat Konfederacji był tematem tabu? Przecież Konfederacja od początku zapowiadała,że z PiS-em nigdy koalicji nie utworzy.Zreszta już przed wyborami była ,,po słowie'' z KO. Oferta programowa Konfederacji podobnie jak KO była skierowana do społeczeństwa tylko w kwestii ,,obalić PiS'' a w pozostałych jedynie do wąskich grup interesu,ich przywilejów i mozliwości bogacenia się.To sie nazywa walka o koryto.O ile w przypadku KO prymitywnie i chamsko to w przypadku Konfederacji bazując na ,,wyższości intelekualnej'' wynikającej z wykształcenia. Konfederacja krzywdy raczej nie doznała tyle że przytulona do Tuska nabierze pokory.
Es
No tak. To Pis co prawda przerżnął wszystko co było można, ale przede wszystkim trzeba zająć się krytyka durnej Konfederacji, że przegrała i Pis teraz nie ma z kim koalicji sklecić.