Po takim wyniesieniu nikt by nie przeżył

A propos zmyślonego życiorysu i zmyślonej tożsamości to złotym medalistą jest ta Pani.

Tania Head

Najsłynniejsza ocalona z ataków na World Trade Center. Zasiadała w zarządzie World Trade Center Survivors' Network reprezentowała ją w mediach oraz wobec władz Nowego Jorku. Według zeznań Tanii w momencie zderzenia samolotu z wieżą znajdowała się dokładnie na piętrze, w które uderzył samolot (78.), co czyniłoby ją jedną z zaledwie 9 osób znajdujących się w punkcie zero (i 10 z pięter powyżej) które przeżyły. Wspominała, że jej mąż Dave zginął w wieży północnej. Została uratowana przez mężczyznę, który wyniósł ją na rękach i umarł. () W 2007 roku dziennikarz The New York Times chciał napisać artykuł o Tanii. Dotarł do rodziny jej męża Dave'a, ale jego rodzina nigdy nie słyszała o jej istnieniu, podobnie jak firma, w której w momencie ataku miała pracować.
Później okazało się, że Tania Head 11 września 2001 roku przebywała w Barcelonie, nigdy nie była mężatką, a jej historia jest całkowicie zmyślona.

Nikt nie zorientował się od razu, że byłoby ją trudno wynieść z gruzów?
Według jej opowieści Pan ją zniósł po schodach zanim wieża upadła. Kobieta pokazywała później bliznę. Później okazało się, że ta blizna powstała w wyniku stłuczki autem, w której wzięła udział jako nastolatka
Patrząc na tą panią od razu należy poddać w wątpliwość historię o tym, że ktoś ją wyniósł. Jedyne, co ją uprawdopodobnienia, to fakt, że ten mężczyzna od razu umarł. Nie trzeba było żadnego śledztwa. Ze zdjęcia widać, że tego nie dało się wynieść.

W Łodzi jest też taka „kreatywna” pani i startuje do Sejmu, że nie wspomnę o Hieni tramwajarce - ale to zdecydowanie mniejszy kaliber wymyślonych historii
Zbyt podobne by spać spokojnie …


To całkiem jak z Michnikiem który przeżył holokaust mimo że urodził się po wojnie
Wielu takich ludzi jest później "świadkami historii" na których się powołują naukowcy i artyści. U nas Ibrahim nie chwycił a Diduszko żyje wciąż jeszcze.To tak jak u nas z Sikorskim na Oxfordzie

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

14-10-2023 [22:30] - spike | Link:

"To całkiem jak z Michnikiem który przeżył holokaust mimo że urodził się po wojnie
Wielu takich ludzi jest później "świadkami historii" na których się powołują naukowcy i artyści."

podobnie jak wielu ocalałych świadków holokaustu, którzy jadąc do Birkenau, z "okien" wagonów widzieli bramę Auschwitz.
Szyld znad bramy tak im się spodobał, że go "ukradli" do swojego muzeum, wisi w holu pod sufitem.
Pisząc "ukradli", podejrzewam, że jak kiedyś został skradziony, potem odnaleziony i odzyskany, został podmieniony, teraz oglądamy kopię.
Pewności nie mam, ale ci ludzie są zdolni do wszystkiego, ich "cywilizacja" na kłamstwie zbudowana.

Obrazek użytkownika Maverick

14-10-2023 [22:32] - Maverick | Link:

Musisz zobaczyć aby lepiej zrozumieć co się dzieje.

https://www.facebook.com/Ameri...