Otrzymane komantarze

Do wpisu: ,,Zło dobrem zwyciężaj"
Data Autor
u2
@sake3 Ale np. ustawka dezubekizacyjna nie objęła generałów, tylko szeregowych esbeków, choć to również uprzywilejowana kasta PRL. Z tego co pamiętam PAD zawetował ustawkę obniżającą emki generałów. PS. Objęła również esbeków, którzy w 3RP pracowali po kilkanaście lat i poszli na emkę. Z tego co wiem to sądy jednak cofały te decyzje o obniżeniu ich emek. Co jest niestety logiczne, jak można obniżać emki nawet takich pałkowników Lesiaków za okres, który przepracowali w 3RP ?
Siberian Dog Husky
Tak naprawdę księdza zamordowali ci co teraz prą do koryta, pietruszka czy tam marchewka to były narzędzia, winni nadal są ci co płaszcząc się przed obcymi niszczą nasz naród...
sake2020
@u2.....A wyborcy głosowali za podniesienie im emerytur.
u2
Z całym szacunkiem do religii, ale zmarły żywym nie da rady pomóc. A nadal żywi sprawcy, którzy są już dawno na wolności, zmarłemu "pomogli", aby zmarł.
Do wpisu: Naród zdecydował — nie chce mieć Polski i tyle
Data Autor
tricolour
@u2 Widzę, że wyborcza wygrana mająca taki wymiar jak przekop donikąd, wyzwala szmatę w prawdziwym polaku. Nie dziwi mnie to, bo taka jest genetyka. Słychać wycie? Znakomicie. 😛😛😛 PS. Znika "Reset" pojawia się Wołoszański - jak to się nazywa? Zaraz, zaraz.... To zawód czy charakter?
Warmia
Ten Śmieć udzielał się na portalu Gabriela Maciejewskiego Coryllusa "Szkoła Nawigatorów" skąd inteligentny gospodarz wywalił go na zbity pysk . 
u2
@tri Więc wypad antypolski śmieciu, nikt tutaj ciebie nie chce :-)
tricolour
@u2 O 20:48, parę postów poniżej, prawdziwy polak Kościesza odezwał się do drugiego prawdziwego polska SyberianDoga. Nie mam zamiaru być takim prawdziwym polakiem. Wy potrzebujecie mieć but na gradle, by mieć ludzkie cechy. Bez buta i śmierci w oczach rzucacie się sobie do gardeł.
sake2020
Raczej PSL w osobie Sawickiego podlizuje się spasionemu Kierwińskiemu by wyleniały tygrysek został premierem.Opera żebracza nie wypaliła i Kierwiński pokazał Sawickiemu miejsce w szeregu,więc może jego powinno się skierowac na nauki do ubeka Wołoszańskiego.
u2
@tri Jako że nie czujesz się Polakiem, to ta dyskusja ciebie nie dotyczy.
u2
@Rus "jaki z niego Polak?" Etniczny. No i wie, że Rosja na przestrzeni dziejów zawsze była wrogiem Polski, a ty tego nie wiesz. Pytanie więc brzmi : jaki z  ciebie Polak ? :-)
Tezeusz
@Rus..gówno Zgodnie z tradycją dzisiaj na stronce skomentowałem dwie antypolskie ścierwoneonowe agitki...zadowolony ? Zgadnij adminku NEonka jakie to agitki ?
Siberian Dog Husky
spieprzaj dziadu
Eugeniusz Kościesza
Ty sbyrian haaski sam o ksywce psie .nie jesteś tym , ale mózgowo pozostajesz ze swych treśći - jakimś dogiem  niemieckim czy innym psem..... Przecież nie chcesz być psem 1
Władysław Ludendorf
obrzyliwcze, korzystam z: - 500+ - moi rodzice z 13 i 14 - wolnych niedziel
tricolour
 No to czemu jęczycie? Podlizujcie się PSLowi to może uda się zrobić wspólny rząd. Bierzcie przykład z TVP jak to się robi - Wołoszański znów ma swój program. Dla mnie wszystko jedno, który rząd będzie pod butem Brukseli.
Pers
@u-beczek //A ty jakie masz łobywatelstwa w razie byś musiał emigrować ? // To, że ty masz jeden paszport w Suwałkach a drugi w Hajfie to nie znaczy, że ja też. A @huski to poddany króla angolskiego więc jaki z niego Polak?
u2
@Rus A ty jakie masz łobywatelstwa w razie byś musiał emigrować ? Może córcia z UNESCO tobie coś załatwiła ? :-)
u2
@Sib "Otóż, nic nie musi, a powinien tylko jedno - dostosować się do przewidzianych terminów konstytucyjnych." PMM już był z wizytą u PAD. Spotykają się regularnie, ale teraz są przecieki, że rozmawiali o tworzeniu nowego rządu. PS. Właśnie przez chwilkę obejrzałem na WSI24, oczywiście z najwyższym niesmakiem i obrzydzeniem, żonkę zdradsika która tłumaczyła nam głupim polaczkom, że na świecie jest demokracja, a w Bolanda była autokracja. Ale już się skończyła, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :-)
Do wpisu: Hitem nadchodzącej władzy będzie słowo "przenośnia"​
Data Autor
u2
@Sib Bo to jest koalicja na miarę nic-nie-mogę-Tuska :-)
Siberian Dog Husky
Trudno nadążyć za liczeniem wycofanych przez potencjalną koalicję KO-3Droga-Lewica wyborczych obietnic... Dla ich sympatyków najważniejszy jest jednak główny, ośmiogwiazdkowy postulat - dla jego realizacji są w stanie wytrzymać wiele splunięć w twarz, serwowanych im od niedzieli.
Siberian Dog Husky
My jako Prawa Strona przetrwaliśmy najgorsze smoleńskie czasy, to i teraz przetrwamy. Walkę mamy we krwi! I nigdy nas nie pokonacie! A ty nierozumny, naiwny plebsie będziesz za chwilę gorzko płakać przez tego ryżego ciula. Wasz idol obniży wam dotychczasowy status.
Siberian Dog Husky
Konkretami Tuska zostanie zasypany przekop mierzei.
Francik
zdzisiu, widać, że w szkole nie nauczyli cię czytać ze zrozumieniem.
Francik
"Rekordowa frekwencja" to moim zdaniem efekt zorganizowanej tzw. turystyki wyborczej - tak jak w 2010 r. zaświadczenia o prawie głosowania były powielane i te same osoby głosowały wielokrotnie w różnych obwodach. Przed 21.00 w wielkich miastach zjawiało się wiele osób z takimi zaświadczeniami. Głosowanie trwało nawet do 2-3 w nocy a PKW - naruszając prawo - pozwoliło na podanie wyników exit polls przez telewizje, zamiast przedłużyć ciszę wyborczą. Tak było przy jednych z poprzednich wyborów, gdy wskutek jakiegoś incydentu w jednej z komisji głosowanie zostało wydłużone, PKW wydłużyło ciszę wyborczą. Sondaże podano dopiero po zakończeniu głosowania. Myślę, że to bardzo poważne naruszenie prawa wyborczego - ciekawe czy znajdzie się ktoś z jajami, żeby złożyć protest wyborczy. Co do ilości głosujących na PiS - z około 250 tys. tzw. nadmiarowych zgonów w "pandemii" to w większości ludzie starsi, prawdopodobnie głównie potencjalni wyborcy PiS. Nie da się wygrać wyborów jeśli się własny elektorat posyła do piachu zamykając służbę zdrowia, "lecząc" przez telefon, zamykając szpitale i zostawiając przewlekle chorych bez leczenia. Jak się do tego doda rodziny zmarłych, to spokojnie można założyć, że w ten sposób PiS stracił ponad 0,5 mln głosów - a pewnie więcej.. Odpowiadają za to ministrowie Szumowski i Niedzielski oraz premier Morawiecki, wykonujący polecenia globalistów. Wiedząc, że głosowanie na PiS równa się kontynuacji rządów Morawieckiego naprawdę trudno było się przełamać, by głosować na tę partię kolejny raz - tym razem na zasadzie mniejszego zła. Jak widać B. Szydło nie przekonała zbyt wielu, by zacisnęli zęby i mimo wszystko głosowali na PiS. W moim okręgu jedynką był Piecha, który aktywnie popierał lex konfident. Pamiętam jak policja ze strażą TPN ganiała po Rusinowej Polanie strasząc turystów mandatami. Żona zapłaciła mandat za brak maseczki w autobusie - jakiś donosiciel zadzwonił na policję i radiowóz już czekał na przystanku. Pandemiczny bolszewizm, sanitaryzm, lockdowny i tarcze napędzające inflację, kolejne dawki dwudawkowej szczepionki i miliardy wyrzucone w błoto na ten cel - wysługiwanie się Big Farmie. Tego się nie zapomina, tym bardziej, że nie usłyszeliśmy nawet głupiego przepraszam. PiS zapłacił za pandemiczną politykę Morawieckiego, która była wymierzona w tradycyjny elektorat PiS-u. Głupota czy sabotaż? W głupotę człowieka, który robi milionowe interesy na nieruchomościach jakoś nie jestem w stanie uwierzyć.