|
|
tricolour @u2
Widzę, że wyborcza wygrana mająca taki wymiar jak przekop donikąd, wyzwala szmatę w prawdziwym polaku. Nie dziwi mnie to, bo taka jest genetyka.
Słychać wycie? Znakomicie.
😛😛😛
PS. Znika "Reset" pojawia się Wołoszański - jak to się nazywa? Zaraz, zaraz.... To zawód czy charakter? |
|
|
Warmia Ten Śmieć udzielał się na portalu Gabriela Maciejewskiego Coryllusa "Szkoła Nawigatorów" skąd inteligentny gospodarz wywalił go na zbity pysk . |
|
|
u2 @tri
Więc wypad antypolski śmieciu, nikt tutaj ciebie nie chce :-) |
|
|
tricolour @u2
O 20:48, parę postów poniżej, prawdziwy polak Kościesza odezwał się do drugiego prawdziwego polska SyberianDoga.
Nie mam zamiaru być takim prawdziwym polakiem. Wy potrzebujecie mieć but na gradle, by mieć ludzkie cechy. Bez buta i śmierci w oczach rzucacie się sobie do gardeł. |
|
|
sake2020 Raczej PSL w osobie Sawickiego podlizuje się spasionemu Kierwińskiemu by wyleniały tygrysek został premierem.Opera żebracza nie wypaliła i Kierwiński pokazał Sawickiemu miejsce w szeregu,więc może jego powinno się skierowac na nauki do ubeka Wołoszańskiego. |
|
|
u2 @tri
Jako że nie czujesz się Polakiem, to ta dyskusja ciebie nie dotyczy. |
|
|
u2 @Rus
"jaki z niego Polak?"
Etniczny. No i wie, że Rosja na przestrzeni dziejów zawsze była wrogiem Polski, a ty tego nie wiesz. Pytanie więc brzmi : jaki z ciebie Polak ? :-) |
|
|
Tezeusz @Rus..gówno
Zgodnie z tradycją dzisiaj na stronce skomentowałem dwie antypolskie ścierwoneonowe agitki...zadowolony ? Zgadnij adminku NEonka jakie to agitki ? |
|
|
Siberian Dog Husky spieprzaj dziadu |
|
|
Eugeniusz Kościesza Ty sbyrian haaski sam o ksywce psie .nie jesteś tym , ale mózgowo pozostajesz ze swych treśći - jakimś dogiem niemieckim czy innym psem..... Przecież nie chcesz być psem 1 |
|
|
Władysław Ludendorf obrzyliwcze, korzystam z:
- 500+
- moi rodzice z 13 i 14
- wolnych niedziel |
|
|
tricolour No to czemu jęczycie?
Podlizujcie się PSLowi to może uda się zrobić wspólny rząd. Bierzcie przykład z TVP jak to się robi - Wołoszański znów ma swój program.
Dla mnie wszystko jedno, który rząd będzie pod butem Brukseli. |
|
|
Pers @u-beczek
//A ty jakie masz łobywatelstwa w razie byś musiał emigrować ? //
To, że ty masz jeden paszport w Suwałkach a drugi w Hajfie to nie znaczy, że ja też.
A @huski to poddany króla angolskiego więc jaki z niego Polak? |
|
|
u2 @Rus
A ty jakie masz łobywatelstwa w razie byś musiał emigrować ? Może córcia z UNESCO tobie coś załatwiła ? :-) |
|
|
u2 @Sib
"Otóż, nic nie musi, a powinien tylko jedno - dostosować się do przewidzianych terminów konstytucyjnych."
PMM już był z wizytą u PAD. Spotykają się regularnie, ale teraz są przecieki, że rozmawiali o tworzeniu nowego rządu.
PS. Właśnie przez chwilkę obejrzałem na WSI24, oczywiście z najwyższym niesmakiem i obrzydzeniem, żonkę zdradsika która tłumaczyła nam głupim polaczkom, że na świecie jest demokracja, a w Bolanda była autokracja. Ale już się skończyła, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :-) |