|
|
Jabe Wykręty. |
|
|
Ptr Doszło do mnie co to były te debaty, 100 debat o praworządności w PE. To była niemiecka kampania wyborcza. To było przekonywanie Polaków, że żyją w reżimie, który trzeba obalić. To było przygotowanie gruntu, aby mógł przyjechać Tusk i powiedzieć, że wyzwolenie jest bliskie. Drugi element To KPO- marchewka dla lemingów. I trzeci element- uwolnienie żądzy zmiany , a raczej zemsty, czy wyżycia się na jakiejś społeczności, zrobienia czystki. Aby zadowolić żądzę igrzysk. Bo dla niektórych To może być motyw: forsy i igrzysk. Do tych dwóch można się spodziewać celebracji zwycięstwa nad PiS i celebracji inauguracji 4 Rzeszy. |
|
|
Bogdan Lipowicz - Gawęda Husky : Tekst nie jest "pompatyczny i ogólnikowy". Jest bardzo dobry. |
|
|
Bogdan Lipowicz - Gawęda Husky -:) |
|
|
spike Ja bym tego nie chciał, zbyt wielu jest polskich bohaterów pogrzebanych na obczyźnie, a Giertych miałby wrócić do Polski, nie istotne gdzie będzie pogrzebany, niech pamięć o nim zaginie na wieki. Prochy Tuska powinny być deportowane do Niemiec.
Moich dwóch dalszych krewnych spoczywa pod Monte Casino, byłem tam, w Katyniu też dwóch. |
|
|
Cat 3Maj się ciepło , popieram w 100 %.......przyjdzie czas......!!!!! |
|
|
Siberian Dog Husky Jeżeli kiedyś Roman Giertych umrze na obczyźnie, mam nadzieję, że chociaż jego serce wróci do ojczyzny i zostanie wmurowane w ścianę Zakładu Karnego Warszawa-Białołęka.
pbs.twimg.com |
|
|
Siberian Dog Husky Do wszystkich, którzy nie rozumieją. PIS ma zachować tożsamość i korzenie, tylko muszą być one inaczej zapakowane i przekazane. Twardym elektoratem nie da się wygrać wyborów. Internet i social media PIS prowadziło podczas kampanii najgorzej ze wszystkich partii.
Dobranoc. |
|
|
spike "I mam w dupie, jeśli kogoś rozbawił ten wywód."
mnie nie rozbawił, nie uważam, że to PiS przegrał, bo niby jak, dał Polakom i POlszewikom z lewactwem włącznie to, czego przez dekady nie mieli, to Polacy mogą przegrać, szczególnie następne pokolenia.
Wg mnie, szemranej koalicja ma "piętę Achillesową" - PSL, oni mogą im pomieszać szyki, choćby w kwestii rolniczej, tu mogą pomóc naciski rolników.
Zobaczymy, "piłka jeszcze jest w grze".
Widać że POlszewia boi się, że PiS kupi PSL, stąd ten ich wrzask by Prezydent od razu powierzył formowanie "rządu", już Konstytucja nie ma dla nich znaczenia. |
|
|
Siberian Dog Husky Niewyczerpane mateczki Rosji zasoby sobowtórów są. |
|
|
angela Moze Chińczyk go załatwił, Chinom to wymachiwanie walizeczką z guzikiem, wcale się nie podoba |
|
|
sake2020 Patrząc w czerwcu i październiku na spędy Tuska i dowiezionej ryczacej tłuszczy zrozumiałam,że nie odczuwam dumy.Raczej zażenowanie że nie jesteśmy już takim narodem jak kiedyś.W dziejach Polski zawsze byli i zdrajcy i bohaterowie i prości ale rozumni ludzie.Czy te ohydnie rozwarte w krzyku mordy ordynarnie bluzgające można nazwać nawet Polakami?Po co mysleć o rozwoju Polski,o Polsce bogatej i liczącej się,po co walczyć jak Kaczyński o jej znaczenie?Dla tych ludzi?Życie mamy tylko jedno,co z niego miał Kaczyński oprócz nienawiści,wyzwisk ,wyśmiewania i życzeń śmierci? Teraz nawet to może się spełnić,że znajdą kolejnego Cybę. |
|
|
Siberian Dog Husky Wyobrażam sobie głosowanie w otwartych lokalach wyborczych po godz. 21: kiedy PKW kończy wybory i nie przedłuża ciszy wyborczej, a PiS zdobywa większość wystarczającą do rządzenia. Mielibyśmy na ulicach miliony jebaćpisów. A my? Jesteśmy dupy wołowe.
Pojęczymy i wał przejdzie. |
|
|
marsie Dobry tekst, ale ja nie bardzo mogę spać spokojnie, bo wiele razy PiS ostrzegałem, że coś tu nie gra – ale nie czytali!
Można sprawdzić:
biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka1 |
|
|
Alina@Warszawa Na pewno go "uratują". Tylko za dwa tygodnie, jak stanie na nogi, to zobaczymy Putina 'lekko odmienionego" przez chorobę. O ile oczywiście któryś z "wtórników" zgodzi się pełnić rolę wielkiego Putina, który jest odpowiedzialny na wielkie zbrodnie na Ukrainie, nawet jeśli to nie on jest odpowiedzialny, a ci z zaplecza, którzy faktycznie rządzą Rosją od 1917 roku. |
|
|
u2 Ktoś Putlera otruł ? Czy otoczenie cara stara się wzbudzić litość do dyktatorka i puszcza fejka ? :-) |
|
|
NASZ_HENRY Podobno Putin miał zawał. Jutro się przekonamy czy skuteczny ;-)
|
|
|
mada Jestem dumny, że jestem Polakiem. Pokazywałem to, może przesadnie, gdzie się tylko znalazłem.
Ale szkoda mi naszych dziadów na zsyłkach i w obozach koncentracyjnych. Co z tego zostało?
Realizuje się historia alternatywna, |