Otrzymane komantarze

Do wpisu: Ja zasypiam z czystym sumieniem.
Data Autor
Jabe
Wykręty.
Ptr
Doszło do mnie co to były te debaty, 100 debat o praworządności w PE. To była niemiecka kampania wyborcza. To było przekonywanie Polaków, że żyją w reżimie, który trzeba obalić. To było przygotowanie gruntu, aby mógł przyjechać Tusk i powiedzieć, że wyzwolenie jest bliskie. Drugi element To KPO- marchewka dla lemingów.  I trzeci element- uwolnienie żądzy zmiany , a raczej zemsty, czy wyżycia się na jakiejś społeczności, zrobienia  czystki. Aby zadowolić żądzę igrzysk. Bo dla niektórych To może być motyw: forsy i igrzysk. Do tych dwóch można się spodziewać celebracji zwycięstwa nad PiS i celebracji inauguracji 4 Rzeszy. 
Bogdan Lipowicz - Gawęda
Husky  : Tekst nie jest "pompatyczny i ogólnikowy". Jest bardzo dobry.
Bogdan Lipowicz - Gawęda
 Husky       -:)
spike
Ja bym tego nie chciał, zbyt wielu jest polskich bohaterów pogrzebanych na obczyźnie, a Giertych miałby wrócić do Polski, nie istotne gdzie będzie pogrzebany, niech pamięć o nim zaginie na wieki. Prochy Tuska powinny być deportowane do Niemiec. Moich dwóch dalszych krewnych spoczywa pod Monte Casino, byłem tam, w Katyniu też dwóch.
Cat
3Maj się ciepło , popieram w 100 %.......przyjdzie czas......!!!!!
Siberian Dog Husky
Jeżeli kiedyś Roman Giertych umrze na obczyźnie, mam nadzieję, że chociaż jego serce wróci do ojczyzny i zostanie wmurowane w ścianę Zakładu Karnego Warszawa-Białołęka. pbs.twimg.com
Siberian Dog Husky
Do wszystkich, którzy nie rozumieją. PIS ma zachować tożsamość i korzenie, tylko muszą być one inaczej zapakowane i przekazane. Twardym elektoratem nie da się wygrać wyborów. Internet i social media PIS prowadziło podczas kampanii najgorzej ze wszystkich partii. Dobranoc.
spike
"I mam w dupie, jeśli kogoś rozbawił ten wywód." mnie nie rozbawił, nie uważam, że to PiS przegrał, bo niby jak, dał Polakom i POlszewikom z lewactwem włącznie to, czego przez dekady nie mieli, to Polacy mogą przegrać, szczególnie następne pokolenia. Wg mnie, szemranej koalicja ma "piętę Achillesową" - PSL, oni mogą im pomieszać szyki, choćby w kwestii rolniczej, tu mogą pomóc naciski rolników. Zobaczymy, "piłka jeszcze jest w grze". Widać że POlszewia boi się, że PiS kupi PSL, stąd ten ich wrzask by Prezydent od razu powierzył formowanie "rządu", już Konstytucja nie ma dla nich znaczenia.
Siberian Dog Husky
Niewyczerpane mateczki Rosji zasoby sobowtórów są.
angela
Moze Chińczyk go załatwił, Chinom to wymachiwanie walizeczką z guzikiem,  wcale się nie podoba
sake2020
Patrząc w czerwcu i październiku na spędy Tuska i dowiezionej ryczacej  tłuszczy zrozumiałam,że nie odczuwam dumy.Raczej zażenowanie  że nie jesteśmy już takim narodem jak kiedyś.W dziejach Polski zawsze byli i zdrajcy i bohaterowie i prości ale rozumni ludzie.Czy te ohydnie rozwarte w krzyku mordy ordynarnie bluzgające można nazwać nawet Polakami?Po co mysleć o rozwoju Polski,o Polsce bogatej i liczącej się,po co walczyć jak Kaczyński o jej znaczenie?Dla tych ludzi?Życie mamy tylko jedno,co z niego miał Kaczyński oprócz nienawiści,wyzwisk ,wyśmiewania i życzeń śmierci? Teraz nawet to może się spełnić,że znajdą kolejnego Cybę. 
Siberian Dog Husky
Wyobrażam sobie głosowanie w otwartych lokalach wyborczych po godz. 21: kiedy PKW kończy wybory i nie przedłuża ciszy wyborczej, a PiS zdobywa większość wystarczającą do rządzenia. Mielibyśmy na ulicach miliony jebaćpisów. A my? Jesteśmy dupy wołowe. Pojęczymy i wał przejdzie.
marsie
Dobry tekst, ale ja nie bardzo mogę spać spokojnie, bo wiele razy PiS ostrzegałem, że coś tu nie gra – ale nie czytali! Można sprawdzić: biuletynnowy.blogspot.com Pozdrówka1
Alina@Warszawa
Na pewno go "uratują". Tylko za dwa tygodnie, jak stanie na nogi, to zobaczymy Putina 'lekko odmienionego" przez chorobę. O ile oczywiście któryś z "wtórników" zgodzi się pełnić rolę wielkiego Putina, który jest odpowiedzialny na wielkie zbrodnie na Ukrainie, nawet jeśli to nie on jest odpowiedzialny, a ci z zaplecza, którzy faktycznie rządzą Rosją od 1917 roku.
u2
Ktoś Putlera otruł ? Czy otoczenie cara stara się wzbudzić litość do dyktatorka i puszcza fejka ? :-)
NASZ_HENRY
Podobno Putin miał zawał. Jutro się przekonamy czy skuteczny ;-)  
mada
Jestem dumny, że jestem Polakiem. Pokazywałem to, może przesadnie, gdzie się tylko znalazłem.  Ale szkoda mi naszych dziadów na zsyłkach i w obozach koncentracyjnych. Co z tego zostało? Realizuje się historia alternatywna,
Do wpisu: Zniszczyć 20% populacji Rosjan
Data Autor
Alina@Warszawa
Ciekawe, czy ruch Erdogana ma coś wspólnego z informacją jaka się pojawiła kilka godzin temu na YT (nie ma w mediach):  Putin miał zatrzymanie akcji serca?! "Znaleźli go na podłodze obok łóżka"  
Siberian Dog Husky
I to jest zdecydowanie dobra wiadomość! Wreszcie. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zgodnie z obietnica przesłał do parlamentu wniosek ratyfikacyjny dotyczący akcesji Szwecji do NATO - podała agencja Reuters, powołując się na służby prasowe Erdogana. Turcja i Węgry są jedynymi członkami Sojuszu, którzy blokują wstąpienie Szwecji do NATO. Jak podaje Reuters, służby prasowe prezydenta Turcji nie przekazały żadnych dodatkowych informacji w sprawie głosowania na temat akcesji Szwecji do NATO  
Do wpisu: Polska zabetonowana przez PIS
Data Autor
Ula Ujejska
Czesław2 Te gadznówki są raczej żydowskie i niemieckie.
Czesław2
Przypominam, że największe gadzinówy w Polsce są ameykańskie.
Do wpisu: ,,Zło dobrem zwyciężaj"
Data Autor
Jan1797
Uważam, że z każdym dniem ludzie będą coraz uważniej czytać i słuchać. Błogosławiony Ks. Jerzy Popiełuszko będzie wielkim pielgrzymem na Jasną Górę, bo tak buduje się Kościół.  Pozdrawiam wszystkich
Do wpisu: Hitem nadchodzącej władzy będzie słowo "przenośnia"​
Data Autor
wielkopolskizdzichu
Wolskiego też pewnie nie nauczyli czytać ze zrozumieniem. wiadomosci.radiozet.pl
Do wpisu: Naród zdecydował — nie chce mieć Polski i tyle
Data Autor
u2
@Warmia A o co tam w szkole nawigatorów poszło ? O całokształt ? :-)