Otrzymane komantarze

Do wpisu: Naród zdecydował — nie chce mieć Polski i tyle
Data Autor
EsaurGappa
Nie śledzę zbytnio tego co na NB się wypisuje,owszem mam swoich ulubionych Blogerów i komentatorów i dla nich poświęcam swój czas tu spędzony. Jednakże jestem przewrażliwiony na punkcie osób w których wyczuwam świadome kreowanie kłamstwa i zła,to niebezpieczne osoby konfabulanci wrogowie ludzi wierzących.Mi nie jest do śmiechu jak czytam te jego fantazje,swoje w życiu przecierpiałem  i nie będę tolerował kłamstwa i psycholi którzy za 30 srebrników sprzedadzą nawet ....tu się ugryzę w język,w końcu sam wyjdę na fanatyka religijnego.
u2
@gappa Ten szmaciu sam się chwalił, że wyszkolił się w internetowej Szkole Nawigatorów tak, że go właściciel Szkoły p. Maciejewski w końcu wyrzucił. Mogę się tylko domyślać za co wyrzucił, może nie lubił aż takiego fantazjowania :-)
u2
@sake3 Nie widzę ludzi grzebiących w śmietnikach. Nawet u mnie w mojej malutkiej miejscowości byli ludzie, którzy jeździli i grzebali w śmietnikach. W większych miejscowościach wręcz żebrali. To było za czasów pełomafii i "róbta co chceta". Teraz są oznakowane zbiórki na potrzebujących, ale nie ma żebrania.
EsaurGappa
Nie no można sobie dopiekać od czasu do czasu,takie mamy zasady,dla mnie jesteś nawet spoko komentator,(tylko troszkę zakręcony),nawet Tezeusza miałem odwagę nie raz nie dwa bronić czy chwalić.Ale ten Śmieć ma coś w sobie co mocno mnie niepokoi,dawno nie widziałem w internecie gościa tak zapalczywie i sprytnie zwalczającego Polskę i polaków,to budzi podejrzenia.Te socjotechnczne sztuczki które używa do manipulowania i wprowadzania niepokoju w dyskusji,to jest wyższa szkoła kłamstwa.
Siberian Dog Husky
Szymuś płakał na Konstytucją.... Nad głodnymi dziećmi już nie będzie... Dosyć "rozdawnictwa".... ! pbs.twimg.com
u2
@szmaciu "Owszem za PiS sytuacja się polepszyła więc ale dużych zmian nie było." Widać u ciebie pewien postęp szmaciu, trzeba ciebie nadal dokarmiać, jak każdego rasowego trolla. PS. To zależy co uważasz za duże zmiany. Zmiany były rzędu kilku procent co przekłada się na setki tysięcy, wręcz miliony osób. Dla ciebie to nic, a dla tych ludzi to coś. PS2 Kolejne dane dla ciebie : bankier.pl  
Siberian Dog Husky
Doskonale się bawię, gdy czytam tu i ówdzie głosy jakichś czerwonych lemingowych Poyebuf, że "prezydent powinien", czy "prezydent musi". Otóż, nic nie musi, a powinien tylko jedno - dostosować się do przewidzianych terminów konstytucyjnych.
sake2020
@smieciu....Wie pan po czym twierdzę,że nie ma w Polsce ubóstwa skrajnego jak pan sugeruje?.Nie widzę ludzi grzebiących w śmietnikach.Na grobach moich bliskich nikt nie kradnie mi zniczy i kwiatów.Widzę sporo wyrzucanych rzeczy nadających sie jeszcze do użytku i nich ich nie bierze.Na spacerze po parku nikt mnie nie zaczepia  z prośbą o papierosa czy parę groszy i nie widzę bezdomnych spiących pod krzakami.Wystarczy trochę pomyśleć i rozejrzec się wokół zamiast pisać głupoty..
u2
@gappa Ale ale gapciu, jak pojawia się twoja odpowiedź tuż pod moją, to naprawdę nie wiem komu odpowiadasz, bo nie zaadresowałeś komu, a ja nie jestem telepatą, nie czytam w cudzych myślach :-) PS. Według mnie, ale nie jestem psychologiem, szmaciu mocno fantazjuje, przekręca rzeczywistość, ale nie łamie reguł NB. Jak wyzywa to w bardzo zawoalowany sposób, no chyba że odpowiada dla sake3, wtedy go ponosi :-)
Czesław2
@SHD Ja profilaktycznie niemieckiego nie znam, mimo, że jestem Ślązakiem.
sake2020
Konkret,energia,spokój i bigos.......
Siberian Dog Husky
ciekawe czy to smieci czytal fajny wykres tam jest o cudownych czasach PO bankier.pl
EsaurGappa
Ręce opadają.Nie to nie do ciebie było tylko do Junka.Paranoja jakaś.
smieciu
@u2 Dane podane przez szmacia z ubiegłego roku, ale podałem kolejny artykuł z tego samego portalu bankier.pl który wskazuje o ile spadło skrajne ubóstwo za rządów PiS i relatywne ubóstwo, szmaciu jak zwykle próbuje wciskać kit nam głupim polaczkom :-) Trzeba cię tresować. Zrobiłeś mały kroczek do przodu zmieniając swoją wersję z likwidacji na spadek. Dobrze. Więcej na razie nie oczekuję. Natomiast inni mogą zajrzeć do podanego przez u2 linku i zwrócić uwagi na zmiany w progach ubóstwa. To całe spadanie ubóstwa jest w dużej części fikcyjne gdyż progi ubóstwa nie nadążają za inflacją. W szczególności począwszy od roku 2016/2017 inflacja zaczęła rosnąć a  progi ubóstwa (wykresy 2 i 3) zielonego wykresu pozostają niemal bez zmian. Owszem za PiS sytuacja się polepszyła więc ale dużych zmian nie było.
tricolour
@u2 Z czego z tej listy korzystasz?
Siberian Dog Husky
Polska szkoła po 4 latach rządów Platformy Obywatelskiej, Lewicy i Trzeciej Drogi. (ilustracja poglądowa) pbs.twimg.com
Siberian Dog Husky
Motto warte do zapamiętania: pbs.twimg.com
u2
@Sib A ja w niedzielę zagłosowałem na p. Komorowskiego, który wszedł do Senatu, co mnie bardzo cieszy, bo to mój krajan :-)
Siberian Dog Husky
Chodzą słuchy, że drugim urzędowym językiem będzie w Polsce język niemiecki Prawda to?
u2
@gappa Are you talking to me ? :-) Serio, co tobie leży na wątrobie gapciu ? Chcesz zbawiać świat ? :-)
Siberian Dog Husky
Apeluję o natychmiastowe powołanie Naczelnego Wodza w czasie kryzysu parlamentarnego. Jest tylko jeden człowiek, który uspokoi sytuację, sprawi, że państwo zda egzamin. To profesor doktor habilitowany Bronisław Komorowski. Konkret, energia, spokój
EsaurGappa
Nie mogę cię do do końca rozgryźć,ale ewidentnie masz skłonności socjopatyczne. Jak dla mnie taki inteligentny jełop,bardzo w życiu pokochał coś co jest ewidentnym złem i próbuje atakować normalność i resztki zdrowego rozsądku.To jest chore,ty się tym karmisz. I nie wycieraj sobie paskudnej gęby ubogimi ludzimi ty socjopato spod znaku 12 gwiazd.
Siberian Dog Husky
Wolne niedziele - NEIN 13.,14.emerytura-NEIN 800+ dla każdego dziecka- NEIN Podwyżki dla budżetówki-NEIN 60 tys. kwoty wolnej-NEIN Dobrowolny ZUS-NEIN Po takich publicznych wypowiedziach polityków opozycji wiemu już wszystko A dopiero mija 3 dzień
u2
@Sib Dane podane przez szmacia z ubiegłego roku, ale podałem kolejny artykuł z tego samego portalu bankier.pl który wskazuje o ile spadło skrajne ubóstwo za rządów PiS i relatywne ubóstwo, szmaciu jak zwykle próbuje wciskać kit nam głupim polaczkom :-) bankier.pl
Siberian Dog Husky
fejk stworzony przez takich palantow  jak ty  A data tego paszkwilu?