Otrzymane komantarze

Do wpisu: Synu! Co oni z Tobą zrobili.
Data Autor
Siberian Dog Husky
3 listopada 1984 roku w Warszawie odbył się pogrzeb ks. Jerzego Popiełuszki  „Obowiązkiem chrześcijanina jest stać przy prawdzie choćby miała ona wiele kosztować . Bo za prawdę się płaci, tylko plewy nic nie kosztują" bł. ks. Jerzy Popiełuszko I zapłacił - własnym życiem
Czesław2
Pani Sake  to, co oni umieją każdy wie i nie to jest istotne. Istotne jest to  że byli zatrudnieni przez mocarstwo ze wschodu, teraz przez mocarstwo zza Atlantyku.
sake2020
I unijnej kasy.......Co by tu się dało uszczknąć dla siebie Najlepiej błysnąć  kretyńskim bon-motem co jest specjalnośćią Millera i szczerzyć końskie zębiska jak Rosati.No i oczywiście donosem na Polskę.To trzej panowie potrafią najlepiej.
Czesław2
Jako agenci przecież zostali przeszwarcowani na stronę sojusznika i pilnują TVN_u.
Darek
A te kukły i bandziory komunistyczne pokroju Cimoszewicza, Borowskiego i Millera nadal nie rozliczone. Gorzej, oni brylują w Polskiej polityce.
Do wpisu: TVN czyli UB-ecka sztafeta pokoleń
Data Autor
Siberian Dog Husky
Aktualne? youtu.be
u2
Andrzej R. mój znajomy, hajtnął się drugi raz. Miał dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Bulił alimenta. Śmierć Go jednak dopadła. Nic nie mogłem zapobiec, choć widziałem co się święci. PS. A może jednak coś mogłem ? Hę ?
Tezeusz
U czerwonego lewactwa pedalstwa refleksje ? żart ! toż to UBckie pomiotło..
Siberian Dog Husky
Ciekawy jestem co sobie myślą racjonalni wyborcy opozycji, którzy słyszą co kilka dni, że kolejne obietnice będą trudne do zrealizowania. Może u niektórych chociaż przyjdzie refleksja...
spike
to tak na początek, potem już nie będzie zmiłuj, ograbią i zrujnują ile się, a "po nich choćby potop", wyżywią się, a Tusk w Brukseli.
spike
Za Solidarności ludzie nie mieli nic do stracenia, myśleli że zyskają, tak więc to nie wypali, Polacy są zadłużeni, jak podskoczy który, to na zasiłek, a zaraz zjawi się komornik i wywali na bruk.
Siberian Dog Husky
Gazeta koszerna dzis: “Ze względu na trudną sytuację finansów publicznych może nie udać się postulowany przez Lewicę pomysł obniżenia stawki VAT. Ze względu na sprzeciw PSL nie będzie też możliwe wprowadzenie nowych standardów w zakresie ochrony zwierząt, np. natychmiastowego zakazu chowu klatkowego i likwidacji przemysłu futerkowego. Raczej nie uda się na razie skrócić czasu pracy – Lewica proponowała skrócenie go o 2 godziny tygodniowo, potem o 5. Z kolei z uwagi na sprzeciw Lewicy, a konkretnie Partii Razem, zapewne nie uda się postulowane przez Trzecią Drogę i Koalicję Obywatelską poluzowanie zakazu handlu w niedzielę”
Siberian Dog Husky
W TVN euforia trwa. Opozycja, czyli 36 partii ledwo wygrała z jednym ugrupowaniem, które rządziło w warunkach pandemii i wojny na Ukrainie. Rewelacja. Przekonujące zwycięstwo. Banda debili z tvn24 .
juur
"Od kiedy zaprzestano wieszać na latarniach coraz więcej takich obywateli" Pełna asymetria. Oni są chronieni a my wobec nich bezbronni. O to zadbano przy okrągłym stole.
juur
Potrzeba dużej czujności bo armia "bolków" pewnie czeka przygotowana na taką okoliczność.
Ula Ujejska
Musimy ponownie się organizować jak za czasów pierwszej Solidarności - w obronie niepodległości.
Do wpisu: Iluzja
Data Autor
Siberian Dog Husky
Grupa Republikanów w Kongresie USA wzywa do dostarczenia Ukrainie ATACMS dalekiego zasięgu - Reuters W liście do prezydenta Bidena, do którego dotarła agencja Reuters, Republikanie z komisji ds. stosunków zagranicznych i służb zbrojnych Kongresu oświadczyli, że z zadowoleniem przyjmują doniesienia, że ​​administracja dostarczyła Ukrainie kilka systemów ATACMS o ograniczonym zasięgu, ale poprosili go również o przysłanie większej liczby systemów większego zasięgu. „Ukraina potrzebuje zdolności do głębokiego uderzenia w dalszym ciągu pilnie, zwłaszcza w celu zwalczania celów na całym Krymie” – napisali kongresmani i senatorowie.
NASZ_HENRY
Bez Kamuflażu Ten Blog Marcina Ogdowskiego warty kawy ;-)  
Do wpisu: Czy zatoniemy wraz z łajbą pod tęczową banderą
Data Autor
Jan1797
Uczono mnie, by bić się we własne piersi. Nie lakon wypowiedzi, dwa zdania i powrót do pracy, a zwroty i wyrażenia sformułowane w sposób maksymalnie zwięzły. Nie trend rodem ze Sparty, a precyzyjne krok po kroku tłumaczenie. Inna rzecz, poszło w las. Oczywiście ze wszystkimi szczegółami. Dlaczego nie kojarzymy bezpieczeństwa "„produkcyjnych” miejsc pracy z dzisiejszą opozycją? Czy miejsca pracy w produkcji są strategiczne dla Państwa, a pozostałe jedynie wynikiem warunkowym pierwszego? Do Spika, Prt, Tomaszka można pisać bez wyjaśnienia, jarzą. Dołączmy więc opozycyjnych dla równowagi w dyskusji. Właśnie, kogo można zaproponować dla poważnej dyskusji -historycznie rzecz biorąc?  PS  Emerytury i renty. Co wynika z rozwoju kraju? Proszę spojrzeć i posłuchać jakie argumenty profesorowi i pani redaktor ekonomista w podobnej dyskusji zasugerował? Od 11' - tvp.info; -Następne pytanie, jak likwidacja Telewizji Polskiej ma zapewnić bezpieczeństwo państwa wg 2050.
Ula Ujejska
Janku Jak na ironię, cała nadzieja na normalną Europę jest w tym, że ten "zdrajca" Orban się nie ugnie i nie klęknie przed Brukselą. 🤣 Bo na Tuska nie ma co liczyć.
Do wpisu: 412 lata temu Rosja padła przed Polską na kolana
Data Autor
Ula Ujejska
Siberian Husky Dog  Szkoda że nie puściliśmy z dymem Kremla i całej Moskwy.
spike
@u2 Jeżeli dobrze pamiętam, w kościołach była zbiórka dla Ukrainy, dałem, a także pośrednio poprzez rząd z moich podatków, jak i wszelkiej innej pomocy z militarną włącznie. Jeżeli mieszkasz poza Polską, to nie bierzesz w tym udziału. Ja uczestniczę w wielu akcjach charytatywnych, rocznie idzie na to dość spora kwota, kiedyś nawet sponsorowałem Owsika, a to było duuużo więcej niż 10 zł do puszki, sponsorowałem słynne serduszka, ale się skończyło, sumienie mi nie pozwala, tylko młodzieży mi żal.
u2
@zdzichuj Dopiero w ostatnich ? A nie wcześniej was kacapów zjadali na śniadanie ? :-) :-) :-)  
Siberian Dog Husky
To święto powinno być na czerwono w kalendarzu. Szczególnie aby dawać innym nadzieję że można Rosję pokonać. I na Kremlu zamieszkać
u2
teraz pomagamy Ukrainie i już się wypinają, w dziejach minionych było podobnie, a było to pogonić, szczególnie lichwiarzy. Pomagasz ukrom spike ? Bo ja nie dałem im ani złotówki, co najwyżej pomagam dobrym słowem na NB. A ten ich 'lichwiarz' Zełeński nawet mi się podoba, skutecznie postawił się ruskiemu miru, choć sam rosyjskojęzyczny z domu  :-)