|
|
spike "Piękne mamy karty historii, ale też gen zdrady, ..stale się odradza niestety."
Piętą Achillesa Polski jest "miękkie serce", pozwolono zagnieździć się w Polsce różnej V kolumnie, tzw. mniejszościom narodowym, które w chwili próby, stawali przeciw Polsce, jak Hitler napadł, to niemiecka mniejszość im pomagała, na wschodzie żydostwo i reszta wschodnia mniejszość, teraz pomagamy Ukrainie i już się wypinają, w dziejach minionych było podobnie, a było to pogonić, szczególnie lichwiarzy. |
|
|
wielkopolskizdzichu Niestety nie. W ostatnich dniach pobytu na Kremlu zaczęli zjadać samych siebie. |
|
|
Siberian Dog Husky Po tylu uśmierceniach to rzeczywiście jak ten śmieć zostanie zutylizowany to nikt na jego pogrzeb nie przyjdzie
-8)))))))) |
|
|
Siberian Dog Husky Byłem w Brukseli kilkanaście razy
Nigdy tam nie padałem na kolana |
|
|
Kocur1 Jak ty podstawowke skonczyles? Donosiles na kolegow? |
|
|
u2 @horn
"klęczymy przed Brukselą co najmniej od 2009 roku"
Wy, to kto ? Byłem w Brukseli w 2019 i wcale tam nie klęczałem :-) |
|
|
u2 @zdzichuj
"Boli cię doopa"
A przypadkiem nie ciebie ? :-) |
|
|
Tomaszek Bo jest jesień , sezon na grzyby . |
|
|
Tomaszek Wydymali ruskim wszystkie baby , wódkę wypili poszli se do domu , bo to burdel był nie państwo . Tyle . |
|
|
Tezeusz @Rus..gówno
No Ruszkiewicz to masz żałobę :
"Władimir Putin umarł" - napisał rosyjski analityk polityczny Walery Solowej. W jego ocenie, Putin umarł w czwartek 26 października o godzinie 20:40. - Ostatecznie i nieodwołalnie. Upokarzające, prawda, ale całkowicie zasłużone. Nie ma wątpliwości co do jego fizycznej śmierci - stwierdził Solowej."
Przyjmij wyrazy współczucia twój idol padł....nareszcie ! Świat ma radość to dzień radość iź morderca i skurwiel nie gorszy od Hitlera zdechł... |
|
|
Hornblower Niestety, klęczymy przed Brukselą co najmniej od 2009 roku, kiedy to oddaliśmy suwerenność ratyfikując traktat lizboński. Potem już było z górki, wszystkie kolejne rządy na kolanach realizowały pomysły Brukseli. Różnica jedynie w tym, że PO się tym chwaliła, a PiS zaprzeczał, że klęczy. Tak, czy owak, jak głosi stare powiedzenie - jak byśmy się nie obrócili, d... zawsze z tyłu. |
|
|
wielkopolskizdzichu Boli cię doopa boś na lekcjach historii przysypiał. |
|
|
Pers //412 lata temu Rosja padła przed Polską na kolana i oddała jej hołd//
Fajnie powspominać stare, dobre czasy... |
|
|
Siberian Dog Husky Niestety zdarzają się tu czarne owce |
|
|
u2 @zdzichuj
"Może cosik na temat wyjścia z Kremla i Moskwy Polaków jakiś pisiorek napisze zdań parę."
Od tego jesteś ty na NB. :-)
|
|
|
wielkopolskizdzichu "po wcześniejszym zdobyciu przez polskie wojska Moskwy"
Nie było żadnego zdobywania Moskwy, ani Kremla.
Oddziały polskie pod dowództwem Żółkiewskiego znalazły się tam na zaproszenie grupy bojarów, która to chciała obwołać Carem Rosji królewicza Władysława.
Może cosik na temat wyjścia z Kremla i Moskwy Polaków jakiś pisiorek napisze zdań parę.
|