Otrzymane komantarze

Do wpisu: 412 lata temu Rosja padła przed Polską na kolana
Data Autor
spike
"Piękne mamy karty historii, ale też gen zdrady, ..stale się odradza niestety." Piętą Achillesa Polski jest "miękkie serce", pozwolono zagnieździć się w Polsce różnej V kolumnie, tzw. mniejszościom narodowym, które w chwili próby, stawali przeciw Polsce, jak Hitler napadł, to niemiecka mniejszość im pomagała, na wschodzie żydostwo i reszta wschodnia mniejszość, teraz pomagamy Ukrainie i już się wypinają, w dziejach minionych było podobnie, a było to pogonić, szczególnie lichwiarzy.
wielkopolskizdzichu
Niestety nie. W ostatnich dniach pobytu na Kremlu zaczęli zjadać samych siebie.
Siberian Dog Husky
Po tylu uśmierceniach to rzeczywiście jak ten śmieć zostanie zutylizowany to nikt na jego pogrzeb nie przyjdzie -8))))))))
Siberian Dog Husky
Byłem w Brukseli kilkanaście razy Nigdy tam nie padałem na kolana
Kocur1
Jak ty podstawowke skonczyles? Donosiles na kolegow?
u2
@horn "klęczymy przed Brukselą co najmniej od 2009 roku" Wy, to kto ? Byłem w Brukseli w 2019 i wcale tam nie klęczałem :-)
u2
@zdzichuj "Boli cię doopa" A przypadkiem nie ciebie ? :-)
Tomaszek
Bo jest jesień , sezon na grzyby .
Tomaszek
Wydymali ruskim wszystkie baby , wódkę wypili poszli se do domu , bo to burdel był nie państwo . Tyle .
Tezeusz
@Rus..gówno No Ruszkiewicz to masz żałobę : "Władimir Putin umarł" - napisał rosyjski analityk polityczny Walery Solowej. W jego ocenie, Putin umarł w czwartek 26 października o godzinie 20:40.  - Ostatecznie i nieodwołalnie. Upokarzające, prawda, ale całkowicie zasłużone. Nie ma wątpliwości co do jego fizycznej śmierci - stwierdził Solowej." Przyjmij wyrazy współczucia twój idol padł....nareszcie ! Świat ma radość to dzień radość iź morderca i skurwiel nie gorszy od Hitlera zdechł...
Hornblower
Niestety, klęczymy przed Brukselą co najmniej od 2009 roku, kiedy to oddaliśmy suwerenność ratyfikując traktat lizboński. Potem już było z górki, wszystkie kolejne rządy na kolanach realizowały pomysły Brukseli. Różnica jedynie w tym, że PO się tym chwaliła, a PiS zaprzeczał, że klęczy. Tak, czy owak, jak głosi stare powiedzenie - jak byśmy się nie obrócili, d... zawsze z tyłu.
wielkopolskizdzichu
Boli cię doopa boś na lekcjach historii przysypiał.
Pers
//412 lata temu Rosja padła przed Polską na kolana i oddała jej hołd// Fajnie powspominać stare, dobre czasy...
Siberian Dog Husky
Niestety zdarzają się tu czarne owce
u2
@zdzichuj "Może cosik na temat wyjścia z Kremla i Moskwy Polaków jakiś pisiorek napisze zdań parę." Od tego jesteś ty na NB. :-)  
wielkopolskizdzichu
"po wcześniejszym zdobyciu przez polskie wojska Moskwy" Nie było żadnego zdobywania Moskwy, ani Kremla. Oddziały polskie pod dowództwem Żółkiewskiego znalazły się tam na zaproszenie grupy bojarów, która to chciała obwołać Carem Rosji królewicza Władysława. Może cosik na temat wyjścia z Kremla i Moskwy Polaków jakiś pisiorek napisze zdań parę.  
Do wpisu: Czy zatoniemy wraz z łajbą pod tęczową banderą
Data Autor
Siberian Dog Husky
Popierałeś PIS?  Teraz żałujesz?  Chcesz uniknąć kary, lub więzienia? Wstąp do różowej straży imienia Stefana Michnika. Warunki: -Apostazja -Zakup prenumeraty GW na 6 lat -Przysięga jebania PIS Oferujemy: -Kurs zrywania paznokci i rozpoznawania pisowca -Nietykalność  -Staż w TVN
Siberian Dog Husky
Po coraz częstszych i śmielszych zapowiedziach polityków PO o powrocie do pracujących niedziel w handlu, wszystkie kobiety, które szły do wyborów z okrzykiem „legalna aborcja” na ustach, będą miały szansę na skrobanie…… kartofli na kopytka na garmażerce w Carrefourze
Jan1797
I w tej czwórce poważnym graczem są tylko Węgry, a pełny skład to 9 nie licząc Rumunii. Oczywiście warci cokolwiek kupą. Z osobna bez znaczenia. Rozgrywani wewnątrz, że hej.  
Ptr
I w tej czwórce poważnym graczem są tylko Węgry, a pełny skład to 9 nie licząc Rumunii. Jedno jęczy w niewoli, drugie na wojnie. Pozostałe 6 w rozsypce. 
Siberian Dog Husky
Za zeszyty biedy ,gospodarki dno, Jbć PO ! Za głodne dzieci i moralne tło, Jbć PO ! Za TVP i cenzury zło , Jbć PO ! Za fejkowych Konkretów Sto, Jbć PO ! Za ruda szmatę i jego gestapo, Jbć PO ! I za aborcję i pigułkę po , Jbć PO ! Za europosłów ,na Polskę kapo , Jbć PO !!*******
Jabe
Co tam konstytucja, nie?
Czesław2
Taki scenariusz nie jest możliwy . W ramach stawiania nas do pionu wyłączą system bankowy.
spike
Mnie ciekawi taki scenariusz, Prezydent powierza formowanie rządu PiSowi, nie udaje się, więc Prezydent ogłasza rząd tymczasowy mniejszościowy, albo wcześniejsze wybory, argumentując tym, że opozycja nie daje gwarancji ochrony Polski, przed utratą suwerenności. Ja słyszę ten wrzask od Berlina po Moskwę, ale kwestią jest, czy taki scenariusz jest możliwy Wtedy wybory poddać dokładnej kontroli przed manipulacją i oszustwami, co już wielokrotnie miało miejsce.
Czesław2
Zauważyli Państwo, że WSZYSCY politycy, nawet tzw prawicowi traktują likwidację Polski jako rzecz przesądzoną? Przecież władze Polski na ten temat nie zająknęły się dotychczas.