|
|
Siberian Dog Husky to bylo na You Tube jako ciekawostka
|
|
|
u2 No wiesz droga sake3. Marian Węcławek z Leszna przewidywał, że jak wybuchnie wojna światowa to Niemcy zaatakują Polskę, starając się odebrać Polakom tzw. Ziemie Odzyskane. Odpowiednie cytaty przytaczałem na NB. Jako że Niemcy nie są samobójcami to muszą osłabić maksymalnie polską armię. Jurgieltnicy są dla nich w sam raz do wykonania tego zadania :-) |
|
|
u2 Trzeba mieć sporo samozaparcia, aby oglądać tę ubecką szczujnię. Dlatego ubeckie pieski tak odżegnują się na NB, że nie oglądają swojej rodzimej stacji, która non-stop szczuje na Polskę :-) |
|
|
sake2020 Ale kto wprowadzi stan wyjątkowy? Niemcy? I pytanie,czy sądzi pan,że wizje zawsze się sprawdzają i są nieuchronne bez względu na nasze działania? |
|
|
u2 Sąd polowy powołuje się na czas wojny lub stanu wyjątkowego. Tego obawiają się Niemcy z Die Welt, że Polacy podczas wojny zrobią takie małe rozliczenie ich agentur. Ja tylko przestrzegam przed wizjami Mariana Węcławka z Leszna :-) |
|
|
Siberian Dog Husky Kilka przykładów pytań ze szczujni tvn24 zadawanych jej gościom tylko dziś:
1. Dlaczego uważa pan, że min. Ziobro to zero?
2. Dlaczego uważa pani, że PMM kłamie?
3. Dlaczego uważa pan, że PIS chcę wyprowadzić Polskę z Unii?
4. Dlaczego uważa pani, że jesteśmy najbardziej obiektywną stacją. |
|
|
sake2020 Sąd polowy? pewno wyłoniony z naszej drogiej kasty? Ja myslę,z trzeba się przygotować na zwijanie Polski,na oddanie albo likwidacje i rozkradanie wszystkiego co z takim trudem zdołano zrobić.Nie będzie lotniska choć eksperci przekonują,że to dobry i kluczowy dla Polski projekt chocby z racji naszego położenia w Europie.Nie będzie udrażniania Odry,budowy drugiego kontenerowca przeładunkowego,nie będzie polskiego banku,polskich elektrowni,,nie będzie nic.Aha ,zapomniałam będziemy mieli góry smieci przywożone z Niemiec,głównie toksyczne.No ale będziemy dumnymi obywatelami Federacji Europejskiej a z czasem Eurazji.To wielka sprawa dla małego landziku zwanego onegdaj Polską.. |
|
|
u2 "wszelkie inwestycje i projekty zostaną zniszczone ,zaorane czy wyrzucone do kosza"
Na takie dictum może być tylko jedna odpowiedź : kulka w łeb, oczywiście po krótkim sądzie polowym :-) |
|
|
sake2020 Oni władzy raz zdobytej nie popuszczą.Cóz to nawet będzie za władza? Jedno wielkie nicnierobienie i,oczekiwanie na dyrektywy prawdziwej władzy z Brukseli i Berlina.Ponieważ w szale niszczenia wszystkiego co zwiazane z PiS,wszelkie inwestycje i projekty zostaną zniszczone ,zaorane czy wyrzucone do kosza,Jakie zresztą rządy mogą być możliwe w wykonaniu Kosiniaka,,Czarzastego,Hołowni,Nitrasa czy tandemu głupi i głupszy?Włdza w ręce cymbałów tak nalezy powiedzieć. |
|
|
u2 "Jestem za tym żeby PAD przekazał misję tworzenia rządu Tuskowi"
Bez przesadyzmu, Tusk wcale nie wygrał wyborów, jego koalicja pełomafii z lewizną i nowoczesaną znalazła się na drugim miejscu. A jak słusznie zauważyła Alina SN ma sporo protestów do rozpatrzenia. Kilka tysięcy. No chyba, że potraktuje je hurtowo, jako oczywiście bezzasadne. Ludzie wtedy mogą się mocno wkurzyć :-) |