Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nie doczekał wolnej Polski
Data Autor
Kazimierz Koziorowski
kamień z serca spadł łże-elicie. wyrzuty sumienia, jeżeli mieli, już nie będą takie natrętne. śp. X.TI-Z był jednym z nielicznych Polaków szykanowanym przez państwo ukraińców zakazem wjazdu na ukrainę. modlitwy kapłana niezłomnego nad dołami ofiar bestialstwa były zagrożeniem dla łże-etosu tego państwa   
Cat
Jeden z niewielu księzy którym ufałem, wielki i wspaniały człowiek...... dzięki za upór w ujawnianiu TW w kosciele.... ilu tam jeszcze ubeków i szatanów......wieczne odpoczywanie przyjacielu
nonparel
Chociaż nie znałem Go osobiście, poczułem się, jakby zmarł ktoś mi bliski. Znowu coś się skończyło. Requiescat in pace.
sake2020
Byłam na trzech spotkaniach z księdzem Isakowiczem Zalewskim odbywających się w naszej parafii jako że że służył w wojsku razem z naszym proboszczem.Obydwaj ze smiechem opowiadali że w LWP byli w formacji ,ziemia-powietrze'' z łopatą jako orężem.Zauwazyłam,że był człowiekiem niezwykłej skromności opowiadając o pracy z osobami intelektualnie niesprawnymi z miłością i szacunkiem,,o tym jak ważna jest praca z nimi i jak niesprawiedliwie takich ludzi osądza społeczeństwo.Te spotkania nigdy nie kończyły się w wyznaczonym czasie,bo mieliśmy zawsze wiele pytań.Nie radykał,ale człoiek niezłomny.Cześć jego pamięci!
Kaczysta
Nie bał się głosić prawdy i prawdy bronić. Dobry duszpasterz i przyzwoity człowiek. Niech mu ziemia lekką będzie!
Alina@Warszawa
NIE ŻYJE ksiądz Isakowicz-Zaleski. To był jego ostatni wywiad... 
krzysztofjaw
Bardzo przykra wiadomość. To był wybitny człowiek. Niech dobry Bóg przyjmie go u siebie a on niech wstawi się za nami.  
Jabe
R.I.P. Człowiek sprawiedliwy. Patriota nie­chanukowy.
Kazimierz Koziorowski
Odwolany zostal na wieczny odpoczynek kolejny Zolnierz Niezlomny naszych ciezkich czasow. Walczyl, tak walczyc musial, o pamiec ofiar bestialskiego ludobojstwa ukrainskiego na Polakach z Kresow, walczyl o honor polskiego duchowienstwa, ktore ponosi straszliwe koszty z powodu zamiatania pod dywan bezecenstw garstki sposrod braci w kaplanstwie.  Nominowany do tytulu ruskiej onucy poniewaz nie znal kompromisow ze to czas niewlasciwy na jatrzenie. Szykanowany przez SB, jako kleryk wziety w kamasze LWP.  Wielka strata dla Polakow i dla KK, oraz wiernych obrzadku ormianskiego. Wieczne odpoczywanie racz Mu dac Panie a Swiatlosc Wiekuista niechaj mu swieci. Czesc jego pamieci!  
Pani Anna
I kto teraz będzie walczył o pamięć i godny pochówek pomordowanych Polaków na Wołyniu? Jak Ksiądz mógł nas zostawić? Wieczny odpoczynek.
Alina@Warszawa
RIP Bardzo aktywnie walczył o prawdę, szczególnie o Zbrodni Wołyńskiej. Bardzo aktywnie dzielił się swoją ogromna wiedzą na spotkaniach patriotycznych organizowanych przez niezależne organizacje społeczne.  nczas.info; wydarzenia.interia.pl; Nie wiadomo, czy poddał się szczepieniu na covid 19, ale prawdopodobnie tak, bo zalecał księżom szczepienia. Szkoda, że ten bezkompromisowy ksiądz i człowiek odszedł tak szybko. 
NASZ_HENRY
[*] R.I.P.[*]
Do wpisu: No comment
Data Autor
u2
Pisałem parę razy na NB, że mianowanie PDT przez PAD to nie jest strzał w kolano, tylko strzał w głowę. Ale to PAD podjął to ryzyko, nie ja. Oby miał plan obrony Polski przed tym zamachem niemieckiego kundelka i jego swołoczy.
Siberian Dog Husky
Przy najbliższej okazji zamordują prezydenta Andrzeja Dudę tak jak prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jeśli ktoś pamięta atmosferę sprzed Smoleńska 2010 roku to mamy sytuację 1:1.
u2
facebook.com niezalezna.pl 12.10.2022 23:25 W mediach społecznościowych w ostatnim czasie spore zainteresowanie wywołał wywiad Alaksandra Łukaszenki dla rosyjskiej agencji „Rossija Siegodnia”. Choć nagranie pochodzi z grudnia 2021, przez część mediów wywiad został przypomniany właśnie teraz.  - W Polsce jest silna opozycja, teraz trafił tam Donald Tusk. (…) Kiedy opozycja zaczęła protestować po wyborach, kilka tysięcy głosów, mniej niż jeden procent, dodali mu (Dudzie), by ogłosić go zwycięzcą  – wypalił Łukaszenka.  Nie spodobało się to polskiej opozycji, która twierdzi, że nie wolno cytować Łukaszenki, bo jest dyktatorem. A może prawdziwy powód to taki, że... wychwala Tuska?  
Do wpisu: Nekrofil
Data Autor
Darek
Pierwsza podstawowa, to taka, że impreza gromadząca powyżej 1000 osób, jest imprezą masową. Tu zrobiono myk i sam Adamowicz zmienił jej status na mniejszy. Powód był prosty, impreza masowa, to ogromne koszty. Choćby ochrony, bo musi to być firma z uprawnieniami do takiej imprezy, muszą być zabezpieczone inne sprawy. Przede wszystkim ciała dał sztab lokalnej Wośp. Pytanie, czy mogli samodzielnie podejmować decyzję.
Swisspola
 Oj chyba byłoby to najlepsze dla Polski i Polaków!  
Swisspola
A czego spodziewałaś się po wynajętym, jak sam powiedział, rudym bandycie. Przecież on tak kłamie własnych wyborców, jakby im pluł w twarz a oni mówią, że deszcz pada i to wina Kaczyńskiego i PiS-u!  
Siberian Dog Husky
„Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną”.  ~ Donald Tusk
sake2020
Pytanie czy Jarosław Wałęsa będzie na tym marszu czy demonstracji.Oczywiście będzie.Nawet będzie skandować -,,To PiS zabił prezydenta ''.Ludzie z miedzianymi czołami,bez przyzwoitości,bez ludzkich odruchów nie są zdolni do oceny własnej podłości.
angela
A czerwony pajacyk, naczelny żebrak RP, co na jego stypie  doszło do zabójstwa, czy też się pojawi. ? Duzo zdarzeń podczas tej imprezy jest zastanawiających.  
Pers
Ten pan premier Tusk to jednak wredota jest. Kradnie na bezczela pomysły PiS. Przecież to PiS miał wprowadzić program cela+ i nic nie zrobił przez 8 lat. (Może brak było dowodów na "aferałów" z PO?) A teraz program cela+ ruszył i to z przytupem. Pan prezydent Duda może ich ułaskawić po raz drugi? Jak to mówią - "do dwóch razy sztuka" :))))
Do wpisu: Proszę wstać, sąd idzie
Data Autor
angela
"Bajki z mchu i patroci" muchomorek opowiada.  Niechybna kompromitacja " muchomora" pewna. Uczepili się Bodnara bo lewak pierwsza klasa i gębą gładka, gotów z kamienna gębą przeprowadzić każde świństwo.  Ale najlepsza to była wypowiedź leśka,  teraz  europejczyka,  w polszmacie,  co to reklamówkę od ruskich dla partii gdzieś biedny  zawieruszył,  jaki to minister Wąsik jest przestępca i należy go według leśka,  od razu aresztować.  A to się banda rozszalała, jadą bez trzymanki. Tylko muszą wiedzieć,  że otwierają niebezpieczną dla siebie furtkę, bo jak władza się zmieni, to  kraty dla nich pewne 
u2
kiedy nie wiadomo o co chodzi z całą pewnością gra toczy się o władzę Temu kto ma władzę kłaniają się oligarchowie, kłaniają się podbite narody. To są proste sprawy.
Do wpisu: Ministrowie Kamiński i Wąsik to Bohaterowie przez Wielkie B.
Data Autor
Ryan
Są takie krótkie, proste stwierdzenia, które zastępują dekady badań, dziesiątki osobistych doświadczeń, stosy opasłych analiz uniwersyteckich i całe wielkie biblioteki mądrych ksiąg pbs.twimg.com