Otrzymane komantarze

Do wpisu: Ministrowie Kamiński i Wąsik to Bohaterowie przez Wielkie B.
Data Autor
Eugeniusz Kościesza
Marszałek rotacyjny knesejmu- to nie tylko gorliwy ,ale i doktrynalny neo-stalinista!   Marszałek rotacyjny knesejmu.pl zdekonspirował się w swych metodach ścigania Posłów PiS, (na razie tych dotychczasowych szefów CBA )  - jako  gorliwy neo-stalinista! Poza wdrażanymi przez Tow. Hołownię bezprawnymi praktykami cuchnącymi planowym  totalitaryzmem, warto odnieść do etymologii nazwy jego organizacji „Polska 2050” . Owe tajemnicze „2050” , jako jedyne realnie figurujące dotąd pojęcie, odnosi się do książki G. Orwella „Rok 1984”. Chodzi o docelowy rok 2050. Rok  w którym totalitarny system komunizmu przejmie władzę nad całym światem (w tym oczywiście Polską!)  , już po dokonaniu fizycznej i pamięciowej ewaporacji wszelkich realnych i nawet hipotetycznych przeciwników politycznych komunizmu, wraz z tym zacierając wymazując wszelką pamięć o niekomunistycznej historii ludzkości. Oto deklaratywny cel tej bolszewickiej formacji tow. Hołowni na Polskę!   Ziarko do Ziarnka…i z Hołowni wychodzi realna miarka: takmudysty-stalinisty już nowej generacji,  Zaś  owa  „trzecia droga” dla Polski- to jak widać  droga pod kacapską okupację – a co najmniej rosyjskiego zaboru obszaru Polski na wschód Wisły. Ręka w rękę z dojczenazistami RFN/PO , którym ma przypaść reszta obecnego obszaru .pl!    - to  gorliwy metodycznie i zadeklarowany ideologicznie  neo-stalinista! Stąd i te intymne relacje z sędziami będącymi potomkami stalinowców -w obszarze nie tylko stołecznym !
Ryan
Stanisław Zakryczymski, szef Gabinetu Marszałka Hołowni powiedział tak: "Dzisiaj minister Cichocki wydał dyspozycję o dezaktywacji kart obu panów [Wąsika i Kamińskiego], jako swego rodzaju zabezpieczenie praworządności. " To "swego rodzaju zabezpieczenie praworządności" to z jakich przepisów wynika? Kolejny orzeł po Bodnarze, który szuka, lecz znaleźć nie może podstaw prawnych do swoich działań, więc idzie w nowomowę. Wystarczy uzyć słowa "praworządność" niczym czary mary, by uzasadnić każde bezprawne działanie. Btw. to on chodził sobie po SN i w imieniu Hołowni przekazywał pisma z oczekiwaniem wskazania odpowiednich sędziów do sprawy.
Ryan
Sejm może skutecznie uchwalić ustawę jedynie wówczas, gdy każdy poseł mający mandat zostanie dopuszczony do głosowania (a tych ogółem ma być 460 - oczywiście nie każdy poseł z różnych przyczyn musi brać udział w głosowaniu), a w wyniku głosowania ustawa zostanie uchwalona większością oddanych głosów. Bezprawne wykluczenie możliwości głosowania (np. siłowe, co znane jest historii Polski) oznacza, że uchwalony akt nie jest ustawą i nigdy się nią nie stanie.
Ryan
Śniło mi się, że jestem prezydentem i to ja ułaskawiam albo i nie ale mamusia mnie obudziła i skrzyczała, bo zasikałem prześcieradło pbs.twimg.com
Ryan
Prosta odpowiedz Jesli stwierdzi ważność wyborów to istnieje Jesli nie, to nie istnieje Czego jeszcze nie rozumiecie
Siberian Dog Husky
Jeśli Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych nie istnieje, to kto stwierdzi ważność wyborów, w wyniku których mamy rządy  tuska?
Dark Regis
Nie potrafił też odesłać Nowaka na Ukrainę, gdzie tenże mógłby dziś już odpracowywać swoje budowy siedząc w okopach.
juur
PIS zapracował na taką rzeczywistość przez swoją nieporadność (może udawaną) ale nie zmienia to efektów, których doświadczamy. Np. nie rozliczono rympałka za rozkaz podpalenia, Tuska za CIECH itd....itd...co  było podane na tacy tylko nie było chętnych by się nad tym pochylić a wręcz przeciwnie. Z samego gadania nic nie wynika. Liczą się realne działania..
spike
Zabawne było tłumaczenie i argumentacja Hołowni dlaczego tak a nie inaczej postąpił, a to jego czekanie na wytłumaczenie się sędziego, dla wydał taki wyrok, a nie inny, przejdzie do historii, brakowało tylko wezwanie sędziego, by mu własnoręcznie przesłał uzasadnienie. :))) Hołownia to pustak, ale wyjątkowym pustakiem musi być jego doradca prof.Bęcwał, bo procedurę kto, co i jak ma złożyć do sądu, powinien wiedzić. Inną śmieszną i tragiczną postacią jest sędzia od tych ubezpieczeń, który stwierdził, nie mając wiedzy, że sąd który rozpatrywał sprawę Kamińskiego, wydał wyrok bez dokumentacji, o jest oszczerstwem, jak nie wie, powinien powiedzieć, że nie zna sprawy i się nie wypowie. Za to ten sędzia powinien dyscyplinarnie odpowiedzieć. Podobnie jest z tym "wyrokiem" TSUE", który nie jest wyrokiem, a odpowiedzią na zapytanie innego sędziego, TSUE to odrzuciło, jako że nie ma kompetencji w sprawach polskich sądów. Sędziowie, którzy dyskredytują bezpodstawnie innych sędziów i sądy, powinni być dyscyplinarnie wydaleni i pozbawieni prawa do zawodu, SN nie ma prawa osądzać wyroków TK, jak i podważać legalność sędziów tam zasiadających, ani żądania ich usunięcia, nawet PiS się pod tym ugiął, zostawiając p.Prezes, która dzięki nominacji uciekła prokuratorowi, ale widać sprawiedliwość ją dopadła, mają krew na rękach, czy się wywinie ?
Pers
Większymi Bohaterami byli Henryk Kwinto i Duńczyk.
Siberian Dog Husky
Mdlejący koń miał wszystkich powsadzać do pierdla, a jak tak dalej pójdzie, to on i ten czubek Hołownia tam pierwsi wylądują pbs.twimg.com
Tezeusz
niezalezna.pl TVN owski Szymuś dał po prostu du..
Do wpisu: A miało być tak pięknie....
Data Autor
Czesław2
Najlepszy numer jest taki, że oni mieli pozwolenie sądu na działania operacyjne.
tricolour
@kaczysta Skoro PAD nic nie potrafi i za co się nie zabierze (sądy, rządy) to nie potrafi temu nadać mocy prawnej, to należy zmienić PAD na powstań. Nie można leżeć na płask całe życie...
NASZ_HENRY
@Kaczysta ....Logika 100/100 😉  
Kaczysta
Skoro sędziowie zaprzysiężeni przez PAD są nielegalni jak również ułaskawienie przez PAD nie ma mocy prawnej to również rząd Tuska zaprzysiężony przez PAD nie ma żadnej mocy prawnej i tym samym powinien być natychmiast rozwiązany
Ptr
W drugiej minucie przedstawienia zrozumiałem, że to kabaret, w trzeciej zacząłem się śmiać. To było za długie, ale chyba dlatego by , jak to się mówi, przykryć ważniejsze sprawy. Europa chce wyrównać w Polsce deficyt nienawiści i przysłać większą ilość - no wychodzi na to, że więźniów. 
Kaczysta
Hołownia ostatnio był w poranku TVN gdzie ściskał się z Dorotą Wellman. Chyba go za mocno przytuliła i uszkodziła ciało migdałowate w mózgu. Teraz wydaje mu się, że jest mieszanką Juliusza Cezara, Napoleona i Einsteina.
Kaczysta
Szymuś krzywousty maturzysta… przerżnął koncertowo… a taki miał być sprytny i oczytany… i teraz mataczy bo nie wie jak wybrnąc gdyz z jednej strony naciska Tusk a z drugiej wie że łamie formalnie prawo umocowane w Konstytucji. Jest między młotem a kowadłem, jego sytuacja jest nie do pozazdroszczenia gdyz w sposób pokątny skierował sprawę do Izby Pracy i Ubezpieczen Społecznych bo tam ma do dyspozycyjnych kolegów z kasty mających wydać wyrok po myśli Tuska. Dużo mówi o domniemaniu niewinności ale tego nie stosuje w stosunku do wymienionych posłów.Dlaczego nie wygasza immunitetu Grodzkiemu i innym kryminalistom z partiiTuska i stosuje w praktyce Doktrynę Noumana .Jesli nie sa skazani prawomocnie to są niewinni w domniemaniu więc bezprawnie uchylił immunitet jak uzurpator idąc tym tokiem rozumowania.
Kaczysta
Błazen z krzywą mordą jest dzisiaj drugą osobą w państwie. Skończony thedebil który chce sobie wybierać Izbę Sądu Najwyższego w celu rozpatrywania spraw. Totalny syf i anarchia. Jak się Wojsko Polskie nie ruszy żeby rozgonić to towarzystwo zginiemy jako kraj.
Hornblower
Pisałem już kiedyś - zamienił stryjek siekierkę na kijek. W moim miasteczku (a zapewne i w całej Polsce) można zaobserwować ciekawe zjawiska socjologiczne i psychologiczne. Niedawni płomienni obrońcy praworządności i konstytucji stali się z dnia na dzień płomiennymi obrońcami łamania prawa. Natomiast ci, którzy do tej pory wspierali łamanie prawa, z dnia na dzień stali się płomiennymi obrońcami praworządności i konstytucji. Jak widać, punkt widzenia zdecydowanie zależy od punktu siedzenia. Natomiast szczerze mnie bawi dorabianie ideologii do tak prozaicznej rzeczy jak skok na państwową kasę. Bo o to tu wyłącznie chodzi.
Siberian Dog Husky
Hołownia na konferencji prasowej: Czy Pani mysli, że ja chcę żeby w polskim parlamencie zasiadali przestępcy? Nie. Nie chcę. Koń (by) się uśmiał th.bing.com
NASZ_HENRY
Światełko w tunelu się pokazało. W SN są trzy serduszka ❤❤❤  
Do wpisu: Wojciech Sadurski już 1 stycznia został DEBILEM ROKU
Data Autor
Siberian Dog Husky
Jaki jest wasz ulubiony profesor? Prof. Stępień, prof. Hołownia, prof. Kwaśniewski, prof. Hołdys czy prof. Owsiak?
Do wpisu: Na czyje tym razem polecenie?
Data Autor
Pers
@qvak Wasza opinia na mój temat lata mi i powiewa ptysie :) Pytałem czy czytałeś ostatni tekst waszego ulubionego admina. Może byś przedrukował?