Otrzymane komantarze

Do wpisu: Na czyje tym razem polecenie?
Data Autor
Siberian Dog Husky
Dajcie kretynowi żyć chwilą ​Tak niewiele mu tego zostało pzdr
Kaczysta
dachowiec Z tego co ja pamiętam to nie ty matole blogera Husky zablokowałeś tylko Astra Więc frajerze nie pier*ol Ty i wtedy tak jak  i dziś masz tam tyle do gadania co twój dziadek na gestapo jasno ci to "wytłumaczył" Dzon i od tego czasu tam ryja zamkłeś Więc spadaj leszczu z Toy-Toya
Pers
@r-jasiu Ja w szoku? Za taki tekst wykopałem @huskiego z Neonka :)))) A czytałeś już świetny tekst twojego ulubionego "pana" admina? zawisza.neon24.net Polecam :)))))
Ryan
no nieeee ruszkiewicz w szoku
Do wpisu: Wojciech Sadurski już 1 stycznia został DEBILEM ROKU
Data Autor
sake2020
@Kaczysta......Tu już ne chodzi nawet o wywracanie stolika.To tylko nosne i chwytliwe hasełko KOnfederacji nieudolnie wychwalane przez GPS na NB>W rzeczywistości Konfederacja to partia ludzi już bogatych.Ich program też był programem dla ludzi już bogatych.To wynikało własnie z blogów GPS..Dlatego są cichym wspólnikiem koalicji i lewicy.Te ich płomienne wypowiedzi można między bajki włożyć.Wymoczek Bosak wyraźnie zresztą powiedział,że jego zadaniem jest walka z PiS o elektorat..Do tego jest potrzebna pokora wobec Tuska.Obrzydliwe.Pokazywanie się z dziećmi w Sejmie ma na celu pokazywanie się jako tradycyjna rodzina..
Kaczysta
Czy te dwa zgredy to nie aby śpiochy naszego Naczelnika Oby tak dalej
Kaczysta
Husky To ta parka co chciała „wywracać stolik”
keram
@Zofia Życzę Ci wiary w sercu, dużo światła w mroku.  Oby dla Ciebie nie istniała żadna przeszkoda, byś czuła się silna, no i wiecznie młoda ! youtube.com
Es
Nie ma innych rodzin utrzymywanych na tym i wyższym poziomie z budżetu państwa?Daj se na wstrzymanie bo to żenujące. 
Zofia
@Marek...- Dziękuję. Jednym słowem "tępak".
keram
Homo insipiens (od łacińskiego homo „człowiek” i insipiens „nieinteligentny, ignorant, głupi, niezdolny do uczenia się, niepoprawny.   
Siberian Dog Husky
obok tematu: Bosakowie są chyba najbogatszą rodziną w Polsce utrzymywaną przez podatników. Uposażenie poselskie Bosaka: 12.826,64 zł Dieta parlamentarna Bosaka: 4.008,33 zł Uposażenie poselskie Kariny: 12.826,64 zł Dieta parlamentarna Kariny: 4.008,33 zł Świadczenia na dzieci: 2 400 zł pbs.twimg.com
Zofia
@ Marek..... Dobre podsumowanie, bo Polacy tak widzą "kadrę profesorską" w obecnym wydaniu. Nie znalazłam znaczenia słowa homo insipiens. Proszę o podpowiedź, bo po mojemu może to być "odczłowieczenie". 
Siberian Dog Husky
ZDF INFO. Już się nawet nie kryją, idą równo po bandzie. Jest presja na rudego, pewnie Niemce kazali przed wyborami do PE rozwlić Polskę. Widzimy przygotowanie do monopolu medialnego, euro, oddania wymiaru sprawiedliwości, rozwalenia armii.
Siberian Dog Husky
ok pozdrawiam
keram
Oto lista najgłupszych profesorów w Polsce:   prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT, prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż w hetero), prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT, prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens,  prof.  Magdalena Środa - należy do Homo insipiens,  prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens,  prof. D. Rosati – należy do Homo insipiens, prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem,  prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens,  prof. Radosław Markowski – prof. debil,  prof. Jadwiga Staniszkis – stuknięta feministka,  prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić,  prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności,  prof. Ewa Marciniak –  wysoki poziom neurotyczności),  prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT, przeciwnik wolności słowa, prof. Maciej Giertych- należy do Homo insipiens, prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka),  prof. Ewa Graczyk (z Gdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy, prof.Leszek Balcerowicz – otwarta nienawiść do Polski, Polaków, dobrej zmiany i PIS-u, prof.  Alicja Chybicka – senatorka PO,  należy do Homo insipiens,  prof. Tomasz Grodzki, ps. kopertnik, marszałek senatu, złodziej i głupek, prof. Maciej Gdula, typowy lewak, ma trudności z rozróżnieniem prawdy od kłamstwa, prof.Urszula Dudziak – mycie części intymnych to grzech i bezeceństwo, prof. Paweł Śpiewak – niebotyczna nienawiść do prawicy, prof. Anna Siewierska-Chmaj – wyborcy PIS-u to chłopi pańszczyźniani, prof. Hanna Gronkiewicz Waltz.  złodziejka nieruchomości podczas złodziejskiej reprywatyzacji w warszawie – bez honoru i bez wstydu, prof. Maciej Górecki (UW) – toksyczny lewak, prof. Jacek Kochanowski (UW) – katolicy są pojebani, prof. Paweł Kowal – głupek nie rozumiejący słowa demokracja,  prof. M. Migalski – mózg to organ, który utrzymuje ciało przy życiu,  prof. B. Engelking – żydówka, która poprzez manipulacje obwinia Polaków za holokaust, ...  
Admin Naszeblogi.pl
@SiberianHD -- bez tylu wulgaryzmów proszę. Na razie poprawiłem ale next time będę musiał zdjąć notkę, choćby jej przesłanie mi się bardzo podobało. 
u2
A złotówka szaleje, szaleje ... filarybiznesu.pl
Do wpisu: Pan Pietrzak przesadził ze swoim "okrutnym żartem "?
Data Autor
Czesław2
O tym  że Duda nadał żydom 15 tys podwójnych obywatelstw  jest w necie. Jak masz dostęp do Dudy, poproś o stare i nowe nazwiska.
juur
"Trzeba być skończonym debilem..." admin chyba szuka pracy w "wolnych mendiach"?
Pers
@sake //A pan to czasem nie robi na tych plantacjach szparagów?// Nie, obecnie zrywam banany pod kołem polarnym :)
Eugeniusz Kościesza
Po pierwsze primo: –tekst ten to nie był żart ,ale przenośnia !   Po pierwsze primo: –to nie był żart ,ale przenośnia (co każdy zacietrzewiony tuskowy debil- jak np. ta Staszek , i tutejszy troll powinien wiedzieć od wyniku wyborów i bez smartfona , co przenośnią jest sam każdy ze siebie!)   Po drugie primo. Przenośnia ta jest jak najbardziej prawdziwa i właściwa- szczególnie  wobec zamiarów obecnych potomków Hakenkreutzów (także tych od tych znaczków czasowo na  białym tle w czerwonym serduszku brakujących )   Po trzecie primo: .Już mojej koncepcji rozwinięcie pochodzące: Aby uniknąć obsady tych obiektów islamistami , wystarczy zastąpić ich w obozach krajowymi niemieckimi i sowieckimi z  lewego "polskiego" pochodzenia migrantami.    ps.  Do was  liewyje paliaki: odwalcie się od p. Jana i Republiki - bo nim się obejrzycie, to w w/w ośrodkach dożywotnio jako renegaci zagościcie …    
Ryan
Zakład, że do 10 stycznia zostaną zamontowane barierki wokół gmachu Sejmu? Ta ruda kurwa to zrobi Zakład?  
Do wpisu: #Silni razem - Wolność mediów 2.0
Data Autor
NASZ_HENRY
Jagodno - Wywiad Reporter zapytał mieszkańca tego osiedla: - Jak  pan zareagowałby, gdyby dowiedział się, że w jego bloku mieszka homo sapiens?  - Ja? Ja jestem bardzo tolerancyjny 😉  
sake2020
@Ryan.....Z całą pewnośią lewaczka.Jednak postanowiła w natłoku lewactwa w Polsce wyróżnić się ,,innością''.Waląc w jeden bęben z paniusiami z Lewicy nie byłaby zauważalna.