Otrzymane komantarze

Do wpisu: #Silni razem - Wolność mediów 2.0
Data Autor
sake2020
@Ryan.....Z całą pewnośią lewaczka.Jednak postanowiła w natłoku lewactwa w Polsce wyróżnić się ,,innością''.Waląc w jeden bęben z paniusiami z Lewicy nie byłaby zauważalna.
Ryan
 lewaczka? raczej nie
NASZ_HENRY
Wiele rozumiem, ale po co prawiczek Braun polazł w Wigilie do lewaczki Jaruzelskiej to nie za bardzo 😎  
Siberian Dog Husky
Można jeszcze pisać, że Niemcy to naród potomków psychopatów, morderców i złodziei, którzy w czasie IIWŚ wymordowali 6 milionów polskich obywateli, czy już nie?
u2
art. 196 Kodeksu karnego (obraza uczuć religijnych) Jak można obrazić uczucia? :-) PS. Można obrazić kogoś, ale samych uczuć nie.
NASZ_HENRY
POlszewicy działają według najlepszych Bolszewickich wzorów. Wg Stalina śmierć rozwiązuje wszystkie problemy – nie ma człowieka, nie ma problemu. Wg Tuska likwidacja publicznych mediów rozwiązuje wszystkie problemy  – nie ma TVP, Radia i PAPu, nie ma problemu  z wetem Prezydenta ani orzeczeniem TK o niekonstytucyjności  budżetu bo odnosi się ona tylko do finansowania mediów, których już nie ma. Czyli po prostu, TK nie ma możności odsunięcia PPK od władzy!!!!!!!!!! Jedyną możliwością pokojowego odsunięcia Tuska od władzy jest nieuznanie przez SN wyników wyborów i zdecydowane postępowanie Prezydenta Dudy. Dwa cudy, tfu dwa grzyby w barszcz ;-)  
Do wpisu: Pan Pietrzak przesadził ze swoim "okrutnym żartem "?
Data Autor
sake2020
@Pers.....To musimy panie @Pers gruntownie ustalić.Jakoś pan nie śle ostatnio agitek więc nie mam jak uzupełnić wiedzy.A czy w naszym Sejmie uchwała obowiązuje czy ustawa to trzeba sięgnąć z pytaniem do przyjaciół zza granicy,przecież to oni tu rządzą.A pan to czasem nie robi na tych plantacjach szparagów?
Tezeusz
@ Pers Jaka pogoda w Izraelu ? goraco ?
Tezeusz
@ Pers Misja trwa nadal i skomentowałem kolejne dwie agitki scierwoneonowe na stronce....Radosny ?
Zofia
@sake - Podzielę się autentycznym przykładem, z sytuacji, którą osobiście przeżyłam. Były to czasy , kiedy był schyłek gimnazjum. Podczas rozmowy z gimnazjalistką wyraziłam swoje zdanie, że nie lubię filmów w których grają Murzyni, bo nie odpowiada mi ich styl gry. Tak samo jak nie lubię japońskich filmów , bo fabuły są dla mnie nie zrozumiałe. Na to oburzyła się gimnazjalistka mówiąc " to ty jesteś rasistką!". Tak im szkoła wypłukała rozum!  Zastanawiam się czy nie wskaże mnie jako rasistkę i dostanę się na listę "sienkiewiczowskich czystek". Kto wie? Za pizzę można objazdowo wybierać do 3 rano to można i donieść do różnego rodzaju debilnych organizacji. Choć upłynęło prawie 10 lat ale oni przedawnień nie zastosują.
Siberian Dog Husky
Kto pamięta ministrów Szeremietiewa i Szyszko zaszczutych przez system III RP? To samo dzieje się z Panem Pietrzakiem. Święte oburzenie gorzką, ale jednak satyrą sprowadzoną do skandalu po wycięciu kontekstu, wycelowane jest w konkretnego, niewygodnego człowieka i TV Republika.
Pers
@sake //Natomiast Polacy mają obowiązkowo jeździć na roboty na plantacjach niemieckich// To już jest ustawa czy tylko uchwała?
Pers
Zdzichu Pietrzaka, z koncesjonowanej opozycji, za jedną piosenkę okrzyknięto "bardem" a to zwykły prostak jest. Ja jego "dowcipów" nigdy nie trawiłem. Poziom remizy.
Pers
@huski //Ale manipulują skurwysyny. Ucięty początek, który totalnie zmienia sens wypowiedzi Pietrzaka// Tę metodę stosują od lat pisowcy w sprawie Tuskowego "Polska to nienormalność".  To też topornie wyrąbany z kontekstu cytat.  
Siberian Dog Husky
Szkoda, że nie było takiego poruszenia po tamtej stronie jak synalek ruskiego prokuratura wtykał polskie flagi w psie odchody. Nieporównywalna sytuacja, do prawdziwych słów Pietrzaka, ale pokazująca jak jesteśmy umoczeni w rusko-niemiecką machinę medialną. A wypowiedź  pana Jana Pietrzaka ma trzy pozytywne aspekty: -przypomniała, że Niemcy planowali umieścić imigrantów w obozie koncentracyjnym Buchenwald i Dachau -niedoinformowani Polacy dowiedzieli się, że rząd Tuska przyjmie imigrantów -wszyscy dowiedzieli się, że Bodnar walczy z wolnością słowa
Siberian Dog Husky
Pan Jan Pietrzak powinien mieć swój autorski program w TV Republika w którym będzie opowiadał o zbrodniach Niemców. Pietrzak ma 86 lat i te historie powinny być w archiwach, dla następnych pokoleń Polaków.
Siberian Dog Husky
daj przyklad
Jabe
Zmiana warty.
sake2020
Prawdziwym skandalem są groźby ministra sprawiedliwości nakazującego prokuratorskie dochodzenie w sprawie wypowiedzi która nie ma żadnych znamion przestepstwa.Zagalopował się zresztą sugerując nawet uwięzienie satyryka.Dlaczego nie reaguje na działania bezprawne i niedopuszczalne niejakiego Sienkiewicza?To Polskę trzeba podporządkować na tyle by nie miała niczego do powiedzenia? Wpycha nam się imigrantów już nawet nie informując ilu,wiadomo,że to będzie wielka liczba,bo i mamy odciązyć Lampedusę,przyjmować wszystkich nielegalnych z Białorusi,nowych którzy przypłyną i tych nieprzydatnych z Niemiec.Przypuszczam,że to będzie wielka liczba,bo przecież mówi sie o przekształceniu kościolów i plebanii w miejsca kwaterunku i utrzymywania obcych.Czyli Polska jako swoisty magazyn,bo do nas mają też trafiać smieci z całej Europy i zezlomowane w Niemczech wiatraki.Natomiast Polacy mają obowiązkowo jeździć na roboty na plantacjach niemieckich.Czy prezydencki minister tego nie widzi? A tyle mówił o bezpieczeństwie Polski.Ma być tak bezpiecznie jak wczoraj w Paryżu gdzie chwalono się ,że tylko 705 samochódów zostało podpalonych,a W Niemczech tylko 15 policjantów rannych.
Alina@Warszawa
Pan Mastalerek jako służbista też jest oburzony wypowiedzią Pietrzaka (świecami chanukowymi też?). Pan Pietrzak MA RACJĘ i ma prawo do porównań jakie użył. Bo to są porównania DO BÓLU LOGICZNE. Nie ulega wątpliwości, że to Niemcy wybudowali baraki w obozach koncentracyjnych jakie stworzyli na okupowanych polskich ziemiach i że te baraki były dla polskich podludzi, potem też dla innych nacji, głównie Żydów. Teraz ci sami Niemcy tworzą obozy dla migrantów, których sobie sprowadzili, a których mają za dużo i chcą ich wcisnąć Polakom, żebyśmy ich utrzymywali. Pan Pietrzak zauważył tylko, że Niemcy wiedzą, że zostawili tu baraki, które Polacy mogą wykorzystać dla tych migrantów, bo Niemcy swoje baraki w swoich obozach koncentracyjnych wyburzyli, żeby nikt nie wiedział o ich zbrodniach, szczególnie młodzi Niemcy i np. Turcy i żeby bez obaw poddawali się współczesnej niewolniczej pracy w Niemczech. Wszyscy, którzy potępiają słowa pana Pietrzaka są mądrzy inaczej, albo nie znają historii, albo są przekupieni ( w skrócie - są idiotami) Admin napisał komentarz, który świadczy, że telepie się ze strachu, że słowa Pietrzaka mogą zaszkodzić Polsce. Przepraszam - w jaki sposób? Pietrzak nie powiedział niczego, co nie jest prawdą. A przecież "tylko prawda jest ciekawa" ... Nie wiem dlaczego wszyscy poddają się narracji tuskoidów, którzy wymyślili manewr jak wykorzystać tę wypowiedź do ataku na PiS? Co w wypowiedzi Pietrzaka zagraża Polsce? - Informacja, że są baraki w niemieckich obozach koncentracyjnych (które Polska utrzymuje od II wś. jako dowód niemieckich zbrodni)? Czy że UE za pozwoleniem PO, Tuska i jego ogłupionych wyborców, ma zamiar wysłać do Polski setki tysięcy migrantów, którzy nie mają żadnego wykształcenia, pojęcia o Polsce, żadnych środków utrzymania i że będą tylko obciążeniem dla budżetu państwa? Będą nie tylko obciążeniem, ale także mogą stanowić wielkie niebezpieczeństwo w razie destabilizacji politycznej albo ataku np. wojsk rosyjskich albo niemieckich na Polskę. I to jest realne niebezpieczeństwo, a nie słowa pana Pietrzaka.
Kazimierz Koziorowski
tak drzyjcie bojacy sie wlasnego cienia, biczujcie sie, przepraszajcie za brauna, pietrzaka, i za innych niepoprawnych ktorzy jezeli jeszcze nie wyartykulowali swoich bluznierstw - to napewno maja takie niecne plany. ale prewencyjna autocenzura w niczym nie przeszkodzi popaprancom kiedy zapadnie wyrok na ostateczne dorżnięcie watahy z blogoslawienstwem "niezawislych" sedziow 
Jan1797
Może czegoś tu nie rozumiem, np. gdy słucham Macieja Kożuszka, gdy nie słychać głosów krytyki ze strony Żydowskiej, to faktycznie o co chodzi? Nie słychać urażonych Niemców. Może dlatego, że ich przodkowie konstruowali, wybudowali i eksploatowali wymienione obozy. To też w jaki sposób mają temu zaprzeczyć? Mało tego pytania zawarte w drugiej części wypowiedzi Pana Pietrzaka, powinny być dla Niemców bardzo pouczające. Proszę się zastanowić. W dyskusji o relokacji nie od Polaków należy wymagać ważenia każdego słowa.
sake2020
@wielkopolkizdzichu.......Stary satyr @wielkopolski co przez 8 lat wyzywał elektorat PiS-u i ubliżał komentatorom na NB też się uważa za gwiazdę? Niby czego? Łażenia,grzechotania starczymi koścmi i wycia na protestach z takimi paskudnymi babsztylami jak Lempart czy Augustynek.? Wysmiewa się pan z nieudanego występu Pietrzaka w Opolu? No cóż czasy się zmieniły a z nimi gusta i upodobania.Etos Solidarności przestał działać,inaczej też jest odbierana muzyka.Nie wszystko jest kultowe,nie wszystko co kiedyś nas łaczyło dziś przyciaga.Nie tylko w muzyce ale i w sztuce.i literaturze.Dziś ludzie wolą słuchać ,,widziołech Marynę raz we młynie' ,albo Skibów czy zapijaczonych Maleńczuków.'.
Tezeusz
Przypominamy: Niemcy faktycznie umieszczali migrantów w budynkach po byłych obozach koncentracyjnych W całej "aferze" o wypowiedź Jana Pietrzaka w Telewizji Republika, przemilczany jest najważniejszy fakt - nie była ona antyimigrancka, a antyniemiecka. A dotyczyła tego, że Niemcy faktycznie umieszczali migrantów w budynkach po obozach koncentracyjnych. Konkretnie w Dachau i Buchenwaldzie.
Do wpisu: I to jest prawdziwy Prezydent!
Data Autor
Alina@Warszawa
Życzenia dla Donalda Tuska i Andrzeja Dudy od red. Leszka Szymowskiego, który chyba zapomniał o tych od świeczek chanukowych ...