|
|
sake2020 @Pers.....To musimy panie @Pers gruntownie ustalić.Jakoś pan nie śle ostatnio agitek więc nie mam jak uzupełnić wiedzy.A czy w naszym Sejmie uchwała obowiązuje czy ustawa to trzeba sięgnąć z pytaniem do przyjaciół zza granicy,przecież to oni tu rządzą.A pan to czasem nie robi na tych plantacjach szparagów? |
|
|
Tezeusz @ Pers
Jaka pogoda w Izraelu ? goraco ? |
|
|
Tezeusz @ Pers
Misja trwa nadal i skomentowałem kolejne dwie agitki scierwoneonowe na stronce....Radosny ? |
|
|
Zofia @sake - Podzielę się autentycznym przykładem, z sytuacji, którą osobiście przeżyłam. Były to czasy , kiedy był schyłek gimnazjum. Podczas rozmowy z gimnazjalistką wyraziłam swoje zdanie, że nie lubię filmów w których grają Murzyni, bo nie odpowiada mi ich styl gry. Tak samo jak nie lubię japońskich filmów , bo fabuły są dla mnie nie zrozumiałe. Na to oburzyła się gimnazjalistka mówiąc " to ty jesteś rasistką!". Tak im szkoła wypłukała rozum! Zastanawiam się czy nie wskaże mnie jako rasistkę i dostanę się na listę "sienkiewiczowskich czystek". Kto wie? Za pizzę można objazdowo wybierać do 3 rano to można i donieść do różnego rodzaju debilnych organizacji. Choć upłynęło prawie 10 lat ale oni przedawnień nie zastosują. |
|
|
Siberian Dog Husky Kto pamięta ministrów Szeremietiewa i Szyszko zaszczutych przez system III RP? To samo dzieje się z Panem Pietrzakiem. Święte oburzenie gorzką, ale jednak satyrą sprowadzoną do skandalu po wycięciu kontekstu, wycelowane jest w konkretnego, niewygodnego człowieka i TV Republika. |
|
|
Pers @sake
//Natomiast Polacy mają obowiązkowo jeździć na roboty na plantacjach niemieckich//
To już jest ustawa czy tylko uchwała? |
|
|
Pers Zdzichu
Pietrzaka, z koncesjonowanej opozycji, za jedną piosenkę okrzyknięto "bardem" a to zwykły prostak jest.
Ja jego "dowcipów" nigdy nie trawiłem. Poziom remizy. |
|
|
Pers @huski
//Ale manipulują skurwysyny. Ucięty początek, który totalnie zmienia sens wypowiedzi Pietrzaka//
Tę metodę stosują od lat pisowcy w sprawie Tuskowego "Polska to nienormalność".
To też topornie wyrąbany z kontekstu cytat.
|
|
|
Siberian Dog Husky Szkoda, że nie było takiego poruszenia po tamtej stronie jak synalek ruskiego prokuratura wtykał polskie flagi w psie odchody. Nieporównywalna sytuacja, do prawdziwych słów Pietrzaka, ale pokazująca jak jesteśmy umoczeni w rusko-niemiecką machinę medialną. A wypowiedź pana Jana Pietrzaka ma trzy pozytywne aspekty: -przypomniała, że Niemcy planowali umieścić imigrantów w obozie koncentracyjnym Buchenwald i Dachau -niedoinformowani Polacy dowiedzieli się, że rząd Tuska przyjmie imigrantów -wszyscy dowiedzieli się, że Bodnar walczy z wolnością słowa |
|
|
Siberian Dog Husky Pan Jan Pietrzak powinien mieć swój autorski program w TV Republika w którym będzie opowiadał o zbrodniach Niemców. Pietrzak ma 86 lat i te historie powinny być w archiwach, dla następnych pokoleń Polaków. |
|
|
Siberian Dog Husky daj przyklad |
|
|
Jabe Zmiana warty. |
|
|
sake2020 Prawdziwym skandalem są groźby ministra sprawiedliwości nakazującego prokuratorskie dochodzenie w sprawie wypowiedzi która nie ma żadnych znamion przestepstwa.Zagalopował się zresztą sugerując nawet uwięzienie satyryka.Dlaczego nie reaguje na działania bezprawne i niedopuszczalne niejakiego Sienkiewicza?To Polskę trzeba podporządkować na tyle by nie miała niczego do powiedzenia? Wpycha nam się imigrantów już nawet nie informując ilu,wiadomo,że to będzie wielka liczba,bo i mamy odciązyć Lampedusę,przyjmować wszystkich nielegalnych z Białorusi,nowych którzy przypłyną i tych nieprzydatnych z Niemiec.Przypuszczam,że to będzie wielka liczba,bo przecież mówi sie o przekształceniu kościolów i plebanii w miejsca kwaterunku i utrzymywania obcych.Czyli Polska jako swoisty magazyn,bo do nas mają też trafiać smieci z całej Europy i zezlomowane w Niemczech wiatraki.Natomiast Polacy mają obowiązkowo jeździć na roboty na plantacjach niemieckich.Czy prezydencki minister tego nie widzi? A tyle mówił o bezpieczeństwie Polski.Ma być tak bezpiecznie jak wczoraj w Paryżu gdzie chwalono się ,że tylko 705 samochódów zostało podpalonych,a W Niemczech tylko 15 policjantów rannych. |
|
|
Alina@Warszawa Pan Mastalerek jako służbista też jest oburzony wypowiedzią Pietrzaka (świecami chanukowymi też?).
Pan Pietrzak MA RACJĘ i ma prawo do porównań jakie użył. Bo to są porównania DO BÓLU LOGICZNE. Nie ulega wątpliwości, że to Niemcy wybudowali baraki w obozach koncentracyjnych jakie stworzyli na okupowanych polskich ziemiach i że te baraki były dla polskich podludzi, potem też dla innych nacji, głównie Żydów. Teraz ci sami Niemcy tworzą obozy dla migrantów, których sobie sprowadzili, a których mają za dużo i chcą ich wcisnąć Polakom, żebyśmy ich utrzymywali. Pan Pietrzak zauważył tylko, że Niemcy wiedzą, że zostawili tu baraki, które Polacy mogą wykorzystać dla tych migrantów, bo Niemcy swoje baraki w swoich obozach koncentracyjnych wyburzyli, żeby nikt nie wiedział o ich zbrodniach, szczególnie młodzi Niemcy i np. Turcy i żeby bez obaw poddawali się współczesnej niewolniczej pracy w Niemczech. Wszyscy, którzy potępiają słowa pana Pietrzaka są mądrzy inaczej, albo nie znają historii, albo są przekupieni ( w skrócie - są idiotami)
Admin napisał komentarz, który świadczy, że telepie się ze strachu, że słowa Pietrzaka mogą zaszkodzić Polsce. Przepraszam - w jaki sposób? Pietrzak nie powiedział niczego, co nie jest prawdą. A przecież "tylko prawda jest ciekawa" ...
Nie wiem dlaczego wszyscy poddają się narracji tuskoidów, którzy wymyślili manewr jak wykorzystać tę wypowiedź do ataku na PiS?
Co w wypowiedzi Pietrzaka zagraża Polsce? - Informacja, że są baraki w niemieckich obozach koncentracyjnych (które Polska utrzymuje od II wś. jako dowód niemieckich zbrodni)? Czy że UE za pozwoleniem PO, Tuska i jego ogłupionych wyborców, ma zamiar wysłać do Polski setki tysięcy migrantów, którzy nie mają żadnego wykształcenia, pojęcia o Polsce, żadnych środków utrzymania i że będą tylko obciążeniem dla budżetu państwa? Będą nie tylko obciążeniem, ale także mogą stanowić wielkie niebezpieczeństwo w razie destabilizacji politycznej albo ataku np. wojsk rosyjskich albo niemieckich na Polskę. I to jest realne niebezpieczeństwo, a nie słowa pana Pietrzaka. |
|
|
Kazimierz Koziorowski tak drzyjcie bojacy sie wlasnego cienia, biczujcie sie, przepraszajcie za brauna, pietrzaka, i za innych niepoprawnych ktorzy jezeli jeszcze nie wyartykulowali swoich bluznierstw - to napewno maja takie niecne plany. ale prewencyjna autocenzura w niczym nie przeszkodzi popaprancom kiedy zapadnie wyrok na ostateczne dorżnięcie watahy z blogoslawienstwem "niezawislych" sedziow |
|
|
Jan1797 Może czegoś tu nie rozumiem, np. gdy słucham Macieja Kożuszka, gdy nie słychać głosów krytyki ze strony Żydowskiej, to faktycznie o co chodzi? Nie słychać urażonych Niemców. Może dlatego, że ich przodkowie konstruowali, wybudowali i eksploatowali wymienione obozy. To też w jaki sposób mają temu zaprzeczyć? Mało tego pytania zawarte w drugiej części wypowiedzi Pana Pietrzaka, powinny być dla Niemców bardzo pouczające. Proszę się zastanowić. W dyskusji o relokacji nie od Polaków należy wymagać ważenia każdego słowa. |
|
|
sake2020 @wielkopolkizdzichu.......Stary satyr @wielkopolski co przez 8 lat wyzywał elektorat PiS-u i ubliżał komentatorom na NB też się uważa za gwiazdę? Niby czego? Łażenia,grzechotania starczymi koścmi i wycia na protestach z takimi paskudnymi babsztylami jak Lempart czy Augustynek.? Wysmiewa się pan z nieudanego występu Pietrzaka w Opolu? No cóż czasy się zmieniły a z nimi gusta i upodobania.Etos Solidarności przestał działać,inaczej też jest odbierana muzyka.Nie wszystko jest kultowe,nie wszystko co kiedyś nas łaczyło dziś przyciaga.Nie tylko w muzyce ale i w sztuce.i literaturze.Dziś ludzie wolą słuchać ,,widziołech Marynę raz we młynie' ,albo Skibów czy zapijaczonych Maleńczuków.'. |
|
|
Tezeusz Przypominamy: Niemcy faktycznie umieszczali migrantów w budynkach po byłych obozach koncentracyjnych
W całej "aferze" o wypowiedź Jana Pietrzaka w Telewizji Republika, przemilczany jest najważniejszy fakt - nie była ona antyimigrancka, a antyniemiecka. A dotyczyła tego, że Niemcy faktycznie umieszczali migrantów w budynkach po obozach koncentracyjnych. Konkretnie w Dachau i Buchenwaldzie. |