Nie doczekał wolnej Polski

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski


Ofiara komunistycznych zbrodni
Piękny życiorys, piękne życie!
Będzie bardzo go brakować. Niech inni biorą z niego przykład.

Pomódlmy się za tego Wspaniałego Człowieka..
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki, wieków.
Amen

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-01-2024 [12:04] - NASZ_HENRY | Link:

[*] R.I.P.[*]

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

09-01-2024 [12:18] - Alina@Warszawa | Link:

RIP
Bardzo aktywnie walczył o prawdę, szczególnie o Zbrodni Wołyńskiej. Bardzo aktywnie dzielił się swoją ogromna wiedzą na spotkaniach patriotycznych organizowanych przez niezależne organizacje społeczne. 
https://nczas.info/2024/01/09/... 
https://wydarzenia.interia.pl/... 
Nie wiadomo, czy poddał się szczepieniu na covid 19, ale prawdopodobnie tak, bo zalecał księżom szczepienia. Szkoda, że ten bezkompromisowy ksiądz i człowiek odszedł tak szybko. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-01-2024 [12:22] - Pani Anna | Link:

I kto teraz będzie walczył o pamięć i godny pochówek pomordowanych Polaków na Wołyniu? Jak Ksiądz mógł nas zostawić? Wieczny odpoczynek.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

09-01-2024 [14:24] - Kazimierz Kozio... | Link:

Odwolany zostal na wieczny odpoczynek kolejny Zolnierz Niezlomny naszych ciezkich czasow. Walczyl, tak walczyc musial, o pamiec ofiar bestialskiego ludobojstwa ukrainskiego na Polakach z Kresow, walczyl o honor polskiego duchowienstwa, ktore ponosi straszliwe koszty z powodu zamiatania pod dywan bezecenstw garstki sposrod braci w kaplanstwie.  Nominowany do tytulu ruskiej onucy poniewaz nie znal kompromisow ze to czas niewlasciwy na jatrzenie. Szykanowany przez SB, jako kleryk wziety w kamasze LWP.  Wielka strata dla Polakow i dla KK, oraz wiernych obrzadku ormianskiego. Wieczne odpoczywanie racz Mu dac Panie a Swiatlosc Wiekuista niechaj mu swieci. Czesc jego pamieci!
 

Obrazek użytkownika Jabe

09-01-2024 [16:39] - Jabe | Link:

R.I.P.
Człowiek sprawiedliwy. Patriota nie­chanukowy.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-01-2024 [16:44] - krzysztofjaw | Link:

Bardzo przykra wiadomość. To był wybitny człowiek. Niech dobry Bóg przyjmie go u siebie a on niech wstawi się za nami.
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-01-2024 [17:46] - Kaczysta | Link:

Nie bał się głosić prawdy i prawdy bronić.
Dobry duszpasterz i przyzwoity człowiek.

Niech mu ziemia lekką będzie!

Obrazek użytkownika sake3

09-01-2024 [18:27] - sake3 | Link:

Byłam na trzech spotkaniach z księdzem Isakowiczem Zalewskim odbywających się w naszej parafii jako że że służył w wojsku razem z naszym proboszczem.Obydwaj ze smiechem opowiadali że w LWP byli w formacji ,ziemia-powietrze'' z łopatą jako orężem.Zauwazyłam,że był człowiekiem niezwykłej skromności opowiadając o pracy z osobami intelektualnie niesprawnymi z miłością i szacunkiem,,o tym jak ważna jest praca z nimi i jak niesprawiedliwie takich ludzi osądza społeczeństwo.Te spotkania nigdy nie kończyły się w wyznaczonym czasie,bo mieliśmy zawsze wiele pytań.Nie radykał,ale człoiek niezłomny.Cześć jego pamięci!

Obrazek użytkownika nonparel

09-01-2024 [21:24] - nonparel | Link:

Chociaż nie znałem Go osobiście, poczułem się, jakby zmarł ktoś mi bliski. Znowu coś się skończyło. Requiescat in pace.

Obrazek użytkownika kat

09-01-2024 [21:39] - kat | Link:

Jeden z niewielu księzy którym ufałem, wielki i wspaniały człowiek...... dzięki za upór w ujawnianiu TW w kosciele.... ilu tam jeszcze ubeków i szatanów......wieczne odpoczywanie przyjacielu

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

10-01-2024 [02:17] - Kazimierz Kozio... | Link:

kamień z serca spadł łże-elicie. wyrzuty sumienia, jeżeli mieli, już nie będą takie natrętne.

śp. X.TI-Z był jednym z nielicznych Polaków szykanowanym przez państwo ukraińców zakazem wjazdu na ukrainę. modlitwy kapłana niezłomnego nad dołami ofiar bestialstwa były zagrożeniem dla łże-etosu tego państwa
  

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-01-2024 [13:41] - Alina@Warszawa | Link:

Informacja o uroczystościach pogrzebowych śp. ks. Tadeusza Isakowicza Zaleskiego:
https://dakowski.pl/pogrzeb-ks...