|
|
"ludzi, którzy twierdzili że szkoda że Hitler nie dokończył swojej misji" - najczęściej można spotkać wśród wypowiedzi polskich komentatorów internetowych... niestety |
|
|
cóż, dyskusji na tym poziomie nie podejmujęa z Michnikiem mam tyle wspólnego co słoń z baletem |
|
|
Pani Alino, otóż pisałam, sorry za skrót myślowy, o badaniach opublikowanych nie tak dawno przez słowacki IPN - dotyczyły one lat po zakończeniu wojny...formacje wojskowe to nie były - ale zabijali… |
|
|
nie oskarżam Polaków o Holocaust - najwyraźniej wedle Pani świat jest czarno-biały,niestety, to nieprawdziwe...uczestniczenie w Zagładzie Żydów - zostało wielokrotnie opisane przez bardzo różnych… |
|
|
poziom kultury, który Pan reprezentuje świadczy jedynie o Panu....Już na początku właściwych rozmów polska delegacja uznała USRR jako stronę rokowań (sowieckie państwo ukraińskie), wycofując… |
|
|
"(...) Zależy nam na szacunku dla ofiar," - tak, szacunek dla tych, którzy zginęli na Wołyniu bardzo ważny,jednak szkoda, że nie uwzględnia autorka polskich gestów czczenia "osobliwych" bohaterów -… |