|
|
emilek Panie Swissss. Panski wpis nie mial wcale zadnego odniesienia do tekstu wpisu Pana Czarneckiego.
Za mojej mlodosci mowilo sie ,ze walnal ni z Gruszki ni z Pietruszki. Lub nieco ostrzej walnol jak lysy o Beton.
Normalnie myslacy czytelnik pomyslal ,ze tego wpisu dokonal jakis Wioskowy Glupek .
Znam takiego jednego co tak dokazuje. To jest niejaki Bolek ciagle wygrywajacy w Totka.Czy to jest naprawde Pan Panie Szwedaczek ? |
|
|
Swisspola Bardzo przepraszam. Oczywiście ma pani racje. Posypuje głowę popiołem i jeszcze raz gorąco przepraszam. Oczywiście miałem na myśli ekstrema. I już sam nie wiem, czy ja źle napisałem, czy autokorekto zmienił mi na ten niecenzuralny zwrot. Jest mi wstyd. Przepraszam. |
|
|
xena2012 I znów jestem zmuszona ponownie poinformować o założeniach i wymaganiach Forum uzytkowników portalu.Niedopuszczalne są formy poniżania,obrzucania obelgami czy inwektywami.Porównywanie i to publiczne do ekskrementów politycznych niestety do tych niedopusczalnych form się kwalifikuje. |
|
|
Xena, bo to "kumaty z Krakowa", może nie dosłownie, ale tak chcę oddać stan umysłu tego gościa, a Pani doskonale rozumie o co mi chodzi i wie, kto się posługuje na NB "kumatością" niemal w każdej notce :)
Poseł Czarnecki pewnie nie zostawi tego bez reakcji, bo ma cojones. |
|
|
@Swisspola
To już znak rozpoznawczy "kumatych z Krakowa" i nie tylko: jeśli nie mają nic mądrego do powiedzenia na temat notki, albo notka zabolała, to próbują sponiewierać autora. I pan tu jest blogerem? Dziwne to. |
|
|
Swisspola Jasnowidz jakiś czy coś. On nie tylko wie co mam w głowie, ale i wie, jak wyglądam. Gratuje i dziękuje za współczucie, może się przydać, choć sądząc po poziomie wpisu, współczucie to nie jest zbytnio przemyślane i wartościowe. Natomiast ma pan racje, tylko prawdziwy baran nie jest w stanie zauważyć, że ten pan (Czarnecki) swoja karierą polityczną ubliża sam sobie i swojemu elektoratowi. Nieszczęściem Polski jest to, że mamy zbyt wielu podobnych baranów! Pozdrawiam.
|