|
|
terenia @Krzysztof Pasierbiewicz Proszę przestać zachowywać się jak chłopczyk z piaskownicy,któremu kolega wziął zabawkę.Był pan tu tylko gościem a zachowywał się pan co najmniej jak właściciel portalu.Pisał pan notki ...podobno miały być "konstruktywną krytyką" a były krytykanckie,o ile pan odróżnia krytykę od krytykanctwa!!! W obrzydliwy sposób opisywał pan osoby z życia publicznego ...a to fizjonomia nie pasowała,sposób mówienia a to ubiór nie taki (dołączał pan "stosowne zdjęcia" ) .Komentatorów też "odpowiednio" pan traktował ....nazywając "ortodoksami pisowskimi","oszołomami" ,teraz najnowsze pańskie określenie "krzewiciele ideologii nowogrodzkiej". Bawiły pana te tzw."podpuchy" i "prowokacje",bo w emocjach -wg pana-ludzie piszą ,co myślą ....potem użalał się pan,że wylano na pana "hektolitry pomyj" a pan przecież to ideał ,który źdźbło w cudzym oku widzi a belki we własnym nie dostrzega!!! |
|
|
xena2012 Poseł Czarnecki zamiast wysilić się na blog czy choćby notkę woli wrzucać jakies swoje wywiady.To lekceważenie internautów choćby z powodu tytułu -,,Nasze blogi''. |
|
|
Ludomir Może po prostu dlatego Cię zakneblowano, że jest to Strefa Wolnego Słowa, więc wolno pisywać tylko to, co wolno...? |
|
|
Krzysztof Pasierbiewicz No to jak to jest? Pan Poseł pisze, że Polska jest oazą wolności, a mnie na Naszych Blogach zakneblowano usta. Z poważaniem, Krzysztof Pasierbiewicz |
|
|
Ludomir Już sam tytuł tego reklamowanego rzez autora swojego wywiadu, który wstrząsnął światowymi mediami, jest kolejnym dowodem na to,że Obatel ma fantastyczne poczucie humoru. |