Otrzymane komantarze

Do wpisu: Chłopaki z kloaki, dziewczyny z latryny!
Data Autor
RinoCeronte
Niczym Fanfan Tulipan ;-)
Te 300tys to on sobie wyciagnia od innych staruszek w miesiac. Moze trafi na kogos z twojej rodziny, ciekawe czy wtedy tez bedzie bronil "pani sedzi".
xena2012
a nad czym tu sie pochylać? Przeciez ten pan Wątły istotnie wątły w ramionkach jakiś niedomyty i w brudnej dżinsowej kurteczce sprawia podobne wrażenie jak onegdaj niejaki menel Hubert który zasłynął bo zbluzgał na ulicy Lecha Kaczyńskiego.Tego Huberta poszukiwał i elegancko z wielką atencją podejmował Lis w swoim programie.Podobne podejście reprezentują władze Polsat i Superstacji co widać w zdawkowym i lekceważącym oświadczeniu.
Do wpisu: Wały pokazują wała!
Data Autor
Dark Regis
Owszem, nie powiedział on na przykład tego, że współpracą z Międzymorzem już zainteresowane są państwa skandynawskie. Szwedzi głównie dlatego, że traktują od zawsze państwa bałtyckie jako swoją strefę wpływów. Druga sprawa dotyczy sytuacji dynamicznie rozwijającej się w Niemczech w związku z postępującą islamofilią. W momencie, gdy dżihadyści pokażą już pazurki, to ich gospodarka nie tyle trochę osłabnie, co zniknie kompletnie z mapy świata. Może być wtedy próba, podejmowana przez resztki tzw. Niemców, oderwania choć tratwy między Łabą a Odrą i przeprawienia się tym do nas. W każdym razie nie wyobrażam sobie islamskiej potęgi gospodarczej, bo sprzeczność tkwi w samej definicji islamu. Nawet Emiraty są silne z powodów politycznych, a nie gospodarczych. Chłopakowi ponadto wydaje się, że można coś wspólnego na tym obszarze zbudować jako Polska. To błąd. Jeśli inni zechcą się jednoczyć, to albo pod ich przewodnictwem, jak zażądała Litwa za pierwszej Rzeczpospolitej, albo pod zupełnie abstrakcyjną flagą. Na przykład Slovania.
Dark Regis
Ja uważam, że my nie mamy tam czego szukać, a zwłaszcza w pozycji na kolanach. vod.gazetapolska.pl
Smieszna jest przejrzysta taktyka zastraszania:] WIecej, wyzej, szerzej, ostrzej, glosniej. Zas to cale teatrum wokol PBS/BOR/SC - ty tylko zaslona dymna, majaca np. zaslonic obciecie Polakom w Niemczech socjalu na dzieci w Polsce [wylaczone ze szkolnej i spolecznej germanizacji]. Nastapilo to zaraz po powrocie Makreli do BRD. Wiec byloby o czym mowic - o stosunkach miedzy .de-.pl, o polnische KL, o finansowaniu mniejszosci na opolszczyznie, o dekretach Himmlera, ktore wobec Polakow w BRD wciaz obowiazuja itd itp - mnostwo NIEWYGODNYCH tematow, wiec ZAROWNO KOALICJA, jak i OPOZYCJA odtancowuja przed nami swoj hipnotyzujacy, chocholi taniec, by tylko nic waznego Narodowi do glowy nie przyszlo, a juz nie daj Boze jakas MYSL...Myslacy Narod to KONIEC kazdej kliki u wladzy, niezaleznie w co poubieranej, togi, garniaki czy ornaty.
Dark Regis
Właściwie, to oni tylko próbują otumaniać i przestraszać. Ja nie znalazłem tam niczego śmiesznego. Może dlatego, że nie zwykłem śmiać się z kaleków. Oni zachowują się jak kot, który robi grzbiet, pokazuje kiełki, wystawia pazury, rozpycha policzki, fuczy, jeży sierść na grzbiecie, jeszcze bardziej jeży ją na ogonie, kładzie uszy i chodzi bokiem, żeby go było jeszcze więcej widać. No i co jest w tym śmiesznego? ;)
xena2012
opozycja robi z tego wypadku polityczną dla przykrycia swoich afer,które co rusz wypływaja na wierzch.Dużo do myślenia dają dziwne zwiazki z mafią pruszkowską.Dlatego sprawa kierowcy Fiata rozpala do czerwoności. Hejterzy wynajęci jeszcze przez Ewę Kopacz nawet nakłaniają do zbierania pieniędzy na kierowce Fiata choć jemu najbardziej przydałby sie powtórny egzamin z prawa jazdy.Jeszcze trochę a zawloka tego chłopaka na wiec KOD-u by podskakując pod rekę z Mazgułą i KIjowskim opowiadał o swej walce z reżimem.
Do wpisu: Festung Warschau!
Data Autor
michnikuremek
Warszawa przez dziesięciolecia była miastem zamkniętym, a o osiedleniu się tam decydował komunistyczny urzędnik. Siłą rzeczy mieszkańcy tej powojennej "warszawki" w dużej części to partyjniacy, milicjanci, ubecy, resortowe dzieci itp. Przez cały okres powojenny Warszawa nigdy nie była ośrodkiem jakiegoś buntu czy demonstracji. Właśnie wynikało to z tego, że społeczeństwo stolicy zostało dość starannie dobrane. Natomiast obrzeża, te które PIS chce przyłączyć do metropolii zamieszkują raczej rdzenni mieszkańcy, którzy są inni od tych z centrum i nie darzą sympatią śródmiejskiego Lemingradu. No i właśnie oni mogą mieć swoje preferencje wyborcze nie za bardzo chcąc głosować (np. podczas wyborów na prezydenta W-wy) na nowoczesnego i postępowego Europejczyka z Platformy Obywatelskiej.... I to jest prawdziwy powód wycia i lamentów platformiarzy, którzy czują, że mogą stracić resztki dostępu do koryta...
Do wpisu: Wałęsa na celowniku killera?
Data Autor
xena2012
Nie sądę by szukano odpowiedniego killera.Raczej oczekuje się,że Wałęsa jako człowiek wiekowy nie wytrzyma presji i stanie się świetnym kandydatem na męczennika.Tyle ,że społeczeństwo nie jest zbytnio zainteresowana dawnymi i obecnymi posunięciami Wałęsy,nikogo poza historykami nie poruszają teczki ,zbiory zastrzeżone,a stan zdrowia Wałęsy stanie się podstawą do atakowania Bogu ducha winnego rządu.
Do wpisu: Kupa w kaszkiecie
Data Autor
angela
Ochrona Sejmu, bo przecież tam na pewno jest, powinna WŁĄCZYĆ MONITORING, 24 godz. na dobę, bo tych ludzi stać na wszystko. A z nudów i frustracji,gotowi są do zachowań nieobliczalnych. Im juz szwankuje psychika.
xena2012
jadąc na Święta miałam okazję na dworcu w Łodzi zobaczyć grupę bojowników KOD przerzucaną na gościnne występy bodajże do Poznania.Ich zachowanie było agresywne ,a chamskie wrzaski pełne inwektyw,wyzwisk pod adresem rzadzących i przechwałek:,,ale się nas boją'', ,,będziemy ich siłą wyciągać z domów''rozlegały sie na całym peronie.Tak właśnie wygląda ,,armia''Kijowskiego.
Do wpisu: Striptiz na rozkaz gajowego
Data Autor
Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt...
Do wpisu: Żniwa aferzystów
Data Autor
Anonymous
Marszałek Petain nie przeszedł na żadną czarną stronę. Uratował Francję od zagłady w momencie gdy losy kampanii się rozstrzygnęły, a Brytyjczycy mieli dawno za sobą decyzję o wycofaniu. Dwuznaczną postacią jest de Gaulle, który ma na sumieniu zdradę Francji i przyłożenie ręki do oddzielenia Algierii. Zasłużył na zamach - ten, który był rzeczywisty, a nie te sfingowane na użytek propagandy.
Do wpisu: Wściekły ryk z bebechów słusznych fundacji
Data Autor
Admin Naszeblogi.pl
Nie pracuje, tylko zasiada w radzie fundacji, oddelegowana przez sponsora. To zasadnicza różnica. Diabeł tkwi w szczegółach. Których nie przyjmował jednak do wiadomości nawet dziennikarz TVP i dalej upierał się przy sugestii, że to nieetyczne żeby MKIDN dawało takiej fundacji wsparcie. Mówiąc wprost - gdyby jej tam nie było, nie byłoby wsparcia od jednego z głównych darczyńców (czy też większej ich liczby_. Jeśli członek rady fundacji pochodzi od sponsora to ma pilnować żeby jego datków nikt nie przekręcił. Może nawet nie pobierać wynagrodzenia. Nie wiem, jak jest w przypadku Glińskiej w Stoczni. Znani mi ludzie tej fundacji są raczej powiązani z establishmentem GW-PO, więc nie bronię tej fundacji ale mówię o mechanizmie, powszechnym w cywilizowanym świecie. Nie wylewajmy dziecka z kąpielą jednam słowem.
xena2012
ciekawe od kiedy małżonka wicepremiera pracuje w tej fundacji?
Przecież to nie wina tych dziewczyn, że takie u nas zwyczaje. Gdy się chciało coś uzyskać za komuny szukało się dojścia. Takim dojściem do kasy jest osóbka z grona uprzywilejowanych - dobrze gdy jest to siostrzeniec a najlepiej córka.
Do wpisu: Kto zeżarł zalewajkę
Data Autor
contessa
"Grzmotouści"... Baaaardzo precyzyjne określenie. Kupuję. Mogę? Pozdrawiam.
Do wpisu: Trupie IQ
Data Autor
Anonymous
Niczego niestety nie "brakuje". Kwalifikacja Downów do aborcji jest związana z niskim IQ. Nie eksploatuje się tego tematu intensywnie ponieważ IQ Downów ma rozkład normalny zazębiający się z rozkładem normalnym populacji nie wykazującej tej patologii, czyli najbardziej inteligentne Downy są inteligentniejsze od najmniej inteligentnych nie-Downów. W tej sytuacji ktoś mógłby zacząć się zastanawiać komu pomóc zejść z tego padołu i w którym momencie.
lala
nazywanie dzieckiem zlepka komórek bez mózgu świadczy o IQ osoby posiadającej takie poglądy, która wagarowała na lekcjach biologii....
Pan se jaja robisz, ale jeszcze kilka(naście?) lat temu jeszcze śmialiśmy się z 'małżeństw' dwóch facetów. Teraz wprowadzają 'spełnienie się życia' dla starców, ale i 'normalna' eutanazja była początkowo przeznaczona dla starych, nieuleczalnie chorych, cierpiących. Biorąc pod uwagę jak galopująco postępują wszystkie zboczenia i degeneracje moralne można się spodziewać, że za kilka lat każdy człowiek będzie narażony na utylizację. Nastolatki zamiast się chlastać czy upić pójdą se do 'kliniki' i się uśpią...
Do wpisu: Kogo kryje Tusk
Data Autor
Jest pan dobrym człowiekiem...wciąż pan wzrusza ramionami.
Odpowiedz do tytułu: Siebie !
Do wpisu: Alfonsi szturmują Belweder!
Data Autor
xena2012
ciekawe jakie organizacje i ile wybuliły na ten czarny protest
Do wpisu: Festung Warschau
Data Autor
Lech "Losek" Mucha
Dobrze napisane :-) Dowcipnie i mądrze. Pozdrowienia. :-)