Otrzymane komantarze

Do wpisu: Ping, ping, ping totalki
Data Autor
Valdi
"Zaś Andrzej Mleczko zilustrował ową niemożność rysunkiem napaleńca próbującego chędożyć żyrafę. Podpis: „obywatelu, nie pieprz bez sensu!”" To był nosorożec, nie napaleniec ...
Do wpisu: W szponach śmiercionośnej śmieciary!
Data Autor
Drogi Sekatorze, wybacz ale muszę, "Do prostego człowieka" napisał Tuwim nie Broniewski.
"Fałszerze historii nasycają programy szkolne kultem żołnierzy wyklętych spod znaku, cóż za trafna ksywa, Łupaszki." Ja z kolei mam alergie na ukąszenia niektórych owadów ... i wyleczyc sie tego nie da .. bo to juz w rodzinie ze strony ojca w genach. Ale tak to juz jest z alergiami. "Znów nam się udało, jak kilka lat temu w Jerozolimie. Wówczas nawet bardziej, bo bomba w autobusie stojącym sto metrów od nas jednak wybuchła. " Jak mnie weźmie na rodzinne strony to musze do Lwowa... ale tam teraz tez niespokojnie
Do wpisu: W matni manipulatorów
Data Autor
Anonymous
@autor Akurat nie oglądałem ale znam ten typ wypowiedzi. Przesłuchiwany polityk robi erystyczne wygibasy zamiast powiedzieć jak jest. Wczoraj Min.Błaszczak wypowiedział się jak jest i kawa na ławę, i czarno na białym i czerwonych pokręciło. Mam nadzieję, że nie będzie się tłumaczył jak kiedyś premier Cimoszewicz, któremu raz udało się powiedzieć coś z sensem. Mianowicie, że jak powodzianie chcą odszkodowań to powinni się ubezpieczyć. To w III RP nagminne, że najlepsze wypowiedzi politycy odwołują albo się wykręcają. Kilka mies temu min. Waszczykowski zwięźle podsumował mentalność tzw. Zachodu w wywiadzie dla niemieckiej gazety niemieckojęzycznej i niby prawicowe media polskie jakoś nie lansowały jego słów a były bezcenne. Pozwolono zwyciężyć politycznej poprawności.
Do wpisu: Sforo, wybacz!
Data Autor
xena2012
no cóż ,guru zawiedziony nieobecnością prezydenta Obamy na pospiesznie przygotowanym skwerku musiał sam wziąć na siebie ciężar uroczystości.Ale jak tu trzymać fason z takim wyglądem,w pomiętych portkach jakby wyszedł ze śmietnika.Niedomyty Kijowski też nie dodawał splendoru imprezie,choć oczywiście jak zwykle zebrały się ,,tłumy''.
Do wpisu: Victoria bezrozumnego motłochu
Data Autor
Szanowny Sekator ma nieaktualne informacje. Według metodologii brytyjskiego „Światowego Rankingu Uniwersytetów 2015–2016” nie ma polskich uczelni nawet w pierwszej pięćsetce. Odsyłam do artykułu na stronie agencji informacyjnej Newseria.pl biznes.newseria.pl To intelektualna zapaść. Brytyjczycy zastanawiają się jak nam pomóc. Nasze elity naukowe specjalizują się przede wszystkim w przysrywaniu prezydentowi Dudzie i PIS-owi.
youtube.com
Do wpisu: Pułapka przedwczesnego wytrysku euforii
Data Autor
xena2012
żeby tylko szarość widziano.Ale niektórzy jak np.wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego widzą w niezłych wynikach biało-czerwonych brunatny nacjonalizm narzucony przez PiS.Ten profesor nawet publicznie wzywa aby nie kibicować naszej drużynie ,bo w ten sposób wspiera się PiS ,nie trzymać kciuków,cieszyć się z ewentualnej przegranej.
Do wpisu: Cymbały
Data Autor
Proszę nie nazywać tych ludzi zagubionymi lemingami, ci ludzie dobrze wiedzą o co walczą. To są emeryci resortowi /esbecy, milicjanci, wojskowi/, a przede wszystkim działacze partyjni którzy są coś winni dla mateczki partii za talony za mieszkania za stołówki za swoje sklepy, żyło im się dobrze a teraz są zaniepokojeni bo przecież dzieci też trzeba gdzieś teraz ulokować i co znajomości się kończą i jak tu żyć.
Do wpisu: Casting na hersztów
Data Autor
kiedyś prowadziliśmy w pracy taką dyskusję: czy jeżeli jest jakiś profesor co to stale za eksperta w TVN się wypowiada - to czy człowiek z tytułem naukowym jest mądrym człowiekiem? No niby tak - ale z drugiej strony, gdy jego wnuczek co biegle klika w kompie i wszelkie linki w sekundę czyli zna odpowiedzi z WIKIPEDII na wszelkie pytania to ...profesor wysiada A czy taki aktor, znany celebryta -co się wypowiada na tematy polityczne - to czy jest mądrym człowiekiem? No niby tak - ale z drugiej strony to przecież taki aktor całe życie gadał CUDZYMI TEKSTAMI i powtarza tylko jak papuga co się na pamięć nauczył - więc własnego rozumku mało co używał a w takim komputerze mamy 100 różnych myśli i 100 różnych argumentów więc doszliśmy do wniosku, że Twój komputer nawet jak późno wstanie, to i tak będzie lepszym wodzem i wodzirejem dla lemingów bo oni jak PO.wietrza PO.trzebują wytycznych nawet z megafonu: links, rechts, smirna, małczaj, nada, nie nada Dostawali wytyczne na smsa, że: "...wiadomo, że piloci a do ustalenia zostało kto im kazał..." Dostają wytyczne "jak myśleć" w gówn*o wybiórczej Dostają wytyczne z czego się rechotać w "szkle kontaktowym" Dostają wytyczne co mówić z lisowej szwabskiej szczekaczki
Kto pierwszy wstaje...ten jest niewyspany.
Do wpisu: Mózgożerna panna L.
Data Autor
mmisiek
Wypowiedź Clintona to bynajmniej nie jakiś przypadkowy wyskok - warto przypomnieć, że przedtem były "polskie obozy" w przemówieniu Obamy, a także list zaniepokojonych senatorów z panem McCainem na czele. Mamy do czynienia z bardzo szeroką i agresywną akcją szkalowania Polski za Oceanem, jeśli miałbym zgadywać to z panią Apfelbaum i jej "środowiskiem" w tle. Nabożne palenie chanukowych świec jakoś nic tu nie pomaga.
Anonymous
@autor "jedyni sprawiedliwi zaręczą, że dla nich pani Hillary nie jest ani dżumą, ani cholerą, jak wybór między Clintonową, a Trumpem określił Mateusz Morawiecki, bowiem to Trump jest jednocześnie i dżumą i cholerą." I wygadał się nasz wybitny Mati. Niepotrzebnie. I tak już wcześniej wynikało, że to wszechświatowiec.
Do wpisu: Złowieszcze dreszcze!
Data Autor
jazgdyni
Przypominam, że takim profesorem był Bartoszewski. A Kwaśniewski magistrem
xena2012
rasowa kobieta z tej pani profesor,bo jak powiadają ,,kobieta zmienną jest''.Ale że profesor może być az tak zmienny w poglądach i wypowiedziach i tak obecnie rozchwytywany w mediach jak świeża bułeczka? To świadczy,że wzorem celebrytów postanowiła pani Sztaniskis wykuwać sobie bądź rodzinie przyszłość.
NASZ_HENRY
Cykliści, rowerzyści, pedały ;-)
Denerwowało gdy w "Do rzeczy" widziałem teksty p. Staniszkis. Ale czasem je czytałem. Stanowiły dla mnie pewną pociechę. Bo nic z tego co wieszczyła nie sprawdziło się i nie sprawdza.
mada
A w każdej takiej Instytucji pełno Profesorów. A tak na marginesie: skąd bierze się tylu tych Profesorów?
jazgdyni
Witam Dobry tekst. Ja również zwróciłem uwagę na rozplenianie się, jak pleśń na mokrej ścianie, tych różnych fundacji i instytutów. Chciałem nawet o tym napisać (a może jeszcze napiszę). Mimo szumnych i górnolotnych opisów, moda na te pozarządowe organizacje powodowana jest tylko jednym - to dodatkowe źródło szmalu. Więc w tych instytucjach mamy mieszaninę pazernych cwaniaków i pożytecznych idiotów, z reguły niedoświadczoną młódź, która lubi być trendy. Ja to wszystko traktuję, jako pasożytnictwo i autentyczne pozoranctwo. Pozdrawiam
Do wpisu: Kto się boi czarnego luda?
Data Autor
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
" NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO " Każda naukowa praca powinna się zacząć od definicji pojęć - tak mnie przynajmniej uczono.Zamiast pojęcia murzyn można też mówić - mocno opalony. Mocno opalony Bambo w Afryce mieszka ... Murzyńskość to - mocna opalenizna. Mocno opalony zrobił swoje i może odejść. Im większe zagmatwanie w języku tym łatwiej motać w umysłach. I chyba o to chodzi w tym wszystkim, żeby nikt już nie wiedział co jest co. A jak się już wszystko ze wszystkim wymiesza to powstanie ni pies ni wydra coś na kształt świdra. Pozdrawiam ro z m
Do wpisu: Torbacze u bram
Data Autor
a mój komputer mówi mi, że powinno być on a nie one
Do wpisu: Trzepanie zbuków
Data Autor
Zbigniew Gajek vel Janko Walski
"gdyby nawet wzbili się na szczyty elokwencji i logicznej argumentacji, funkcjonariusze propagandowi z Wredniczej i Oszczerskiej i tak będą chlustać zbukowatymi pomyjami…" Dobrze byłoby gdyby pamiętali o tym politycy i dziennikarze polscy i uwzględniali w swoich wypowiedziach.
Do wpisu: Skowyt sfory
Data Autor
Zbigniew Gajek vel Janko Walski
Oni doskonale o tym wiedzą i co im zrobimy?
Do wpisu: Syndrom Ordonki
Data Autor
NASZ_HENRY
Ordonka youtube.com w oryginale ;-)
xena2012
tylko podziwiac,że w tym wieku skacząco-kroczącą imprezkę traktują z taka determinacją.Jak widać ,,dojność'' Ojczyzny to nielichy argument na podwyżkę adrenaliny.