Otrzymane komantarze

Do wpisu: Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów
Data Autor
JzL
Zobacz w lustro a zobaczysz tego pedofilato takie proste parchu 
Mirek Skalski
"Jarek Ruszkiewicz...... postać znana na wielu portalachPewnie go osobiście znasz" - Osobiście nie ale znam jego świetną publicystykę ale co to mnie obchodzi? Niech on się martwi. Mam nadzieję, że masz dowody na to co piszesz bo inaczej możesz nieźle beknąć. Podejrzewam jednak, że z takimi banderowskimi pampersami jak ty nie chce mieć nic do czynienia i ja go rozumiem. Starczy nie karmić trolla i zdechnie.
tricolour
Wytłumaczę ci, bo jesteś ruskim pachołkiem wiec nie rozumiesz, nie jesteś w stanie dotrzeć do sedna...."znajdują się jeszcze renegaci cieszący się z wyimaginowanych "sukcesów" bojowych Ukrainy? Z jednej strony "potępiają" Rzeź Wołyńską ale z drugiej kibicują banderowcom, którzy otwarcie plują nam, Polakom, w twarz"...Potępiamy Rzeź Wołyńską i kibicujemy Ukraińcom w zabijaniu ruskich. Nie w pluciu tylko w zabijaniu. Ogarniasz różnicę?
Mirek Skalski
Ciekawa rzecz...Mimo niepodważalnych faktów, że Ukraina mimo masowego wsparcia Zachodu przegrywa. Że to co mówili Rosjanie o konieczności denazyfikacji Ukrainy, okazało się najprawdziwszą prawdą znajdują się jeszcze renegaci cieszący się z wyimaginowanych "sukcesów" bojowych Ukrainy? Z jednej strony "potępiają" Rzeź Wołyńską ale z drugiej kibicują banderowcom, którzy otwarcie plują nam, Polakom, w twarz.Próbowałem trochę rozjaśnić jaka jest sytuacja ale widzę, że ukraińska agentura ma się dobrze. Nie zwracam uwagi na obelgi niektórych użytkowników tego forum bo byle banderowski pampers nie jest w stanie mnie urazić, nie ta liga. Mamy dziś potężny problem, który rósł przez dekady. To niewyobrażalna służalczość wobec oprawców Polaków, jednocześnie potworna nienawiść Polaka do Polaka. Doszło do tego, że część z nas woli lojalność wobec ukraińskiego prezydenta niż wobec własnej flagi. A stanie po stronie Ukrainy to zdrada Polski. Czy to jest tragiczne? Nie. Tragiczne jest to, że wtórują im w tym niektórzy Polacy. Nie oburza mnie, że Ukrainiec stoi za Ukraińcem czy że stoją za swoim prezydentem, bo ja im zazdroszczę postawy. Jedyne co mnie oburza to nasz podział, bo poszło to już tak daleko, że nawet w obliczu takiej sytuacji my się żremy między sobą.
tricolour
Ale w Kijowie samochody jeżdżą, a w Moskwie brakuje paliwa... i do końca roku nie będzie, no chyba, ze z importu.
JzL
Polecam ci notkę o pewnym sukinsynie który za czyny pedofilskie wobec własnych dzieci został prawomocnie skazany i zwiał do Izraela.Jarek Ruszkiewicz...... postać znana na wielu portalachPewnie go osobiście znasz On naprawde jest internetowym łajnemRosyjski troll, jak opisany w wyznaniach Spiryto Libero, to figura naznaczona głęboką traumą osobistą, która popycha do destrukcyjnego zachowania online. Libero przedstawia siebie jako produkt dysfunkcyjnej rodziny – bitego w dzieciństwie przez ojca ("ubeka") i zaniedbywanego przez matkę, co doprowadziło do własnego cyklu przemocy: bicia i molestowania dzieci, utraty rodziny (żona uciekła z dziećmi do Izraela) oraz upadku w alkoholizm i prostytucję męską. To poczucie bycia "potworem" i "gnijącą szmatą" przenosi się na internet, gdzie staje się "internetowym łajnem" – trollem piszącym setki jadowitych komentarzy dziennie, opluwającym wszystkich bez wyjątku: lewaków, prawaków, feministki, Kościół, Polskę, Rosję i Ukrainę.niepoprawni.pl  
Mirek Skalski
 Według byłego ministra infrastruktury Ukrainy Andrija Piwowarskiego, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zniszczono ponad 150 stacji benzynowych.„W ciągu ostatnich dwóch miesięcy na Ukrainie spłonęło ponad 150 stacji benzynowych. Magazyny ropy naftowej i inne obiekty infrastruktury paliwowej są atakowane niemal co tydzień” – napisał Piwowarski w mediach społecznościowych, według ukraińskich mediów.Wcześniej ukraińska spółka Ukrnafta pisała o serii ataków na swoje stacje benzynowe. Rosyjskie drony Geran-2 zaatakowały również  stacje benzynowe, z których zaopatrywano ukraińskie jednostki w paliwo na południu, co miało na celu osłabienie zdolności bojowych.
tricolour
Zapewniałeś wyżej, że ostani raz robisz mi lachę, a tu takie miłe zaskoczenie. Dziękuję i smacznego.Ruscy nie tylko strzelają do dzieci ukraińskich. Strzelają do wszystkich, z  czego radośnie śmieje się czasem Sołowiow w swoich programach.
Mirek Skalski
Ostatni raz zrobiłem ci łachę banderowski pampersie.
Mirek Skalski
"Potwierdziłeś działania ruskich przeciw cywilom oraz działanie Ukraińców przeciw celom militarnym." - Brzydka manipulacja. Rosjanie nie strzelają do szkół i autobusów z dziećmi. Ukraińcy tak. A taki banderowiec z Kijowa jak musi iść za potrzebą za blok to może zmądrzeje. Nie wstyd ci, że jesteś banderowskim pampersem?
tricolour
Jak mogę nie liczyć na konwersacje skoro natychmiast po "bez odbioru" jest i odbiór, i nadawanie. Na tym polega konwersacja. Żeby nie bylo konwersacji, o czym chcesz usilnie zapewnić,  musisz sie przy mnie zamknąć. To oczywista konsekwencja twoich decyzji o "bez odbioru".Mowy też nie ma, bym używał ataków osobistych ponieważ używam wyłącznie jednego określenia na twoje zachowanie.
paparazzi
Ryan , no tak mi zalatuii że hej.
tricolour
Potwierdziłeś działania ruskich przeciw cywilom oraz działanie Ukraińców przeciw celom militarnym.Przypadkiem powiedziałeś prawdę.
Mirek Skalski
"Jak widzisz "umysłowemu ascecie" wystarczyły dwie wypowiedzi, byś spierdzielał z zamkniętą gębą, bez odbioru." - Pocieszaj się jak potrafisz. Nie licz na "konwersacje". Zamiast merytorycznych kontrargumentów używasz ataków osobistych. To nie jest mój poziom. Ocenę pozostawiam czytelnikom.
Mirek Skalski
Zadałem ChatGPT pytanie: "Jaka jest sytuacja sanitarno epidemiczna w Kijowie po bombardowaniach rosyjskich zeszłej jesieni i zimy?"Oto co mi odpowiedział:Sytuacja sanitarno-epidemiczna w Kijowie po zmasowanych rosyjskich bombardowaniach infrastruktury krytycznej zeszłej jesieni i zimy (przełom 2025 i 2026 roku) jest napięta i określana przez organizacje międzynarodowe jako krucha, ale pod stałą kontrolą służb komunalnych i medycznych. Głównym źródłem zagrożeń epidemiologicznych nie były bezpośrednie skażenia biologiczne, lecz efekt kaskadowy zniszczeń sieci energetycznej, grzewczej i wodno-kanalizacyjnej. Ponieważ najcięższe ataki miały miejsce w grudniu i styczniu przy mrozach sięgających od -15°C do -20°C, doprowadziły one do zamarzania wody w rurach, pękania magistrali i przerw w dostawach bieżącej wody.Główne wyzwania i ryzyka sanitarno-epidemiczne w stolicy Ukrainy obejmują:1. Bezpieczeństwo i jakość wody pitnejZakłócenia filtracji: Przerwy w dostawie prądu regularnie odcinały zasilanie stacji pomp i oczyszczalni ścieków, co ograniczało ciśnienie w sieci i okresowo wymuszało pobór wody z alternatywnych, mniej kontrolowanych źródeł (np. lokalnych studni artezyjskich lub dostaw beczkowozami).Ryzyko skażenia: Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w swoich raportach wskazuje, że uszkodzenia systemów odprowadzania ścieków i wahania ciśnienia w rurociągach podnoszą ryzyko wtórnego zanieczyszczenia wody oraz transmisji chorób przenoszonych drogą wodną. [2. Warunki higieniczne w gospodarstwach domowychBrak bieżącej wody: Setki tysięcy mieszkańców Kijowa (podczas najtrudniejszych awarii w styczniu z miasta czasowo wyjechało nawet 600 tysięcy osób) mierzyło się z wielodniowymi brakami wody w kranach. Uniemożliwiało to spłukiwanie toalet i utrzymanie podstawowej higieny osobistej. Przechowywanie żywności: Długotrwałe wyłączenia prądu (często przekraczające 12 godzin na dobę) paraliżowały pracę lodówek. Zimą mieszkańcy ratowali się wystawianiem jedzenia na balkony, jednak wraz z nadejściem wiosny i lata 2026 roku problem braku chłodzenia stał się bezpośrednim czynnikiem ryzyka zatruć pokarmowych i infekcji żołądkowo-jelitowych. 3. Stan placówek medycznych i łańcucha chłodniczegoUtrzymanie szczepionek: Stałe przerwy w zasilaniu uderzyły w tzw. „łańcuch chłodniczy” niezbędny do bezpiecznego przechowywania szczepionek oraz leków wrażliwych na temperaturę. Szpitale i przychodnie w Kijowie zostały w dużej mierze wyposażone w generatory prądotwórcze, co uratowało system przed zapaścią, jednak stabilność logistyki medycznej na poziomie osiedlowym pozostaje wyzwaniem.4. Choroby układu oddechowego i odpornośćWychłodzenie organizmu: Brak ogrzewania w tysiącach budynków (gdzie temperatura wewnątrz spadała do kilku stopni powyżej zera) doprowadził do drastycznego osłabienia odporności populacji. Przełożyło się to na masowe infekcje dróg oddechowych (grypa, COVID-19, zapalenia płuc) – zwłaszcza wśród dzieci, osób starszych i przewlekle chorych.Tyle ChatGPT. Mieszkańcy Krymu mają jeszcze gdzie się umyć i nie muszą chodzić za potrzebą za blok.
tricolour
Tak, agresję. Teraz też zareagowałeś, bo trafnie opisałem agresję. To oczywiste.Jak widzisz "umysłowemu ascecie" wystarczyły dwie wypowiedzi, byś spierdzielał z zamkniętą gębą, bez odbioru.To kim ty jesteś? Ruskim pachołkiem.
Mirek Skalski
"ostatnie zdanie, napisane zupełnie asertywnie zresztą, wywołało u ciebie agresję, to znaczy, że moje twierdzenie zostało udowodnione." - Jaką agresję? Ktoś tak prymitywny jak ty nie jest w stanie wywołać u mnie agresji. Napisałem, że brzydzę się knajackim językiem, nie tobą. Ty biedaku masz teraz potężny dysonans poznawczy. A swoją drogą to chyba lepiej być "ruskim pachołkiem" niż banderowskim pampersem jak ty (za byłym premierem Millerem). Śnij dalej.Eot. i bez odbioru.
tricolour
Mięso armatnie ostatnio się wycwaniło i kręci filmy jak rozwala na kawałki ruskich piechurów, aż części latają.Z mięsem armatnim bym był zatem ostrożny.Dopisze jeszcze, że nią ma niczego złego w sprawdzaniu przez koalicję 50 zachodnich państw, czy zaprojektowany sprzęt wojskowy dobrze sobie radzi w utylizacji ruskiego zagrożenia. Sprawdzamy, czy dobrze wydaliśmy pieniądze.
tricolour
Jeżeli moje ostatnie zdanie, napisane zupełnie asertywnie zresztą, wywołało u ciebie agresję, to znaczy, że moje twierdzenie zostało udowodnione.Gdybyś nie był ruskim pachołkiem, to byś zareagował dokładnie tak samo jakbym napisał, że jesteś antylopą lub dzikiem, na przykład. Nie ma powodu pisać do mnie, że sie mną brzydzisz gdy ja sie tylko mylę w widzeniu ciebie jako smukłej antylopy. Pomyłka nie budzi obrzydzenia... no chyba, że jest sie ruskim pachołkiem. Wtedy budzi.Twoi biedni pobratymcy, w pierwszych dniach wojny, wzięli mundury galowe myśląc, że będą paradować za moment z Kijowie. Po czterech latach mamy na YouTube filmiki jak na dachach moskiewskich budynków naprędce ustawia sie pancyry,  ktore nie trafiają.
Ryan
//Utylizacja rosyjskiego bydła na Ukrainie trwa//i Viva z Donbasu tez sie pewnego dnia "zalapie"
Mirek Skalski
"Jakby na rzecz nie patrzeć jesteś ruskim pachołkiem." - Gdyby nie to ostatnie zdanie to odpowiedziałbym ci merytorycznie ale brzydzę się knajackim językiem a ty na nic innego nie zasługujesz. Z takimi ascetami umysłowymi jak ty nie dyskutuję. Spadaj na szczaw.
Ryan
zapowiadałes ruski frajerze że to potrwa trzy dni, a wyjesz 5 rok i jeszcze przed tobą kolejne 5 latShalom ruskiewitzshalom
Ryan
No proszę, kolejna rosyjska niezatapialna forteca, która tonie szybciej niż Titanic po spotkaniu z ukraińskim dronem. W 2014 robili w dupę pianę, że "Krym nasz na wieki", budowali most za miliardy i paradowali jak idioci. A teraz siedzą w bunkrach, szczają po nogach za każdym razem jak słychać szum śmigieł i liczą straty jak gospodyni po wizycie teściowej.Niezatapialną twierdzą? Bardziej jak pływający cmentarz z widokiem na dym i wraki. "Drugiej armii świata" nie stać nawet na obronę własnego podwórka. Brawo, orki,yebane śmiecie, naprawdę macie "talent" do robienia z siebie pośmiewiska jak ten tutejszy potomek z Donbasu 
Mirek Skalski
PS. Należy pamiętać, że Rosja nie walczy z Ukrainą. Walczy z całą koalicją Zachodu (ok. 50 państw). Ukraińcy to jedynie mięso armatnie. Gdyby nie pompowanie Ukrainy bronią i pieniędzmi po Ukrainie byłoby już tylko wspomnienie. Sprawą najbardziej skandaliczną jest to, że Polska została praktycznie rozbrojona i wydrenowana a Ukraińcy plują nam w twarz...
tricolour
Po trzech dniach, w czasie których miał być  zdobyty Kijow, wojna trwa piąty rok. Wyłączenie na pół roku rafinerii w samej Moskwie po ataku ukraińskim nie spotkało się ani z odpowiedzą atomową, ani żadną inną,  a tak nas zapewniano o jakichś czerwonych liniach. W sumie jeśli atak na moskwę nie jest przekroczeniem linii, to moze warto tam zrzucić z pół megatony, żeby żelastwo nie zardzewiało na amen. Na razie na celowniku jest Krym, który ruscy stracą ponieważ nie mają zasobów utrzymać odległej prowincji. Jakby na rzecz nie patrzeć jesteś ruskim pachołkiem.