|
|
"Ty jesteś szmata" - w psychologii takie wypowiedzi nazywamy projekcją, towarzyszu Трехцветный... |
|
|
Poprawna pisownia to "Polacy", towarzyszu Трехцветный. |
|
|
Towarzyszu Трехцветный, na co te emocje? CCCP 2.0 przegrało i pociągnęło w przepaść za sobą naiwnych szkopów z IV Rzeszy. Historia, jak widać, powtarza się jako farsa. A Polska rośnie w dostatek i… |
|
|
Emocje, widzę, buzują u was, towarzyszu Трехцветный. Spokój zalecam i łagodę ducha. Zbliżający się upadek CCCP będzie wystarczającym źródłem stresu i cierpienia dla was, Трехцветный. |
|
|
Przecież polscy patrioci nie będą pomagać ruskiemu trollowi, no co wy, towarzyszu Трехцветный ! |
|
|
"A z geografią, to przypomnij" - bałaganik, widzę, w dokumencikach, skoro operator 3 nie jest w stanie ustalić, co pisał operator 1 albo 2. Niestety dla ciebie, ruski trollu, musisz sam zarobić swój… |
|
|
"od sześciu lat i dziewięciu miesięcy pod tym nickiem piszę wyłącznie ja" - o, tak, czasami kalecząc polski język, a czasami nie, czasami znajac polską geografię, a czasami nie :) Patrioci z NB… |
|
|
"Nie służbowo, a prywatnie", służbowo, słuzbowo, ruski trollu. Nie jesteś pierwszym klikaczem, operującym pod nickiem "tricolour". Poprzednich patriotyczni bywalcy NB wyeliminowali. Sam skutecznie… |
|
|
"jedyne co masz do mnie, to jeden błąd ortograficzny" - ilość bzdur, kłamstw i ogólnie głupot, jakie tu słuzbowo wypisujesz, jest ogromna. Potrzebny byłby cały dedykowany do takiego zadania zespół… |
|
|
Mam dla ciebie, ruski trollu, nowy błąd: "polakiem". Pisze się z wielkiej litery, "Polakiem". Zapisz, zapamiętaj. |
|
|
Ile emocji w twojej wypowiedzi :) Ja o tylnych częściach ciała nic nie pisałem, to twoje pierwsze skojarzenie. Proponuję relaks w formie uczenia się poprawnej pisowni wyrażenia "abstrahując" i… |
|
|
Dam ci taką informację ruski trollu: Niemcy będą podwykonawcami polskiego huba technologicznego. Będą mogli podawać przysłowiową cynę i kalafonię naszym inżynierom. Takim prawdziwym, nie… |