|
|
Spróbuję na przykładzie (choć be zdjęcia):
Stoję, rozglądam się i patrzę na ten świat. Ale to może on rozgląda się i patrzy na mnie?
I tyle. |
|
|
Zbyszek A dziękuję. Zakładałem, że wpisy są niepoważne i nikt nie zareaguje, bo to głupie i nie interesujące. Wtedy po tygodniu publikowania, dałbym sobie spokój, bo nie ma sensu ludzi zarzucać czymś, co odrzucają. Ale nie. Pojawiają się czasem komentarze i to ciekawe, i sympatyczne nawet. Taki wspólny - eksperyment :)
Z tym "Działkowcem" to nie w pełni załapałem. |
|
|
Zbyszek Przecież właśnie słońce przez niego prześwieca, w kierunku człowieka! |
|
|
Witam- miłe są i ponadczasowe Pańskie wpisy, ale może tym razem do "Działkowca"? |
|
|
mada Jakiś smutny ten Słonecznik - nie patrzy w Słońce. |