Zakochałem się w Gejszy

Generalnie preferuję facetów, dobra-dobra, jako odtwórców muzyki Chopina. Wiadomo, kompozytor też był facetem, więc to... męska sprawa. Słuchałem dziś dla odmiany, wcześniej nie, kobiety. SU YEON KIM z Korei płd. Ładna dziewczyna. Bardzo ładnie grała. Wszystko ok. Potem wyszła taka szara myszka - AIMI KOBAYASHI i... wzięło mnie. Zakochałem się. Nie, nie ze względu na suknię, odsłaniającą ramiona. Ale... no sam nie wiem. Nie ma tych wszystkich gestów, tej mimiki twarzy, jaką prezentują pianiści. Jest... delikatność, skupienie, swoboda i lekkość, gdy trzeba czad. Niestety zbyt wiele nas dzieli, ale... hahahahaha. Ogląda ją teraz 35 tysięcy. To wszystko jest takie urocze!

Uff... skończyło się. No Gejsza jest amazing, niesamowita!!! Latała nad tym fortepianem niczym Spitfire, niczym F16, niczym burza z piorunami. Wstawała z tego swojego siedzenia i waliła na stojąco w palcami w ten fortepian. Ale odlot! Dobrze, że się zakochałem! Coś niesamowitego!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

12-10-2021 [21:19] - u2 | Link:

"Zakochałem się."

Co na to twoja żona ? :-)

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

12-10-2021 [23:08] - Zbyszek_S | Link:

Oj tam...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-10-2021 [22:42] - Ula Ujejska | Link:

Mnie urzekł ten młody pianista 😁 TUTAJ

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

12-10-2021 [23:08] - Zbyszek_S | Link:

No i dobrze. Każdy ma swój gust :)

Obrazek użytkownika u2

12-10-2021 [23:24] - u2 | Link:

Kiedyś czytałem, że koncert fortepianowy to praca równa przerzuceniu kilku ton węgla. Nie ma lekko grając na fortepianie :-)

Obrazek użytkownika paparazzi

12-10-2021 [23:58] - paparazzi | Link:

Spontaniczność, słowiańska dusza, up and down, mistrzostwo pianistki japońskiej. W czuła się się w Szopena nieskazitelnie. Dzięki za link.

Obrazek użytkownika ruisdael

13-10-2021 [07:51] - ruisdael | Link:

Dziękuję za wprowadzenie tego wydarzenia w tym zchamiałym świecie.

Obrazek użytkownika nonparel

13-10-2021 [21:21] - nonparel | Link:

Mógłbym napisać wiele ale powiem tylko:
Dziękuję.
nonparel