|
|
Zwróciłem uwagę na fakt, który podałeś, gdyż to nurtuje mnie już od dłuższego czasu. To "konieczność pracy". Tak, jak to dzisiaj jest zorganizowane, a co więcej, mentalnie zaszczepione, jako jeden z… |
|
|
W końcu pojąłem, co ty rozumiesz używając określenia "humaniści".
I chętnie się pod tym podpiszę. Jeżeli dobrze rozumiem - humaniści to kultura i etyka. Wzór dla innych.
Lecz przypomnę, że dialog w… |
|
|
Witaj Ryszardzie
Wybacz, ,że długo nie odpowiadałem, lecz pewien poważny projekt zżera mi czas.
Te przykłady które pokazałeś, potwierdzają konieczność radykalnej zmiany kształcenia lekarzy. Kurcze,… |
|
|
Kurcze, chyba ze trzydzieści lat temu to czytałem... Rzeczywiście, powinienem to sobie przypomnieć.
pozdrawiam |
|
|
Bardzo dziękuję za ten komentarz. mam nadzieję, że władze zauważą nasze zaniepokojenie. Im wiecej takich wypowiedzi, tym lepiej.
lecz, jak pan napisał - "Temat jest o wiele szerszy..."
Pozdrawiam |
|
|
Witam!
Szanowna Pani Tereso, jako osobę obdarzoną najwyższym szacunkiem i opiniotwórczą, proszę o nagłaśnianie tematu postępującej zapaści służby zdrowa i konieczności rewizji fundamentalnych… |
|
|
Utworzyłem konsumencką stronę na FF. Wysilałem się. Dawałem przykłady oszustw i wykorzystywania. Reakcja minimalna Polacy jeszcze wolą śnić sen, że oto trafili do zachodniego raju i walić to, że ktoś… |
|
|
""Rolę należną" należy przywrócić pacjentom i tylko im." przepraszam, to jakiś nowy komunistyczny pomysł. Brzmi bardzo lewacko.
Zawsze byłem pewien, ze ważne zadania należy pozostawić fachowcom.… |
|
|
Panie Doktorze, świetnie jest mieć taki komentarz zawodowca. To ważny tekst do skarbnicy problemu.
Ale mam już bardzo długie doświadczenie i ponad pół-wiekowe obserwacje.
Pisze pan: - " Nie może być… |
|
|
No właśnie... Niemcy...
Mnie zawsze podobała się niemiecka nazwa naszej gdańskiej politechniki - Technische Hochschule der Freien Stadt Danzig. No i uzyskany tytuł - Diplom Ingenieur.
Ten… |
|
|
Ja tu nie odkrywam Ameryki. Zebrałem tylko tutaj najbardziej oczywiste prawdy. I dodam, że jest to tylko mały fragment przemyśleń w sprawie nauk medycznych i metodyki leczenia.
Ojciec mój, już w… |