|
|
To zależy gdzie będziesz pływał. Nasze wybrzeże nie jest specjalnie ciekawe i przy kejach stoją głównie szpanerskie łódki. Ale GB, Skandynawia to taka łódka jest obowiązkowa.
Czy drugie tyle wydasz… |
|
|
Z tą marynarką chodzi o Tuska, jak go zaangażowali za lokaja.
Pzdr
Ps. Za te pieniądze łódka niezła. Brać. |
|
|
No nie widać ich w otoczeniu. I się nie dziwię. To tylko w otoczeniu satrapów i dyktatorów widać panny i młodzieńców. Wartościowy młody człowiek w rządzie i około, musi dużo się wysilać w pnięciu się… |
|
|
Dużo wysiłku widzę. Pewnie 10 godzin pracy. A zapłacili podejrzewam, 50 zł. A jako, że minimalna stawka godzinowa jest 17 zł, to powinni zapłacić 170 zł.
Dajesz się Jaro wykorzystywać. No, ale… |
|
|
Podejrzewam, że tutaj duży wpływ ma to żoliborskie wychowanie i śp. Mama bliźniaków. Bracia mieli duży problem z reakcjami na chamstwo, kłamstwo i ogólnie - zbydlęcenie.
Rabin Schudrich mógł oszukać… |
|
|
Panie Marku, są już młodzi i przede wszystkim INNI następcy. I co ważne - lepsi. Oto kilka z "Nowego PISu": Wasserman, Płażyński, Schreiber, Muller, Horała, Bochenek, Fogel, Szefernaker, Woś, Kanthak… |
|
|
Mam parę chyba dobrych rozwiązań, które opiszę, a które z dnia na dzień poprawiłyby sytuację w prowadzeniu rozpraw.
Lecz też przypomina mi się sytuacja po II WŚ, jak bolszewicy także nie mieli… |
|
|
Tak jest. Ich poczucie siły płynie z zewnątrz. Jak od polizania papierka z kwasem (LSD). W domu (RP) już zaczynają się bać. Marszałkissimus Grodzki już zażądał ochrony sześciu profesjonalnych… |
|
|
Dzisiejsza pani komisarz Urszula, jako minister obrony RFN, rozłożyła Bundeswehrę dokumentnie, tak, że chyba nasza siła bojowa jest jakieś pięć razy większa. To jedno. Drugie to, że liczyć potrafią… |
|
|
Fajnie, że lubimy. Janusz. Też pozdrawiam. |
|
|
@Jabe
Całkiem możliwe, że się nie zrozumieliśmy, To dosyć trudno odpowiadać kilkunastu internautom na paru portalach. |
|
|
Przykre jest to, że wielu z nasz tworzy sobie fałszywy obraz sytuacji. Bo młodziutki jest ciągle nasz naród w demokracji i republice. Cztery lata tylko, a żądania i wymagania, jakby suwerenna… |
|
|
To napisał mój najbardziej ulubiony polski Żyd.
Dobrze uaktualnione.
Pozdrawiam |
|
|
No więc trzeba wreszcie znaleźć tę "maść na mendy, co gryzą nas wszędy".
Najwyższa pora do ataku. Chyba to już nawet słychać u Dudy. |
|
|
JAKIEGO PRAWA DEMOLOWANIE???
Tej parodii postkomunistycznej, którą Dżebe może zauważyłeś, można było swobodnie manipulować według staropolskiej zasady - każdy ch... na swój strój.
Lecz dobrze… |