|
|
A dlaczego uciekają blogerzy, którzy wnosili coś wartościowego? Bo portal był źle prowadzony. Nie trzymał standardów. Albo gnił, albo jak Salon poszedł w komercję i tłuczenie kasy.
Każda gazeta,… |
|
|
Tak to już niestety jest, jeżeli ktoś nie miał do czynienia z poruszaniem się w gospodarce, obrotach towarowych, zakupach standardowych, czy na cito, albo nawet alarmowych. Jakie wtedy prawa i… |
|
|
Nam potrzeba takiej solidarności wśród swoich która oblecze nas wielką dumą i wzmocni morale,jeden za wszystkich wszyscy za jednego,a pokora we własnych szeregach niech zaświadczy że każdy żołnierz… |
|
|
Dobry prawicowy portal musi mieć swoją dyscyplinę, aby trzymać standardy. Niech lewacy i anarchiści wyją, że to cenzura. To niech zmykają tam gdzie jej nie ma. Portal to nie dworzec kolejowy, czy… |
|
|
Zawsze się chwali, że wyrzuca. Tak buduje swój autorytet. Nie wierzysz? Spytaj się Ryśka. Dam numer. |
|
|
Polityka informacyjna zjednoczonej prawicy jest fatalna.
Tyle tylko powiem. |
|
|
Chamstwu nie wolno odpuszczać! - To prawda.
Autor to dobry wojownik i wierzę, że dopnie swego.- Też prawda.
A z neonu uciekłem z podkulonym ogonem, więc nie ma co mówić.
Ps. Już po odwyku?… |
|
|
Ale jesteś cyniczno gorzki.
Każdy i każdego?
Zgodnie z zasadą - If you know what’s good for you ... |
|
|
... przyjazna propaganda... Dobre...
Byłem jednym z pierwszych, który apelował, by pozbyć się Kurksiego, a komunikację oddać w ręce profesjonalistów.
A teraz zrobi to, jak zapowiedział,… |
|
|
Jaka i gdzie dyskusja o Neonie? |
|
|
Zgadzam się w stu procentach, że z tą delikatnością i eksponowaną pokorą, doprowadza się zwolenników do szału. Najbardziej ceni się wojowników i dobrych strategów.
Tylko kot potrafi żałośnie miauczeć… |
|
|
A ja się nie zgadzam z tą wyliczanką a potem.
Roztrząsać nie będę po kolei, więc tylko powiem z pełnym przekonaniem, że podmiana pani Szydło była jak najbardziej racjonalna. |
|
|
Wiem sporo o tych ludziach. To takie tam małe bzdety. Niech sobie posikają na płot. Aż znowu je pan weźmie na smycz.
Zastanawia mnie to, co napisałem - spadek zainteresowania ze strony właścicieli.… |